18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Black-Sheep 2016-10-10, 21:38 4
To bulszit, Trump nie jest nawet miliarderem i jest ogromnie zadłużony, fryzura to naprawdę najmniej ważna rzecz do której można się u niego doczepić.
Zgłoś
Avatar
nwonigers 2016-10-10, 22:21 15
no ja tam mam wyjebane w jego fryzure. ale widac ty lubisz sie takimi rzeczami zajmowac
Zgłoś
Avatar
oneshott 2016-10-10, 22:28
Nie ma potwierdzenia na jego majatek, a to se powiem ze jesy zadluzony.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-10-10, 23:16 2
Jego "fryzura" to efekt popularnej w latach osiemdziesiątych metody walki z łysieniem. Wycinało się część łysej skóry ze łba i wstawiało w jej miejsce skórę z np. potylicy.
Zgłoś
Avatar
lokalnywatażka 2016-10-11, 23:14
Eeee tam..
Te wasze fryzjerskie dowcipy...
Zgłoś
Avatar
wuj_koks 2016-10-12, 12:53 47
@Black-Sheep
Zapodaj jakiegoś linka do informacji na temat jego długów, bo tak to jest tylko zwykłe lewackie pierdolenie.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
cowboy 2016-10-12, 13:02 1
a nawet podchodzac do tematu powazniej - ciezko mi sobie wyobrazic go w innej fryzurze, a bycie lysym srednio by mu pasowalo
Zgłoś
Avatar
Zielllony 2016-10-12, 14:11 1
Co wy się tak jaracie tymi wyborami w stanach?Jak oni i tak są mili w czasie wyborów a potem i tak będą nas mieli w dupie zniesienie wiz itdalsze pierdolenie co z wami?Wytrzeźwijcie z marzeń i patrzcie na realia i rzeczywistość
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2016-10-12, 15:40 5
Ale będzie ból lewackich pomiotów jak jednak wygra
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2016-10-12, 22:02 1
O biznesowym geniuszu Trumpa: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kasyna-dlugi-i-bankructwa-donalda-trumpa/cv6fg2
O rzeczywistym majątku Trumpa http://blog.krolartur.com/anty-guru-donald-trump/
Mówcie do mnie "lewaku" więcej, wy prawackie spierdoliny broniące interesów szefów i prezesów.

Mindfuck, na złość babci odmrozisz sobie uszy, co?
Zgłoś
Avatar
Biniu90 2016-10-12, 22:14 3
@ i na potwierdzenie wrzucasz blog gościa co zajmuje się "rozwojem osobistym" i wygląda jak młody komorowski Haahhahahahaha poddaje się! Wygrałeś
Zgłoś
Avatar
TrissMerigold 2016-10-12, 23:03
Biniu90 napisał/a:

@ i na potwierdzenie wrzucasz blog gościa co zajmuje się "rozwojem osobistym" i wygląda jak młody komorowski Haahhahahahaha poddaje się! Wygrałeś



Bardziej to ja bym się zastanowił nad sensem artykułu tego redaktora, który swoją wiedzę opiera na szacunkach i domysłach. 0 rzeczowych argumentów, które mogą wyjaśnić sprawę. Takie pierdolenie dla samego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Krechafety 2016-10-12, 23:49 5
@Black-Sheep
Nie ma takiego słowa jak "prawak". Jest to jedynie jałowa merytorycznie i próżna znaczeniowo próba wypaczenia bogatego w treść i sens słowa "lewak", będącego litościwym (aczkolwiek wciąż pogardliwym) określeniem osoby pozbawionej zdolności samodzielnego myślenia, zajmującej się gadaniem od rzeczy i powtarzaniem lewicowej, kłamliwej propagandy, jak również wsadzaniem sobie (i kolegom) wielkiego, czarnego, żylastego wibratora w odbyt.
Dlatego lewicę (w każdej formie - od Razem i Palikota, przez .N i SLD, skończywszy na PO i PiS) należy zwalczać wszelkimi dostępnymi sposobami.
Zgłoś