18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
ocwpzw 2013-08-06, 10:05 1
Skąd wiedziałem, że będzie najebany jeszcze przed włączeniem filmiku?

Nie wiem za to kto jest bardziej pojebany; reporter, że to nagrywa, czy redaktor, który to dopuścił do emisji.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-06, 10:05 1
Ten dziennikarzyna, zamiast emitować taki materiał, bo beka, powinien zanieść go na policję. Gościu tam wygłasza groźby karalne. Jakieś pierdolone studenty-amatory, daj takim kamerę i kurwa mądrzy.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2013-08-06, 10:06 6
ujawnił lokalną korupcję, układy i dał rozwiązanie na podtopoienia
Zgłoś
Avatar
Tulkas 2013-08-06, 10:06
no ni chuja nie wiem o czym on mówi za szybko zmienia tematy xD
Zgłoś
Avatar
Symbian 2013-08-06, 10:32
w wermahcie ? - utop sie skurwysynu
Zgłoś
Avatar
noiL 2013-08-06, 10:32
,,Wracam z kosciola i jestem po piwie...." tyle mi wystarczylo by odrazu wylaczyc ten belkot.
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-08-06, 11:04 8
To jest prosty Polak, który ma po prostu kurwa dość. Niech to pójdzie w miasta, w mieście nie postawią tamy, ale mogą odjebać tamy finansowe, co skrzętnie robią, "ino", że ukradkiem. Jestem z tym chłopem, sam bym się najebywał, gdybym był rolnikiem, zalewa mnie bo jakiś chuj postawił tamę i cały, albo przynajmniej połowa zbioru gnije (chuj ze zborzem, ale jak zalało ogórki, truskawki albo pomidory, to przejebane koniec), zrobiłbym to samo i tak samo psioczył na kurewstwo w dupie mające zwykłych ludzi. idziemy na dno, kochani, Polska tonie, mam 25 lat i albo tu się wszystko wypierdoli do góry nogami, bo ktoś z RN będzie miał jaja, albo po prostu wszyscy spierdolimy i odłogiem zostawimy ojczyznę, która trwa jako prawie najdłuższa w Europie.

Chuj w dupę tamowcom Chojnika.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-08-06, 11:14 1
oj czuję, że Mariuszowi Maxowi Kolonko wyrasta konkurencja
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-08-06, 11:17 1
Hehe nic się nie bójcie, policja go przetrzepała i znaleźli 2 granaty, a plotki niosą że z Wałęsą się sądzi.
Zgłoś
Avatar
Kubinho01 2013-08-06, 12:56 1
Może i ten Pan jest najebany, może nie układa poprawnie zdań, ale mówi prawdę. Polska zmierza do AUTODESTRUKCJI. I albo znajdzie się jakiś człowiek, który niczym rolnik wykosi, przeora i zasadzi na nowo tą uprawę jaką jest Polska, albo będziemy dalej stać i bezczynnie patrzeć jak coraz bardziej upada Nasza Ojczyzna. Kiedyś za komuny (nie myślcie, że chwalę ten ustrój bo to zło wcielone w życie) wszystko było trzymane w dyscyplinie, rowy były czyste, były huty, fabryki, każdy miał zajęcie. Teraz pójdzie do opieki pijaczek, 3 dni pobaluje pod sklepem i dalej przez miesiąc nie ma za co żyć, a bezrobocie wzrasta. A rząd nic nie robi, bo ważne, że oni mają w kieszeni. W ten sposób całą Polskę sprzedadzą.
Zgłoś
Avatar
lukasz1931 2013-08-06, 13:09 2
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Z autopsji wiem, że tubylcy mają większe pojęcie o hydrogeologi od specjalistów po studiach.



Jesteś specjalistą po studiach?
Zgłoś
Avatar
Orissa 2013-08-06, 13:44
Takie wyposażenie po dziadku niejednemu by się przydało, zwłaszcza w upadającym kraju. Nic tylko pozazdrościć temu panu
Zgłoś
Avatar
Nexus69 2013-08-06, 16:17 1
Płyta_Gnojowa napisał/a:

Z autopsji wiem, że tubylcy mają większe pojęcie o hydrogeologi od specjalistów po studiach.



...a i tak budują te swoje "domy" na terenach gdzie od 1000 lat co roku piździ rzeczółki zamieniaja sie z rwące wszystko potoki
Zgłoś
Avatar
zeuso2stopach 2013-08-06, 17:35
Swój chłop! Piwo!
Zgłoś
Avatar
diabel666 2013-08-07, 8:52 1
Zgłoś