18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Riossaka 2019-11-25, 16:07 3
Przecież wiesz że ustawione no dawaj, kopnij, zmęczyłem się, mam dość.
Zgłoś
Avatar
Muhannad 2019-11-25, 16:46 48
Najszybszych nokautów powiadasz hahahahaha 1 minuta do końca 3 rundy hahahaah to dla Ciebie najszybszy nokaut hahahahaha lol zanim coś zrobisz zastanów się lapsie
Zgłoś
Avatar
akuel 2019-11-25, 16:49 3
A to nie formuła K1 tak czasem? Tam chyba nie można w ryj kopać jak dotyka ręką ziemi. Ale nie wiem, ekspertę nie jestem.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2019-11-25, 16:53 1
Muhannad napisał/a:

Najszybszych nokautów powiadasz hahahahaha 1 minuta do końca 3 rundy hahahaah to dla Ciebie najszybszy nokaut hahahahaha lol zanim coś zrobisz zastanów się lapsie



''Ta pieprzona autokorekta'' lapsie
Zgłoś
Avatar
wini30 2019-11-25, 18:05 25
akuel napisał/a:

A to nie formuła K1 tak czasem? Tam chyba nie można w ryj kopać jak dotyka ręką ziemi. Ale nie wiem, ekspertę nie jestem.



to jest ten moment w którym "cwaniak" trafił na "cwaniaka" póki trzymał rękę na macie to kopnięcie było niedozwolone, niestety dla pokonanego oprawca nie tylko doskonale znał zasady ale i wiedział jak je skutecznie wykorzystać i tylko czekał aż zniknie trzeci punkt podparcia by móc na legalu mu buta na ryj wyjebać
Zgłoś
Avatar
sanqvo 2019-11-25, 19:16 5
wini30 napisał/a:

to jest ten moment w którym "cwaniak" trafił na "cwaniaka" póki trzymał rękę na macie to kopnięcie było niedozwolone, niestety dla pokonanego oprawca nie tylko doskonale znał zasady ale i wiedział jak je skutecznie wykorzystać i tylko czekał aż zniknie trzeci punkt podparcia by móc na legalu mu buta na ryj wyjebać



Kolano również liczy się jako punkt podporu ewidentny faul. Przy 3 punktach podporu nie można kopać, bo jest juz to parter
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2019-11-25, 19:46 1
no tak 3 punkty porpacia... alke czy na jednej konczynie mozna liczyc 2 punkty podparcia? tzn kolano + stopa?jezeli nie, to pieknie wyczekal moment
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2019-11-25, 21:13 4
Cytat:

no tak 3 punkty porpacia... alke czy na jednej konczynie mozna liczyc 2 punkty podparcia? tzn kolano + stopa?jezeli nie, to pieknie wyczekal moment


Slabo wyczekal, bo przegral walke.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2019-11-25, 23:14
Spuścił mu MANTO zgodnie z napisem na gaciach.
Zgłoś
Avatar
evciaax 2019-11-25, 23:16
Ładnie to tak kopać leżącego?
Zgłoś
Avatar
Muhannad 2019-11-26, 0:53 1
B2.Kn napisał/a:

''Ta pieprzona autokorekta'' lapsie



Spoko i sorki za lapsa mordo
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-11-26, 13:40
sanqvo napisał/a:

Kolano również liczy się jako punkt podporu ewidentny faul. Przy 3 punktach podporu nie można kopać, bo jest juz to parter



Dobrze napisał i nie pierdol,bo punkt podporu stanowi jedna cala cześć ciała(kończyna)Jeżeli chcesz wszystkim tłumaczyć,że jak koleś,który klęczy na jednej nodze i na niej dotyka powierzchni jednocześnie stopą i kolanem i że to są dwa punkty podparcia,to według zasad w tym sporcie się mylisz.Jak położysz łokieć na mate i będziesz dotykał nim i jednocześnie ręką podłoża to nie jest to liczone,jako dwa punkty podparcia.Musisz podpierać się przynajmniej jedną dłonią na macie i nie ważne czy klęczysz czy stoisz,to jest absolutne minimum w tym sporcie,żeby nie dostać kopa w ryj.
Zgłoś