18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
tarcer123 2016-02-19, 19:16 22
Tak jak jestem przeciwny donoszeniu i konfidenctwu za pomocą kamerek tak tego decydenta trzeba zgłosić.

Przygłup tylko fartem nie połamał tej dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-02-19, 19:17 7
Wydaje mi się że ten typ w Skodzie zapierdala właśnie do mechanika po odbiór swego kochanego BMW.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-02-19, 19:49 4
Octavia - i wszystko jasne. Taki passat dla ubogich. Takie e36 dla tych co nie dojebali bica na siłowni i nie maja dresu z 4 paskami abibasa.
Zgłoś
Avatar
DaaanielSan 2016-02-19, 20:25
Skodziarz kutasiarz. Ale autor filmu mógł też zwolnić przed rondem i nie napierdalać prawie środkiem.
Zgłoś
Avatar
Essent 2016-02-19, 20:26 2
Ewidentnie do odstrzału.Sam miałem dzisiaj sytuację gdzie jechałem przysłowiowe 70,a koleś wyprzedzał mnie w miejscu gdzie jest i pod górkę i na podwójnej ciągłej.Ograniczenie do 60.Szkoda,że kamerki nie miałem bo byście zobaczyli jak ładnie w rowie wylądował kutas zjebany.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-02-19, 20:42 1
Cytat:

decydenta



Polska jenzyk tródna jenzyk. Duża tródna słowa, moja nie zawsze rozumje.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2016-02-19, 22:37
Loaloa napisał/a:



Polska jenzyk tródna jenzyk. Duża tródna słowa, moja nie zawsze rozumje.



oni z afrika i syria
nie znajo zasad
ale wprowadzać swoje zasady to pierwsi
Zgłoś
Avatar
K................l 2016-02-19, 23:02
jak nagranie w necie już go drapną, to nie podlega wątpliwości, nagranie to nagranie jest dowodem
Zgłoś
Avatar
cveljan 2016-02-20, 0:59
firmowe to jeździ jak jebany hakkinen
Zgłoś
Avatar
i................n 2016-02-20, 5:20 9
a co do skody, pewnie że to tańszy vw, ale ta skodzina w dobrej wersji to jakieś 80-90tys zł najbardziej smieją się ci co mają swoje premiumy za max 20k ale ma audi kurwa. no proszę bardzo co kto lubi ale po chuj się śmiać z niemałych w sumie pieniędzy albo zazdrość albo niedojebanie. szanuje kogoś kto zarobił sobie 90tys na samochód a jaki wybrał jego rzecz. Zresztą wątpię ze tu tacy sami zamożni sadole kilku jest i to widać z luźnego podejścia do tematu, a reszta cóż nie ma a pierdoli jakby miała. Sądzi ze jak ktos ma pieniądze to ma obowiązek i prawo śmiać się z tych którzy mają mniej, ale źle się wam wydaje. pewnie co drugi w tym roku oszczędził na zimówkach i płynie do spryskiwacza lub miesięcznym bilecie
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-02-20, 5:53 1
@up

nacpal zes sie czy ki chuj?? przeczytaj sobie co ty czlowieku pierdolisz i jaki to ma zwiazek z tematem
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2016-02-20, 6:40
@up ssij wora, kolo ma racje
wole mego tico za 0.7k niz audi za 20k
Zgłoś
Avatar
nvuiehnfvcj 2016-02-20, 8:31 3
@up to na dokładkę Ci życzę żebyś pierdolnął w drzewo z całą rodzina tym Tico falusie, za pisanie takich głupot.
Zgłoś
Avatar
sereg 2016-02-20, 9:30 1
@Kremil
Chuja zrobią a nie drapną. Policja u nas nie ułatwia zgłaszania takich idiotów.
Sam wrzucony filmik ich nie zainteresuje, nawet jeżeli im go prześlesz (mają jakieś swoje stopagresjidrogowej czy jakoś tak) będziesz ciagany po komisariatach na składanie zeznań, potem sprawy w sądach.
Sami podali nie tak dawno w radiu, że przez cały 2015 rok zostało do nich zgłoszone UWAGA! ok 350 filmików!!!
Za CAŁY ROK! Gdyby wystarczyło im wysłać film, a sami załatwiali by resztę mieli by tyle zgłoszeń, ale dziennie.
I statystyki by skoczyły...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie