18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
Bridgwater88 2013-06-15, 17:15
@ up zaraz Ci to na harda pojdzie..
Zgłoś
Avatar
Staszek83 2013-06-15, 18:45
Małpa też człowiek, umyć się musi .
Zgłoś
Avatar
jackool 2013-06-15, 19:55
Bridgwater88 napisał/a:

@ up zaraz Ci to na harda pojdzie..



YT tego nie usunął a sadistic da na harda ? przecież tam kształt piersi przez 2sec widać.
Zgłoś
Avatar
rorryro 2013-06-15, 21:54
Toż to kąpiel z hydromasażem!

Burżuazja kurwa
Zgłoś
Avatar
tomii666 2013-06-15, 22:22
Czy ta małpa nie jest przypadkiem z Afryki ? (bez skojarzeń) [a może z]
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-06-15, 22:23 2
Dajcie piwo.
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-06-15, 22:23 5
Chciałbym poruszyć kwestię obrażania małpy która widzimy na filmiku. Wkładając ją "do jednego worka" razem z islamskimi ekstremistami ukazaliście swoją nietuzinkową ignorancję. Chciałbym podkreślić iż mamy z małpami więcej genów niż jakoby to było z ciapatymi. Dlatego uważam też iż są oni rasą tych mniej inteligentnych zwierząt. Nasz rząd powinien pozwolić na okresowe polowania. Myślę iż okres pomiędzy 1 Stycznia a 31 Grudnia byłby idealny.
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-06-15, 22:23
tym murzynom to sie juz w dupach poprzewracalo... toz wanna mu sie przelewa
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2013-06-15, 22:27 4
Faktycznie, zgodzę się z SundayGrill.
To, że małpy legalnie przebywają poza swoim środowiskiem naturalnym jest na dłuższą metę nieopłacalny, a rzekłbym nawet, iż niebezpieczny.
Sama małpa w wannie nie jest problem, ale proszę sobie wyobrazić, że w każdej wannie znajduje się małpa. Albo kilka.
Małpy to niebezpieczne stworzenia, jedna małpa wiele nie zrobi, ale gdy zbierze się ich odpowiednio dużo, mogą połączyć swoje oddzielnie niewielkie zasoby intelektualne w potężną maszynę.
Chyba, że wprowadzono by limit małp w wannach na każdym osiedlu. To mogło by przejść.
Dowód na moją argumentację umieszczam w tym tutaj filmiku na faktach:

Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-06-15, 22:27
Szanowna panelistko SundayGrill. W nawiązaniu do Twojej odpowiedzi, pragnę podkreślić, iż nie jestem ignorantem. Każdy problem ma 2 dno. choć wanna ma jedno. Jaką masz pewność, że do takiej sytuacji jaką prezentuje materiał video dopuścił biały człowiek? Czy są to dane potwierdzone? Wnikliwa analiza materiału dowodowego nie do końca mnie przekonała. Co jeśli jest to rodzina małp, która żyje tak jak ludzie? Co wtedy? Obym miał gdzie się umyć jutro. Dziękuję za słowa zmuszające do refleksji. Pozdrawiam, zsakuł
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-06-15, 23:16
@Jackool dygnął! dobra sztuka!
Zgłoś
Avatar
A................n 2013-06-15, 23:25 1
Drogi Bard_Zerald proszę nie sugerować się hollywodzką kinematografią gdzie znany jest przecież motyw małpy nadczłowieka. Za przykład może nam posłużyć "Zielona mila" . Chciał bym jednak nadmienić że jeszcze do niedawna znana była w scenach walki zasada "małpa ginie pierwsza" jednakże od kiedy poprowadzono prąd do Detroid i Cleveland, zaprzestano stosowania tej zasady.
Zgłoś
Avatar
wikitorak 2013-06-15, 23:47
A mi się od razu z Urbanem skojarzyło.
Zgłoś
Avatar
piotrwiacek1 2013-06-16, 0:10
Wyobraziłem sobie jak się myję Barack Obama
Zgłoś
Avatar
mm_st 2013-06-16, 0:30
Dobrze zę małp nie mają "SAMI WIECIE KTO"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie