18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
Avatar
tarcer123 2016-02-20, 9:35 3
idźpan napisał/a:

a co do skody, pewnie że to tańszy vw, ale ta skodzina w dobrej wersji to jakieś 80-90tys zł najbardziej smieją się ci co mają swoje premiumy



Na wstępie pragnę zaznaczyć że mam wyjebane kto czym jeździ. Na dodatek jeżdżę starą A4 B6 2004r.

Co do Skody. To po prostu zawsze będzie skoda. W środku tandeta. Z zewnątrz zerżnięty passat. Jest droga jak skurwysyn. Znajomy pracował w Skoda Czechy na montażu i mówi mi że jakościowo nie ma co porównywać do Audi czy VW. To jest tylko grupa VW i wiele tych samych części.

Dla mnie auta marki Skoda nie mają po prostu dodatnich cech. Jak ktoś chce to pewnie niech kupuje. Każdy towar ma swojego klienta. I nie mam zamiaru się z tego śmiać. Ja jeżdżę 12 latkiem bo nie stać mnie na coś lepszego. Wszak życie nie składa się tylko z kupna nowego samochodu żeby sąsiadowi gały z orbit wyjebało.

Natomiast gdybym miał ~100tys na auto to nie kupiłbym Skody bo za te pieniądze mogę mieć towar jakościowo lepszy i może nawet ładniejszy.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
i................n 2016-02-20, 10:07 3
tarcer123 napisał/a:



Na wstępie pragnę zaznaczyć że mam wyjebane kto czym jeździ. Na dodatek jeżdżę starą A4 B6 2004r.

Co do Skody. To po prostu zawsze będzie skoda. W środku tandeta. Z zewnątrz zerżnięty passat. Jest droga jak skurwysyn. Znajomy pracował w Skoda Czechy na montażu i mówi mi że jakościowo nie ma co porównywać do Audi czy VW. To jest tylko grupa VW i wiele tych samych części.

Dla mnie auta marki Skoda nie mają po prostu dodatnich cech. Jak ktoś chce to pewnie niech kupuje. Każdy towar ma swojego klienta. I nie mam zamiaru się z tego śmiać. Ja jeżdżę 12 latkiem bo nie stać mnie na coś lepszego. Wszak życie nie składa się tylko z kupna nowego samochodu żeby sąsiadowi gały z orbit wyjebało.

Natomiast gdybym miał ~100tys na auto to nie kupiłbym Skody bo za te pieniądze mogę mieć towar jakościowo lepszy i może nawet ładniejszy.

Pozdrawiam



ja to szanuję, nie szanuję szyderczego plucia jadem "kupił skode bo go nie stać na vw" lub podobnych tego typu zachowań. Tak samo nie szanuję łebka w gracie za 2k z nalepkami co wyśmieje że emeryt kupił sobie nową dacie za 30 czy 40tys. Ogólnie wkurwia mnie wchodzenie ludziom do dupy przez portfel. Jak powiedziałem kto czym jeździ jego rzecz
Zgłoś
Avatar
peacepraiser 2016-02-20, 11:11
tarcer123 napisał/a:

Tak jak jestem przeciwny donoszeniu i konfidenctwu za pomocą kamerek tak tego decydenta trzeba zgłosić.


Zgłoś
Avatar
ukcioo 2016-02-20, 11:19
Velture napisał/a:

Octavia - i wszystko jasne. Taki passat dla ubogich. Takie e36 dla tych co nie dojebali bica na siłowni i nie maja dresu z 4 paskami abibasa.



Jakim według Ciebie autem można jeździć, żeby nie zostać zmieszanym z gównem stulejarzu?

ps. nie mam skody/bmw/vw
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-02-20, 11:47
Jak widzę że ktoś się rozbija i rozpierdolić próbuje wszystko moim ulubionym modelem skody to mnie krew kurwa zalewa.
Zgłoś
Avatar
zieli88 2016-02-20, 12:07
Prawo jazdy mu się znudziło ewidentnie
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2016-02-20, 12:30
Velture napisał/a:

Octavia - i wszystko jasne. Taki passat dla ubogich. Takie e36 dla tych co nie dojebali bica na siłowni i nie maja dresu z 4 paskami abibasa.


Skoda to taki VW dla ubogich, który z kolei jest Audi dla ubogich
Ale Octavii bliżej do Golfa niż do Passata.

Gdyby to było BMW, to byłoby już o tym we wszystkich wiadomościach a tutaj byłaby już ściana płaczu
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2016-02-20, 13:24 1
Temat Dacii też jest bardzo ciekawy. Zaprzyjaźniony mechanik kupił sobie nówkę sztukę za 30tys z kawałkiem. Jakaś tam promocja była bo z poprzedniego roku.

Zacząłem ja oglądać i oczom nie mogłem uwierzyć. Kurwa jaka tandeta! Jebana nawet nie miała żadnego obicia w bagażniku. Tylko goła blacha. Może na inne rynki idzie trochę lepsza. Nie wiem.

Nie mniej gość zauroczony. Ja bym nie kupił. Ale czy z tego powodu mam się z niego śmiać? On się też może śmiać ze mnie że mam Audi ale za to 12 latka.

Niech każdy sobie tam jeździ czym chce. A naśmiewanie i wyznawanie zasady że moja racja jest najmojsza to takie typowo Polskie. Na tym to polega że każdy jest inny i ma inny gust.

Dla mnie najważniejszy jest stan techniczny, wizualny i bezawaryjność. Ja za swój egzemplarz auta zapłaciłem sporo ale było warto.

Aha i każde auta sie psują i trzeba coś przy nich robić. W rodzinie mamy tez duzo Fordów. I jak słyszę tekst że ford gówno wort to śmiać mi się chce z takiego myślenia.

No i wychwalanie swojego że jest najlepsze. Jeden jegomość ma BMW 5 w benie. Ładuje rocznie w to auto bardzo dużo siana. Ale złego słowa powiedzieć nie da na ten samochód. Ale jak słyszy że ktoś kupił właśnie ford-a to w głos się naśmiewa. Cóż...

witamy w Polsce.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2016-02-20, 13:40
To tylko auto zastępcze pewnie dostał od ubezpieczyciela jak zapierdalał swoją e36 w gazie i się rozjebał bo mu nagle, niespodziewanie latarnia wyrosła przed maską
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2016-02-20, 13:53
nvuiehnfvcj napisał/a:

@up to na dokładkę Ci życzę żebyś pierdolnął w drzewo z całą rodzina tym Tico falusie, za pisanie takich głupot.


od rodziny to sie odpierdol i spokoju ducha życzę
Zgłoś