18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kamiljot 2012-05-04, 13:44
Gimbusy z karachana tutaj?
Zgłoś
Avatar
19Michael48 2012-05-04, 14:33
Ojoj teraz bedzie placz gimbusow bo ich "buk" zostal obrazony. Mozna smiac sie z papieza albo kubicy ale jakikolwiek pojazd po ich idolach jest jak najgorsza rzecz jaka mozna zrobic. Zrozumcie to w koncu ze rap ma sie dobrze i magik nie byl najlepszy co najwyzej byl sredni. Na dzisiejsze czasy on jest conajmniej slaby.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-04, 15:37
19Michael48 napisał/a:

Zrozumcie to w koncu ze rap ma sie dobrze i magik nie byl najlepszy co najwyzej byl sredni. Na dzisiejsze czasy on jest conajmniej slaby.



Idź posłuchaj sobie radia ma ryja i zrób spowiedź online;] panie zrobię loda za frytki i małą colę
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-05-04, 15:39
Pener666 napisał/a:

Vladimir Putin, pani spierdalająca przed obrażaniem jotpedwa



Nie znaju Ty imienia ni nazwiska?
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-05-04, 15:40 1
Vladimir Putin, to Ty jesteś szefem KGB.
Zgłoś
Avatar
19Michael48 2012-05-04, 16:53
hiobe napisał/a:



Idź posłuchaj sobie radia ma ryja i zrób spowiedź online;] panie zrobię loda za frytki i małą colę



Nie wiem co robisz w wolnym czasie nie obchodzi mnie to. Idz jaraj sie swoim idolem chodnikowym.
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-04, 17:12
19Michael48 napisał/a:



Nie wiem co robisz w wolnym czasie nie obchodzi mnie to. Idz jaraj sie swoim idolem chodnikowym.



Nie jedź po mnie tak,mam słabą psychikę.Jarali to się żydzi w piecu I do tego piszczeli jak ty wraz ze swoimi męskimi koleżankami na koncercie just 5, krejozolu tyy
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-04, 17:25
Czy obrażanie kogokolwiek podnosi Wam ego albo czujecie się przez to "lepsi" ? Bo kurwa nie rozumiem skąd moda na pierdolenie w kółko o Magiku, JPII bo to przestało być śmieszne zanim się zaczęło.
Zgłoś
Avatar
19Michael48 2012-05-04, 17:38
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Czy obrażanie kogokolwiek podnosi Wam ego albo czujecie się przez to "lepsi" ? Bo kurwa nie rozumiem skąd moda na pierdolenie w kółko o Magiku, JPII bo to przestało być śmieszne zanim się zaczęło.



Magik z rozmachem pierdolnal o beton i gimnazjalisci okrzykneli go bogiem rapu, gdyby nie to wydarzenie to sluch by po nich zaginal, ew jarali by sie ludzie tym jak obecnie Feno, Grammatikiem, Molesta czy Płomieniem81. Niestety kraza sluchy ze polski rap sie skonczyl na paktofonice, a on sie ledwo zaczal. Dobrze, ze Rahim i Fokus nabijaja hajs na takich gimbusach organizujac koncerty ku jego pamieci jako pfk kompany czy robiac film obecnie bo przynajmniej za to moga nagrywac dobre kawalki. pozdro
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-05-04, 18:14
19Michael48, jak narazie to żaden gimbus się nie odezwał prócz ciebie.19 to wiek a 48 to IQ?Skończ te jęki zakompleksiony człowieczku,magik chociaż zrobił coś twórczego w swoim życiu czego o tobie nie można powiedzieć,bo robienie kleksów z kupy w portki się nie liczy.Zapewne byś nam powiedział,czego słuchają takie gity jak ty,bo jesteś chłopak z ulicy pierdolisz policję na 110%. Więc proszę cię bejbe skończ pierdolić smuty o magiku bo zapewne nie przesłuchałeś żadnej z jego piosenek a nawet jeśli to jesteś na tyle płytki że nie rozumiesz nic a nic o czym chłopak nawijał. Twój poziom to jest bieda,pierdolenie, jabać policję chwdp jp rpcda i inne poronione skróty. Faktem jest iż hh kiedyś był na wyższym poziomie,gusta się zmieniają i w raz z nim rodzaj utworów. Dzisiaj dzieciaki słuchają tandety (w większości) ja osobiście zamiast na koncert firmy wolałbym się wybrać na oz. Także skończ pierdolić waść pan.
Zgłoś
Avatar
V................n 2012-05-04, 22:04
Linekk napisał/a:

Vladimir Putin, to Ty jesteś szefem KGB.



Legalna droga zdobywania informacji zawsze pewniejsza.
Zgłoś
Avatar
rumbowy 2012-05-05, 0:47 1
@Vladimir Putin
ta dziewka to Emily z serialu Skins
aktorka nazywa sie Kathryn Prescott
Zgłoś