18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
~_Killa_ 2023-02-19, 6:58 20
Nie wspomne juz o tym jakim trzeba byc zerem zeby oklepywac kolesia ktory sie nawet nie broni, ale kolor skory mowi sam za siebie i to totalnie bez zadnego rasizmu a kurwa z faktu.
Zgłoś
Avatar
sokol23 2023-02-19, 7:45 25
To jakas malpa cyrkowa ,bo ma ubranko (mundur czegos tam)zalozone do wystepu
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2023-02-19, 8:19 7
sokol23 napisał/a:

To jakas malpa cyrkowa ,bo ma ubranko (mundur czegos tam)zalozone do wystepu


Ma takie ubranko, bo to jest syn murzyńskiego grabarza

Zgłoś
Avatar
panar3 2023-02-19, 10:07 3
Pies ich obu jebał zarażony trądem. Małpa małpą a pizda pizdą. Nie wyobrażam sobie by mnie tak ktoś napadł znienacka i lał. Jeden chwyt za czarną łapę i paluchy bym czarnemu ścierwu połamał, z premedytacją, Nie ma kozaka na taką obronę. Potem ścierwo by sobie w sieci oglądał jak sra i szcza z bólu pod siebie. Co za czasy...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-19, 11:29 9
panar3 napisał/a:

Pies ich obu jebał zarażony trądem. Małpa małpą a pizda pizdą. Nie wyobrażam sobie by mnie tak ktoś napadł znienacka i lał. Jeden chwyt za czarną łapę i paluchy bym czarnemu ścierwu połamał, z premedytacją, Nie ma kozaka na taką obronę. Potem ścierwo by sobie w sieci oglądał jak sra i szcza z bólu pod siebie. Co za czasy...



Chuja byś zrobił jakby ci zapierodlił muke z partyzanta i zaczą okładać a jak zaczniesz się bronić to nagrywający czarny brat mu pomoże w raz innymi hommies ..... Tu jesteśmy w dupie że monkey together strong a biały Alone weak...
Zgłoś
Avatar
Piolho1987 2023-02-19, 11:47 3
Małpel jackson
Zgłoś
Avatar
Skuba 2023-02-19, 11:57 1
Jakaś trenowana bo ma pagony
Zgłoś
Avatar
royal86 2023-02-19, 12:00
Wydaje mi się, że małpa była ośmielona przez towarzystwo samców. Inteligentny białas szybko przekalkulował, że lepiej zebrać lekkie nieefektywne bęcki od baby, niż ją walnąć i być przekopanym przez jej kolegów i wyglądać jak pizza...
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-02-19, 12:46 1
Nadchodzą takie czasy, że za taką akcję, zostanie oskarżony człowiek o sprowokowanie małpy
Zgłoś
Avatar
panar3 2023-02-19, 14:49
silwerbalk napisał/a:

Chuja byś zrobił jakby ci zapierodlił muke z partyzanta i zaczą okładać a jak zaczniesz się bronić to nagrywający czarny brat mu pomoże w raz innymi hommies ..... Tu jesteśmy w dupie że monkey together strong a biały Alone weak...



Co racja to racja, ale zanim by mnie znokautowali jeszcze by jebana małpa miała paluchy połamane. Nie wiesz co mówisz.
Zgłoś
panar3 napisał/a:

Co racja to racja, ale zanim by mnie znokautowali jeszcze by jebana małpa miała paluchy połamane. Nie wiesz co mówisz.



I wtedy idziesz grzać puche że uszkodziłeś małpe bo BLM rzecz święta na dzikim zachodzie
Zgłoś
Avatar
jkllll485 2023-02-19, 16:19
Czy tylko ja dochodzę do wniosku, ze ewolucja zrobiła sobie żarty z czarnuchów i spierdoliła ich pierdolone, puste łby?
Zgłoś
Avatar
Hubert75 2023-02-19, 16:26
Przerobiłbym asfalta na asfalt.
Zgłoś
Avatar
0rion 2023-02-19, 17:43
sami wiece jacy bialasy moga byc, moze zaczal mu pierdolic o tenczowych sprawach i tolerancii to malpiszon mu dojebal xd. osobiscie nie widze nic w tym zlego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie