18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mała przekąska krokodyla
T3RMINATOR • 2022-12-07, 22:08
Krokodylek sobie troszkę podjazd mimo starań ojca dziecka.

Ojciec bezskutecznie walczył o uratowanie swojego rocznego chłopca po tym, jak krokodyl porwał dziecko z kajaka i zjadł je żywcem w Malezji w czwartek rano.

Ojciec i syn podróżowali rzeką w Sabah we wschodniej Malezji podczas wyprawy na ryby, kiedy gad zaatakował. Tata nie był w stanie uratować swojego dziecka ze szczęk krokodyla i sam został ranny po ugryzieniu podczas próby.

Wieśniacy uratowali ojca, członka plemienia Palauh, który według doniesień miał około 40 lat, po tym, jak udało mu się wdrapać na brzegi. Ale krokodyl już wciągnął syna w głębiny.

Później wyłonił się na powierzchnię z okaleczonym ciałem dziecka w szczękach, po czym zanurzył się z powrotem w wodzie, ponownie ciągnąc go w dół.

rileklah.com/viral/sayunyahilang-anak-depan-mata-tangisan-seorang-ayah...
Zgłoś
Avatar
Gluzik 2022-12-07, 22:17 5
Nie ma to jak pozbyć sie młodego, usiąść i i zajarać petko
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2022-12-07, 22:22 91
Tego typu bezsilność to chyba najgorsze uczucie w życiu.
Zgłoś
Avatar
Tagor 2022-12-07, 22:48 43
Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt kurwa nie chciałby zaglądać.
Zgłoś
Avatar
Robajson 2022-12-07, 22:53 19
Biedny krokodyl.Zginął, bo ktoś wlazł z waflokruchem na jego teren
Zgłoś
Avatar
O................m 2022-12-07, 22:53 16
Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).
Zgłoś
Avatar
bardak 2022-12-07, 23:14 2
Jak go stara nie zajebie to zawsze mogą pierdalnąć kolejnego. Młody jest, jeszcze wszystko przed nim.
Zgłoś
Avatar
cazio 2022-12-07, 23:37
Odviati_vetrom napisał/a:

Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).



Jak to po co? Torebki z prawdziwej krokodylej skory to nie są tanie rzeczy
Zgłoś
Avatar
m10bp 2022-12-07, 23:41 3
Ideą sadistica jest możliwość pokazywania newsów gdzie indziej z powodu np drastyczności zbanowanych, a nie gromadzenie w grupy takich imbecylow z fiutami co wieczór w rękach którzy mówią że fajnie ojciec pozbył się dzieciaka, chyba, że celem zbiorowej utylizacji
Zgłoś
Avatar
Liton 2022-12-08, 0:01 25
(Bez ironii) W chuj smutne.

Odviati_vetrom napisał/a:

Po co zabijali gada? Życia nikomu nie przywróci, a gad przecież musi coś zjeść, taka natura.
Zrobi sobie kolejnego dzieciaka x).



By w wodzie nie pływał krokodyl, który nauczył się, że wpierdalanie ludzi to prosty sposób na obiad? Myśl, choćby boleć miało.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2022-12-08, 0:26 10
Tagor napisał/a:

Dzieci to jedyny temat, na sadolu, który mnie przerasta. Powinna tu być osobna kategoria dla materiałów z udziałem dzieci, do której - dam rękę - nikt kurwa nie chciałby zaglądać.



Mylisz się koleżko. Nie lubię dzieci i mam w dupie, czy skończą w paszczy krokodyla, czy rozjechane śmieciarką. Same fun.
Zgłoś
Avatar
O................m 2022-12-08, 0:33 4
Liton napisał/a:

(Bez ironii) W chuj smutne.
By w wodzie nie pływał krokodyl, który nauczył się, że wpierdalanie ludzi to prosty sposób na obiad? .



A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpierdalać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2022-12-08, 1:27 4
Odviati_vetrom napisał/a:

A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpierdalać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny



No i zrobił swoje. A ludzie go dojechali bo stoją na szczycie łańcucha i kurwa mogą
Zgłoś
Avatar
kocur 2022-12-08, 1:56
Odviati_vetrom napisał/a:

A co ma niby robić drapieżnik żyjący w wodzie jak nie polować i wpierdalać ? Co za różnica zwierzę czy człowiek - jak upoluje to mięso to samo, flaki też. Krokodyle nie przechodzą szkoleń pt. "jeść tak, ale nie ludzi" . Się napatoczyło, to upolował. Życie.
To nie piesek którego nakarmisz i jest człowiekowi posłuszny



japierdole, nie dość ze brzydka tępa to i spasiona.

ps. to był bład mieć wszędzie ten sam nick .
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-12-08, 2:24 1
Prawo dżungli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie