18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
S................n 2013-03-31, 1:43 13
Szuka kurwisko mamony.... Zdania składa jak pszeczkolak.
Widać jak na tacy że, kurwiszonowi nikt "inteligentnej paplaniny" nie napisał.

Nie mam już dziś siły żeby Wam analizował to co ten pół-kretyn pierdoli.

Daleko to nie odbiega od tego : sadistic.pl/koszerna-pyta-vt171818,15.htmcomments

Pierdolenia.
Tam macie rozpisane co i jak.
Szymuś to ta sama pierdziawka żydoklexowa ja i "mordek", trochę wyższa półeczka ale to nadal ten sam ZJEBANY STAN "umysłu".
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2013-03-31, 3:07 50
@ SzronMieszkamWLodowce

najpierw idioto naucz się pisać, a później zacznij się udzielać na forum. Jak można w tych czasach jakich mamy, robić tak karygodne błędy ortograficzne. Jest masa programów, czy nawet przeglądarka internetowa pokazuje Ci idioto, gdzie robisz błędy jebany leniu. Wkurwiłeś Mnie zaraz przed świętami.
Zgłoś
Avatar
Qbuniu 2013-03-31, 3:10 3
Szymon to wuj przez ch.
Zgłoś
Avatar
K................n 2013-03-31, 4:20 23
Papież to chuj! (dostanę piwa?)
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-31, 5:25 2
@up
oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-03-31, 5:47 2
on jest napierdolony czy mi się wydaje ?
Zgłoś
Avatar
legenden 2013-03-31, 8:50 3
Kurwa tvn go wyjebał i gównix teraz kombinuję jak tu zarobic aby się nie narobic, pierdolony szmatławiec -.- za robotę się weź jebany nierobie a nie kurwa myślisz, że ludzie Ci będą płacic za takie pierdolenie -.-
Zgłoś
Avatar
Donor 2013-03-31, 10:38 16
Tak tak, to teraz niech wytłumaczy, dlaczego Wałęsa nazywając pedałów psycholami jest oskarżany o szerzenie nienawiści, a pani nazywająca papieża hujem jest broniona przez środowiska lewackie? Otóż to jest socjaldemokracja moi mili, w której teoretycznie rządzi większość, a praktycznie mniejszość.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-03-31, 10:38 12
legenden napisał/a:

Kurwa tvn go wyjebał i gównix teraz kombinuję jak tu zarobic aby się nie narobic, pierdolony szmatławiec -.- za robotę się weź jebany nierobie a nie kurwa myślisz, że ludzie Ci będą płacic za takie pierdolenie -.-



Co, dupka boli, że on zarabia na takim czymś więcej od ciebie?
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2013-03-31, 10:43 166
Trzymajcie listę 200 pierdolonych lewackich kurw i skurwysynów:

wyborcza.pl/1,75248,13621870,Bronia_Ewy_Wojciak__Apeluja_do_Grobelnego...

Ponadto jako podsumowanie tematu:
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-03-31, 10:45 3
metode napisał/a:

w pełni popieram pogląd na tą sprawę Majewskiego


Mam kompletnie wyjebane na pogląd Majewskiego na tę sprawę, ale przynajmniej potrafię to poprawnie napisać.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2013-03-31, 10:47 45
Zgłoś
Avatar
M................3 2013-03-31, 10:49 2
wypad z tym śmieciem, już wraca do tv- wczoraj był w tvp2. nieśmieszny kutas, chce sie dorobić na youtube gdzie pełno idiotów.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-03-31, 10:52 44
Znacznie lepiej ujął to Stanisław Michalkiewicz, publicysta, współzałożyciel UPR i sędzia Trybunału Stanu:

"Podobno do prezydenta Poznania dotarła petycja podpisana przez rozmaitych sygnatariuszy, by nie zwalniał pani Ewy Wójciak z Teatru Ósmego Dnia za to że po wyborze papieża Franciszka powiedziała, że "wybrali ch... co donosił..." - i tak dalej. Nie wiedziałem, że uchodzący za szalenie nonkonformistyczny Teatr Ósmego Dnia jada z ręki prezydentowi Poznania - ale w końcu - kogóż futrować w tych dzisiejszych zuniformizowanych czasach, jak nie nonkonformistów? Wprawdzie nie pamiętam listy sygnatariuszy, ale przypuszczam, że aż roi się tam od autorytetów moralnych. Przedstawiają się jako "ludzie nauki i kultury" podczas gdy w większości są tylko chałturnikami podczepionymi pod różne miejskie i państwowe instytucje, albo pod pozorem nauki uprawiają łysenkowskie szamaństwo. Słowem - kupa gówna.
Ale w imię wolności słowa, przezwyciężając obrzydzenie spowodowane tym towarzystwem, ja też proszę pana prezydenta Poznania, żeby jednak tej pizdy nie wyrzucał - bo kto ją potem przyjmie?"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie