18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
dennissliwa 2022-11-01, 17:09 56
Dosyć ze z partyzanta to jeszcze z nożem, jakie to murzyńskie...
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-11-01, 17:24 7
Piękna szkoła ....cała na biało

tylko ktoś wniósł na butach jakieś gówno (z nożem)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-01, 17:34 56
Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się kurwa nawet szarpnąć bo czarny....
Zgłoś
Avatar
usni 2022-11-01, 17:47 26
~VeIture napisał/a:

Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się kurwa nawet szarpnąć bo czarny....



Bo to w NjuJorku się dzieje - tam lewactwo wyprało mózgi wielu ludziom i się boją medialno-społecznej nagonki. Nikt się nie ośmieli nawet wskazać palcem na murzyna z kosą/bronią palną, gdy grabi lub zabija inną osobę. Na południu nikt by się nie bawił w kotka i myszkę z murzynem, tylko humanitarnie dostałby kilka razy z dziewiątki ¯\_(ツ)_/¯.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2022-11-01, 18:22 19
Co trzeba mieć we łbie, żeby zrobić coś takiego w dzień, w budynku użyteczności publicznej i przy świadkach? Chciał się spotkać ze starym w celi, czy co?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2022-11-01, 18:36 2
GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?
Zgłoś
Avatar
rocaa 2022-11-01, 18:50 5
Najbardziej przerazajace jest to ze banda troglodytow stoi I nagrywq zamiast sprobowac chociaz zabrac mallpie noz w polsce sytuacja by wygladala tak ze malpa dostala by wpierdol do nieprzytomnego zanim jakis security by uslyszal ze cos sie dzieje tal przynajmniej bylo za moich czasow
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-11-01, 18:54
~VeIture napisał/a:

Widziałem to dzisiaj z kilkoma sekundami więcej na końcu - porażające, że zglebowali ofiarę a napastnika bali się kurwa nawet szarpnąć bo czarny....



Link do materiału, bo sądzę, że to bzdura
Zgłoś
Avatar
Ziomee22 2022-11-01, 19:01 1
Co za pizdy, powinni gaśnicą łeb rozkurwić czarnuchowi
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-11-01, 19:07 9
darek1234 napisał/a:

GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?



Od kiedy prawdziwego Polaka trzeba zniechęcać do niemców, coś ci się pojebało ...kurwa kto normalny siedzi na forum interii
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2022-11-01, 19:33 3
Wypierdolić całe to murzyńskie gówno na statek i niech spierdalaj spowrotem do Afryki
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-11-01, 19:35 1
ququa napisał/a:

Od kiedy prawdziwego Polaka trzeba zniechęcać do niemców, coś ci się pojebało ...kurwa kto normalny siedzi na forum interii



Ty siedzisz na pravda.ru
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2022-11-01, 19:41 20
darek1234 napisał/a:

GeorgeHarvey1, dziwna jest twoja rola na forum, starasz się zohydzać wszystko co zachodnie. Nie twierdzę, że jest tam cacy, bo nie jest, jednak... Na forach np. Interii, od jakiegoś czasu ruSSka swołocz produkuje się, by zniechęcić nas do Niemców i USA- nas to za dużo powiedziane, miałem na myśli Polaków. Pytanie o twoje działanie, czym jest podyktowane?



Bardzo chętnie wstawię podobny filmik z Polski , tylko jest mały problem- nie ma takowych. Może dlatego , że nie ma w Polsce 13% czarnej mniejszości popełniającej 60.4% ciężkich przestępstw i niemal 90% gwałtów , więc i prawdopodobieństwo nagrania jest mniejsze? Jeśli chcesz źródło to sprawdź table 43 FBI statistics albo gove.uk/crime by ethnicity. W krajach UE statystyki tego typu nie są dostępne. Ciekawe dlaczego. Mała rada-rusz najpierw mózgiem zanim zaczniesz kogoś od ruskich onuc wyzywać.
Zgłoś
Avatar
Ratel303 2022-11-01, 19:42 1
Czarne gówno powinno wisieć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie