18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Milion baksów 2013-03-31, 11:37
Niech idzie miniratkę reklamować stary dziad, a nie udaje mądrego.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-03-31, 11:45
UP
Milion Baksów za reklamowanie PKO BP majewski jest ustawiony do końca życia , zgarnął pare baniek i może se na wszystko lać ciepłym moczem a za to zapłacili klienci tegoż banku .
Zgłoś
Avatar
Altus 2013-03-31, 11:48
nie byłoby prościej, gdyby ona za to została po prostu przez papieża równie oficjalnie nazwana suką?
Zgłoś
Avatar
Milion baksów 2013-03-31, 11:51
KlinikaAborcyjna - Dla mnie, to on mógł zgarnąć dwadzieścia chujonów dolarów. Chodzi o to, że reklamy z nim, są tak wkurwiające, że brak na to słów.. Ja nie rozumiem, czemu oni specjalnie ludzi podkurwiają.
Zgłoś
Avatar
mati7575 2013-03-31, 12:10 3
Szczerze? W dupie mam tę całą sprawę.
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2013-03-31, 12:36
1:40 parodia cejrowskiego ?
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-03-31, 12:36 3
Jebać papieża nie jest to w żadnej postaci inna osoba niż Ty czy ja. Trzeba być pojebanym, żeby myśleć, że ta banda idiotów w watykanie to zastępcy Boga na ziemi. Jak mnie to wkurwia jak widzę naszego prezydenta całującego takiego cwela w palec. Chuj w dupe waszym tradycjom !
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-03-31, 12:41
pozeracz_kotow napisał/a:

Trzymajcie listę 200 pierdolonych lewackich kurw i skurwysynów:

wyborcza.pl/1,75248,13621870,Bronia_Ewy_Wojciak__Apeluja_do_Grobelnego...

Ponadto jako podsumowanie tematu:



De Berier: Dzieci z in vitro mają bruzdę na czole, po której od razu widać, że są z in vitro.
Ewa cośtam: Papież chuj.

Prawica: wyjebać Ewę cośtam, de Beriera zostawić.
Lewica: Wyjebać de Beriera, Ewę cośtam zostawić.

I kto jest większym debilem?

Ja pierdolę, jacy ludzie są pojebani, to się w głowie nie mieści.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-03-31, 12:54 15
Roozek napisał/a:

Jebać papieża nie jest to w żadnej postaci inna osoba niż Ty czy ja. Trzeba być pojebanym, żeby myśleć, że ta banda idiotów w watykanie to zastępcy Boga na ziemi. Jak mnie to wkurwia jak widzę naszego prezydenta całującego takiego cwela w palec. Chuj w dupe waszym tradycjom !



Koszyczek już znalazłeś ?
Zgłoś
Avatar
Roozek 2013-03-31, 12:58 2
Cytat:

Koszyczek już znalazłeś ?



Nie kolego nie uczestniczę w pogańskich świętach
Zgłoś
Avatar
booore 2013-03-31, 12:59 1
Obejrzałem.
Też bym się napił.
Zgłoś
Avatar
prozal 2013-03-31, 13:20 2
No kurwa mać, czym innym jest nazwanie papieża chujem a czym innym jest powiedzenie, że papież puszcza bąki, odrobinę dobrego rozsądku, we wszystkim umiar. Nie pochwalam nazywanie Franciszka chujem, bo akurat jak na księdza jest w porządku, ale też nie pochwalam nazywanie posłanki Grodzkiej facetem. No cóż ale żeby nie oceniać na pierwszy rzut oka zarówno papieża jak i posłanki jak i wielu wielu innych ludzi potrzeba odrobiny inteligencji i dystansu.
Zgłoś
Avatar
MarszaL95 2013-03-31, 13:30
metode napisał/a:

Czyżby drugi Max.....


No chyba jednak nie
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-03-31, 13:55
jarekddz napisał/a:

@ SzronMieszkamWLodowce

najpierw idioto naucz się pisać, a później zacznij się udzielać na forum. Jak można w tych czasach jakich mamy, robić tak karygodne błędy ortograficzne. Jest masa programów, czy nawet przeglądarka internetowa pokazuje Ci idioto, gdzie robisz błędy jebany leniu. Wkurwiłeś Mnie zaraz przed świętami.



HEHEHE. Oby Ci jajko rozporkiem nie wyszło.
I nie pluj jadem bo się uślinisz.

Jak się niema czegoś konkretnego do napisania to przynajmniej do błędu się przypierdolić. Jeżeli Ty używasz tego typu programów, to świadczy o tobie żeś same jest JEBANY LEŃ.
Ja wolę uczyć się na własnych błędach.
Odnieś się merytorycznie do tego co napisałem a nie spinasz anusa. A może Ty po prostu jesteś pro-żydoklexowyą tubą ?
Zgłoś
Avatar
dozek 2013-03-31, 14:12 1
Ale nikt się nie zastanowił, jaką afere przez te chuje chce ukryć rząd. Tukowe pewnie znowu coś kombinują i odwracają uwagę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie