18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
A................r 2019-05-23, 16:29
woytasw napisał/a:

Pierdol



Ty pierdolisz jak potłuczony. Koleszka jest zawodowym wiele lat, i z takich piepszonych łusek po strzelaniu muszą się rozliczać.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-05-23, 19:09
KKuubbaa napisał/a:

W domu posiadam około 20/15 łusek
Teraz zadzwoń na policję i powiedz im, że mam nielegalnie łuski po pociskach
W domu posiadam około 20/15 łusek
Teraz zadzwoń na policję i powiedz im, że mam nielegalnie łuski po pociskach
Jak w Polsce się nie podoba to zapraszam do "nowoczesnych" Niemiec lub Francji.



Nie wiem komu odpowiedzieć bo taka fala hejtu na mnie poszła że ja pierdolę ale do mnie nie miej pretensji tylko do ustawodawcy czy raczej do tych którzy ustawę interpretują bo jeszcze kilka tygodni temu w TV gadali o kolesiu co miał łuski i go zamknęli, z reguły TV nie oglądam ale domownicy tak to i ja coś usłyszę. Szczerze mówiąc mam w dupie co sobie trzymasz w domu, możesz tam mieć nawet czołg albo głowicę jądrową, mnie to ani ziębi ani grzeje tak długo jak nie używasz ich na mnie ani na mojej rodzinie.

lysout napisał/a:

Hałabała to debil, pierdoli jak potłuczony. Chuja wie, w piździe był.



Wolę być debilem jak chamem, gdybyś przeżył połowę tego co ja... eh... sadole, zmartwię was, penisy nie rosną kiedy kogoś powyzywacie przez internet a ja jestem zbyt gruboskórny żeby to na mnie zrobiło wrażenie.
Zgłoś
Avatar
t1234 2019-05-23, 19:46 1
śmietanka zawodowej armij, w zetce za nie wykonanie prawidłowo rozkazu były kary, to Ci kamieniem rzucili i szukaj tak 40 razy tego kamienia co poleciał, to kolbo w hełm jebneli , albo bieganie przez pełzanie w OP lub FOO , plus dom żeś zobaczył przez najbliższe dwa miesiące jak Ci mms zdjęcie wysłali. Zawodowi mają na to wyjebane i niby oni mają nas w razie wojny bronić, w trosce o nich powinno się zacząć produkować broń jedynie w wersji semi
Zgłoś
Avatar
remi1982 2019-05-24, 16:37 1
t1234 napisał/a:

śmietanka zawodowej armij, w zetce za nie wykonanie prawidłowo rozkazu były kary, to Ci kamieniem rzucili i szukaj tak 40 razy tego kamienia co poleciał, to kolbo w hełm jebneli , albo bieganie przez pełzanie w OP lub FOO , plus dom żeś zobaczył przez najbliższe dwa miesiące jak Ci mms zdjęcie wysłali. Zawodowi mają na to wyjebane i niby oni mają nas w razie wojny bronić, w trosce o nich powinno się zacząć produkować broń jedynie w wersji semi



Nie, zawodowi nie mają wyjebane. To co można ujrzeć na powyższym filmiku to jakaś kompania specjalnej troski. Od dowódcy który myli komendy po tych debili w dwuszeregu stojących. Gwarantuje Ci, że w Polskiej armii jest 99% ludzi którzy za ten kraj w razie czego życia ani krwi własnej szczędzić nie będą. A te pozostałe 1% widac na filmiku.
Zgłoś