18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Hecatrion 2013-06-07, 10:06 17
Hmm jeśli ktoś nie lubi sztuki (czyli dużo ludzi), to chyba nie będzie wiedział nawet najprostszych zagadnień z malarstwa. A na maturze to przydatne nie jest, więc super, brawo, świetny program
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2013-06-07, 10:20
Jeszcze malarstwa na sadisticu brakowało... Teraz już jest full pakiet, ujebane głowy i inne części ciała, koty, psy, papużki, debile i malarstwo, to jest to.
Zgłoś
Avatar
antykreator 2013-06-07, 10:20 4
@up nie trzeba lubić sztuki żeby odp. na pytania, 98% tego o co pyta było w szkole, od plastyki w podstawówce, po j. Polski w szkole średniej.
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-06-07, 10:24 1
Hecatrion napisał/a:

Hmm jeśli ktoś nie lubi sztuki (czyli dużo ludzi), to chyba nie będzie wiedział nawet najprostszych zagadnień z malarstwa. A na maturze to przydatne nie jest, więc super, brawo, świetny program



Czyli to, że nie lubię matematykami znaczy że mogę nie umieć dodawać? Matura jest za prosta, nie są nam potrzebni łopaciarza ze średnim, którzy myślą, iż nadają się do czegoś innego. Średnie wykształcenie daje im jakiś zamysł, że coś znaczą i mają we łbie, gdzie tak na prawdę tylko praca fizyczna i kopanie rowów. Za czasów starej matury jeszcze trzymała ona jakiś poziom. Wśród naszych rodziców trzymała poziom na prawdę wysoki i szeregowy pracownik znał swoje miejsce. Proszę was znajcie swoją wartość, nie róbcie matury na siłę bo to i tak nie da wam pracy
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-06-07, 10:29
znowu to gówno daje ignoruj bo zaczyna mnie ten "pedał" wkurwiać
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-06-07, 10:37
Nie wiem jak inni ale ja te zagadnienia wchłonąłem z internetu, tv, ewentualnie pamiętam cos z j.polskiego. Nawet jesli to wszystko miałem na lejbach to prawdopodobnie wiedzę o tym wpajano w tak nieprzystepny sposób że człek nie chciał nawet ruszyć wyobrażni.
Zgłoś
Avatar
S................o 2013-06-07, 10:57
danis008 chyba dostaniesz ostrzeżenie
btw 4 piwa i główna ...
Zgłoś
Avatar
c................N 2013-06-07, 11:02 1
Najpierw ludzie powinni poczytać i dowiedzieć się na czym dokładnie polega daltonizm.
Zgłoś
Avatar
sinda 2013-06-07, 11:03 2
Ten facet dziala na zasadzie chodzenia przez caly dzien i pytania, a jak ktos sie pomyli albo cos glupio powie to wrzuca go do tej "kompilacji". Nie wiem czemu ludzie biora udzial w tej farsie i daja z siebie robic idiotow bo ktos im przystawi majka do twarzy...
Zgłoś
Avatar
Synter 2013-06-07, 11:47 2
Więc wg. prowadzącego Tadeusz Rejtan chciał zapobiec obradom dotyczącym konstytucji 3 maja, która to została uchwalona w 1973r, bardzo interesujące...
Zgłoś
Avatar
propan-butan 2013-06-07, 12:03
Blamaż prowadzącego... Przyganiał kocioł garnkowi....
Zgłoś
Avatar
auliszek 2013-06-07, 14:39
Hecatrion napisał/a:

Hmm jeśli ktoś nie lubi sztuki (czyli dużo ludzi), to chyba nie będzie wiedział nawet najprostszych zagadnień z malarstwa. A na maturze to przydatne nie jest, więc super, brawo, świetny program



Wiedza ogólna się kłania jełopie...
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-07, 14:39
Jebać humany! Tylko nauki ścisłe!
Zgłoś
Avatar
Dziadek 2013-06-07, 14:56
6:04 "ładny kutas" ???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie