18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
magnum 44
xhitlerx • 2011-11-05, 17:06
Gdzieś w USA - kraju, w którym broń może sobie kupić każdy szary obywatel.
Właściciel sklepu z bronią: Hi, How can I help you?
Klient: I am looking for a gun.
Właściciel: What kind of gun are you looking for?
Klient: (wskazuje na największą giwerę za gablotą): That one looks about right.
Właściciel: (bardzo zaskoczony): Why do you need a .44 magnum?
Klient: It is for shooting at cans.
Właściciel: (wskazując klientowi na najzwyklejszego w świecie Glocka) Well, this is the perfect size for shooting at cans.
Klient: (upierając się przy .44) Nah, I need this one.
Właściciel: OK, what kind of cans are you shooting at?
Klient: Mexi-cans... Puerto Ri-cans... Afri-cans...
Zgłoś
Avatar
H................g 2011-11-06, 0:20 3
maciek98 napisał/a:

I nie ma czegoś takiego jak "użyszkodnik"



ITy kurwa niby jesteś od maja na sadisticu i nawet kurwa nie wiesz, że to określenie jest prawidłowe na tym forum
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-06, 0:27
Hacerking napisał/a:



ITy kurwa niby jesteś od maja na sadisticu i nawet kurwa nie wiesz, że to określenie jest prawidłowe na tym forum



Nie ma czegoś takiego wcale. Słowo to może być co najwyżej slangiem który panuje na forum.

Ale wiesz co? Postawie ci piwo ot tak za niewiedzę.
Zgłoś
Avatar
xhitlerx 2011-11-06, 0:28
Up

zamknąc ryje, chuj nas obchodzi kto pracuje na zmywaku a kto chodzil do gimnazjum
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-06, 0:31
xhitlerx napisał/a:

Up

zamknąc ryje, chuj nas obchodzi kto pracuje na zmywaku a kto chodzil do gimnazjum



Powiedz to xiontZ-ikowi to znowu napisze 15 metrowy komentarz jaki to on nie jest i co on to w życiu osiągnął.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-06, 0:37
maciek98 napisał/a:



Powiedz to xiontZ-ikowi to znowu napisze 15 metrowy komentarz jaki to on nie jest i co on to w życiu osiągnął.



Nie będę pisał więcej niż kilka zdań bo wiem ze namiastka mózgu jaka władasz i tak pozwoli ci zrozumieć tylko co drugie słowo. A tak spytam przy okazji, to 98 w twoim nicku to nie przypadkiem data urodzenia?
Zgłoś
Avatar
lenux 2011-11-06, 0:41
Dobre w chuj, mogłby by ktoś przetłumaczyc?
Zgłoś
Avatar
xhitlerx 2011-11-06, 0:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
xiontZ 2011-11-06, 0:58 2
xhitlerx napisał/a:

xiontZ wypierdalaj na harem!



Przepraszam jeśli uraziłem cie którymś ze swoich postów. Nie sadziłem ze zrozumiesz. Wybacz.
Zgłoś
Avatar
zejfi 2011-11-06, 1:23
A mnie to nasunęło na myśl pewien fajny przepis w niektórych stanach. Nie możesz tam kupić bez zezwolenia broni palnej, chyba że jest to broń długa.
Zgłoś
Avatar
Sethemar 2011-11-06, 6:10
Co za kiepy
Błahahahah
Przeczytałem całą waszą awanturę i o mało z krzesła nie spadłem ;]
Zgłoś
Avatar
FreakyOmen 2011-11-06, 7:19
xiontZ napisał/a:



Problem polega na tym ze skończyłem w Polsce studia na kierunku filologia angielska i od dłuższego czasu mieszkam w Londynie. Powiem ci tyle, ze jakbyś usłyszał prawdziwego anglika albo szkota , z którymi mam okazje pracować to twoja nabyta w gimnazjum znajomość angielskiego na niewiele by ci się zdała. Kolejny chcial błysnąć



Przyjacielu ! Zgadzam się w 100% Sam mieszkam w Szkocjii i Ja z płynnym angielskim często mam problem by rodowitego szkota zrozumieć bo mają kilkanaście gwar tak jak i my polacy mamy swoje.... Ale Galic Albo inny jakiś język skumać to jak rozumieć płynnie Arabskii ...
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-06, 10:52
xiontZ napisał/a:



Nie będę pisał więcej niż kilka zdań bo wiem ze namiastka mózgu jaka władasz i tak pozwoli ci zrozumieć tylko co drugie słowo. A tak spytam przy okazji, to 98 w twoim nicku to nie przypadkiem data urodzenia?



tak jest to data urodzenia ale napisana odwrotnie . Niczym nie wyróżniasz się od innych na stronie, bo jesteś kolejną osobą która tak uważa.

I ktoś tu miał rację "uciekaj" na harem albo:
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-06, 13:16
maciek98 napisał/a:



tak jest to data urodzenia ale napisana odwrotnie . Niczym nie wyróżniasz się od innych na stronie, bo jesteś kolejną osobą która tak uważa.



Nie no jasne, ze odwrotnie Widać to zwłaszcza po poziomie twoich wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-11-06, 23:29
Ej, a tym Londynie to wszyscy tacy pojebani są czy tylko ty?
Zgłoś
Avatar
Novotko 2011-11-07, 14:57
Wszystkie Maćki mają down'a czy tylko Ty?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie