18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
zsakuł 2013-06-15, 13:21 13
a na jaki temat ma być ten panel dyskusyjny, na który zostałem zaproszony?
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-15, 13:30 56
zsakuł napisał/a:

a na jaki temat ma być ten panel dyskusyjny, na który zostałem zaproszony?



temat dotyczył będzie małpy, która bierze kąpiel w wannie oraz muzułmańskich ekstremistów
Zgłoś
Avatar
Olamakota 2013-06-15, 13:31
zaprawdę fascynujące!
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-06-15, 13:40 18
Jad Kiełbasiany, można pójść i w tą stronę.
Filmik pokazuje wyraźnie, że to nie małpy (nawet te udomowione, biorące kąpiel czy studiujące na naszych uczelniach) są realnym zagrożeniem dla współczesnej Europy, jej tradycji i kultury.
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-15, 13:50 17
SundayGrill napisał/a:

Jad Kiełbasiany, można pójść i w tą stronę.
Filmik pokazuje wyraźnie, że to nie małpy (nawet te udomowione, biorące kąpiel czy studiujące na naszych uczelniach) są realnym zagrożeniem dla współczesnej Europy, jej tradycji i kultury.



Należy jednak zwrócić uwagę, iż rdzenni przedstawiciele małpiej społeczności nie są stworzeniami, które asymilują się ze społeczeństwem. Nie wnoszą nic budującego, ambitnego, ani odkrywczego. Są błędnym ogniwem ewolucji, któremu niestety dane było ominąć rozwój myślenia racjonalnego i abstrakcyjnego. Wiele małp przejawia skłonności do rozwiązywania swych problemów za sprawą czystej agresji, a to rodzi ekstremizm...
Zgłoś
Avatar
Bard_Zerald 2013-06-15, 13:54 16
Kurwa kocham ten portal
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-06-15, 14:02 7
moim skromnym zdaniem małpy nie są gatunkiem chronionym więc powinno być przyzwolenie na odstrzał osobników spotkanych np na ulicy w Polsce.
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-06-15, 14:25 5
Bardzo dziękuję wiec za zaproszenie mnie do tej fascynującej i rzeczowej (jak każdej na tym portalu) dyskusji. Chcę podkreślić, że ciekawe i zacne kwestie zostały już poruszone przez szanownych panelowiczów. Jednak myślę, że warto podkreślić, że słowo "małpa" nie odnosi się tylko do zwierząt. Abstrachując od rapera o takim aliasie oraz wsi na ukrainie o takiej nazwie, należy pamiętać o często pomijanej małpie znajdującej się na 2. Polecenie shift + 2 (uwaga "2" nie na klawiaturze numerycznej, a tej gdzie znajduje się znak "@" oraz "2" - zazwyczaj nad ciągiem znaków "qwe") wywołuje właśnie małpę. I nie wsykakuje tam zwierzę lecz właśnie taki - "@" symbol. Pozdrawiam i życze miłego poznawiania shift+2
Zgłoś
Avatar
garota 2013-06-15, 14:41 10
Wszystko się zgadza panowie i panie. Ta sytuacja ma za zadanie poruszyć naszą wyobraźnię. Posługuje się do tego zwierzęciem które najbliżej jest człowieka. Ma to na celu nie urażanie niczyich uczyć rasowych bądź religijnych. Takie działania stosowane są w mediach. Jednak ja się nie dam nabrać co to, to nie. Wyciągnięty język symbolizuje niechęć, arabów wszelkiej maści, do społeczeństwa w którym żyją. Wyciągnięte ręce natomiast , symbolizują ich stosunek do świadczeń socjalnych. Albo po prostu to jest kąpiąca się małpa...jednak bardziej wieżę że reżyser chciał nam pokazać że przeciętny muslim wygląda jak małpa w kąpieli. Czyli dziwnie.
Zgłoś
Avatar
~Sunday 2013-06-15, 14:46 3
zsakuł, nie bądź ignorantem. Problem jest poważny i dotyczy nas wszystkich. Dzisiaj ten oto biały człowiek wpuścił małpiszona do swojej łazienki i kręci wesołe filmiki, a jutro Ty możesz nie mieć się gdzie umyć.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-06-15, 14:52
Tak jakoś mi się przypomniało.

Murzynek Bambo w Afryce mieszka, Czarną ma skórę ten nasz koleżka. Uczy się pilnie przez całe ranki Ze swej murzyńskiej Pierwszej czytanki. A gdy do domu ze szkoły wraca, Psoci, figluje - to jego praca. Aż mama krzyczy: "Bambo, łobuzie!" A Bambo czarną nadyma buzię. Mama powiada: "Napij się mleka", A on na drzewo mamie ucieka. Mama powiada: "Chodź do kąpieli", A on się boi, że się wybieli. Lecz mama kocha swojego synka, Bo dobry chłopak z tego Murzynka. Szkoda, że Bambo czarny, wesoły, Nie chodzi razem z nami do szkoły.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2013-06-15, 14:58 4
Małpa? Afroamerykanin dbający o higienę....rasisto.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2013-06-15, 15:36
Napiszcie proszę tytuł kawałka. Pamietam, że ten motyw muzyczny, wykorzystany był w filmiku z pokazu mody w kolumbii.
Zgłoś
Avatar
jackool 2013-06-15, 16:02 3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie