18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Mała przekąska krokodyla
T3RMINATOR • 2022-12-07, 22:08
Krokodylek sobie troszkę podjazd mimo starań ojca dziecka.

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca po tym, jak krokodyl porwał dziecko z kajaka i zjadł je żywcem w Malezji w czwartek rano.

Ojciec i syn podróżowali rzeką w Sabah we wschodniej Malezji podczas wyprawy na ryby, kiedy gad zaatakował. Tata nie był w stanie uratować swojego dziecka ze szczęk krokodyla i sam został ranny po ugryzieniu podczas próby.

Wieśniacy uratowali ojca, członka plemienia Palauh, który według doniesień miał około 40 lat, po tym, jak udało mu się wdrapać na brzegi. Ale krokodyl już wciągnął syna w głębiny.

Później wyłonił się na powierzchnię z okaleczonym ciałem dziecka w szczękach, po czym zanurzył się z powrotem w wodzie, ponownie ciągnąc go w dół.

rileklah.com/viral/sayunyahilang-anak-depan-mata-tangisan-seorang-ayah...
Zgłoś
Avatar
Sayoko 2022-12-08, 2:57 2
Niech mu wyjdzie na zdrowie...rośnij duży kajmanie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-12-08, 3:43
Może by wyszedł, jak Jonasz z wieloryba. Nawet nie spróbowali.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2022-12-08, 4:04 1
Szkoda chłopa. Widać że walczył ile sił. W przeciwieństwie do kobiet które jedyne co potrafią w takich przypadkach to drzeć mordę w niebogłosy.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2022-12-08, 7:10 5
Sadek90 napisał/a:

Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.



Nie, jest jeszcze podatek dochodowy.
Zgłoś
Avatar
Delarosa 2022-12-08, 7:40 1
Nie ma to jak zabrać roczne dziecko do kajaku na ryby :/ gość całkiem rozgarnięty
Zgłoś
Avatar
Heman 2022-12-08, 7:45 2
T3RMINATOR napisał/a:

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca



Przecież on tylko spierdolił przed krokodylem, żeby samemu nie zostać pożartym.
Gdzie on tam niby walczył o chłopca?
Zgłoś
Avatar
O................m 2022-12-08, 7:59 1
kocur napisał/a:

japierdole, nie dość ze brzydka tępa to i spasiona.
ps. to był bład mieć wszędzie ten sam nick .



Dobrze że nick kradziony, właścicielka pewnie mniej zadowolona

To sadistic a nie forum dla mamuś, zjadł dzieciaka to zjadł, trudno Nie będę żałować go bardziej niż kiedy zeżre dorosłego, a jednak pod filmikami gdzie takowego zeżrą nie ma takiego rozczulania się Jak boli oglądanie to po co tu jesteś xD
Zgłoś
Avatar
Croatia 2022-12-08, 8:05 3
Mógłbyś chodzić dziś bez ręki koleszko...
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt kurwa nie chciałby zaglądać.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-12-08, 11:43 1
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt kurwa nie chciałby zaglądać.



Skoro jesteś taki wrażliwy na punkcie jebanych gówniaków, to tu mam coś specjalnie dla ciebie. Jeśli odważysz się odpalić filmik, to będziesz przez tydzień chodzić do tyłu sadistic.pl/t/530633
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-12-08, 13:08
Dlatego każdy facet lub facetka jeśli nie ma faceta powinien mieć broń, chociażby pistolet.
Zgłoś
Avatar
koniskooooo 2022-12-08, 13:53
A przed tym jak się wdrapał na brzegi miał 39 lat
Zgłoś
Avatar
larine 2022-12-08, 14:58
Przykre. Zrobił, co mógł, ale się nie udało. Przynajmniej będzie na torebkę z krokodyla
Zgłoś
Avatar
Penton 2022-12-08, 17:18
Od razu po czymś takim strzelam sobie w łeb. Jak nie miałem dzieci, to spoko - niewzruszony. Jak mam dwójkę synów, tak po czymś takim bym się odjebał.
Zgłoś
Avatar
homorek 2022-12-08, 19:00
Sadek90 napisał/a:

Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.



Jest jeszcze uczucie bycia zjadanym przez krokodyla.
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2022-12-08, 22:51 1
stoi mi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie