18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
rogalina 2012-05-11, 9:03
corusci napisał/a:

myślałem, że dojdzie do rękoczynów, a tu się kurwa filmik skończył ><


do rękoczynów to na harda lub inne strony
Zgłoś
Avatar
johnny boy 2012-05-11, 10:36
nanab napisał/a:


Wszyscy mogli by być "żętelmenami" i wcale nie startować-niech wygra dlatego że nie ma jaj. To się nazywa rywalizacja-niech nie wygra najlepszy tylko baba -.-

Ciekawe kto ją tam wpuścił skoro nie potrafi nawet omijać samochodów-dwa razy się temu samemu gościowi w dupę wpakowała



z tego co wiem w Nascar powinienes jezdzić zgodnie z zasadami wyścigu oraz fair play...posiadanie jaj lub ich nie posiadanie o niczym nie świadczy,nie jestem ekspertem chyba że ty jesteś to wyjaśnij mi czy jest inaczej,bo jak na razie widzę że ekspertem jesteś chłopczyku w napinaniu wątłych swych mięśni przed komputerem wyłącznie i że odrobina testosteronu która posiadasz uderzyła ci na mózg, wyluzuj kolego bo ci żyłka pęknie (uprzedzając odpowiedz ewentualną powiem że posiadam wystarczająco testosteronu żeby ci udowodnic że się mylisz w prawdziwym świecie a nie tutaj,nie uznajcie tego za grozbe tylko stwierdzenie faktu po prostu)
Zgłoś
Avatar
midnight168 2012-05-11, 10:53
Co się dziwicie? Przecież to Trinity
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-05-11, 13:08
Ona pewnie nawet tego nie planowała, wyszło jej to przez przypadek.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2012-05-11, 13:25
Merry me...
Zgłoś
Avatar
Kamillos 2012-05-11, 14:38
Prawidłowo zrobiła Szacun
Zgłoś
Avatar
michal29 2012-05-11, 15:08
Amerykanie nawet wyscigi urządzaja sobie na autostradach pewnie dlatego że nie wiedzą do czego służy to okrągłe coś przed fotelem kierowcy hehe
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-05-11, 22:38
Pewnie okres jej się spóźniał
Zgłoś
Avatar
zeetox 2012-05-12, 0:47
rockface123 napisał/a:

@up taaaak taaak wiemy

ta kobieta jeździ lepiej niż nie jeden facet ...ale to taki mały szczegół drogie gimbuski



Ja potrafię skręcać w prawo, więc jestem lepszy od każdego z NASCAR
Zgłoś
Avatar
SasekPL 2012-05-12, 1:29
Baba ma jaja. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-05-12, 2:51
get_of_fenris napisał/a:

z tego co wiem w Nascar powinienes jezdzić zgodnie z zasadami wyścigu oraz fair play...


Zepchnięcie z toru kogoś dlatego, że łaskawie nie zjechał z drogi na pobocze dlatego, że jakaś baba miała taki kaprys żeby go wyprzedzić(chociaż nie miała jak) jest ferplej- oczywiście.
get_of_fenris napisał/a:

nie jestem ekspertem chyba że ty jesteś to wyjaśnij mi czy jest inaczej,bo jak na razie widzę że ekspertem jesteś chłopczyku w napinaniu wątłych swych mięśni przed komputerem wyłącznie i że odrobina testosteronu która posiadasz uderzyła ci na mózg, wyluzuj kolego bo ci żyłka pęknie (uprzedzając odpowiedz ewentualną powiem że posiadam wystarczająco testosteronu żeby ci udowodnic że się mylisz w prawdziwym świecie a nie tutaj,nie uznajcie tego za grozbe tylko stwierdzenie faktu po prostu)


Dobrze plosze pana tylko niech pan mnie nie bije plośśśie!!!
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2012-05-14, 1:49
Mściwa, jak każda baba
Zgłoś