18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Małpie figle
voidinfinity • 2017-08-15, 11:16
Witajcie dzieciaczki.

Taka tam opowiastkę mam dla was o dość świeżej historii, która rozegrała się niedawno w Charlottesville. Tam też biali zorganizowali sobie protest przeciwko nygrom (o ile dobrze zrozumiałem, ale pewnie nie).

Oczywiście nygrom nie spodobało się, bo wszak tylko oni mogą protestować - więc wmieszali się w tłum wraz z pedalstwem z antify i zaczęli wspólnie zaczepiać ludzi.

Skutek figli był taki - że nyger wyłapał wpierdol - więc to niezupełnie tak, że biali faszyści napadli na niewinne czarne dziecko.

Czarnemu nie jest jednak smutno - ponieważ lewactwo już zebrało 100k zielonych na koks i dziwki dla niego.

Prawie chuja widać, ale akcja od 3:15



Jako bonus 4:45 - bohaterska bojówka antify napierdala dziadka we trzech
Zgłoś
Avatar
mlodyrzuf 2017-08-15, 12:01 3
O co chodzi z tą całą Antifą? O co oni walczą, i dlaczego są tacy niedobrzy?
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-08-15, 12:18 3
Cytat:

(...)innocent bystander(...)
(...)minding his own business and just literally standing up for what he believes in(...)
(...)apparently what he believes in is intimidation and assault(...)


Całkiem spoko
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-15, 12:21 33
mlodyrzuf napisał/a:

O co chodzi z tą całą Antifą? O co oni walczą, i dlaczego są tacy niedobrzy?



Walczą o hiv dla każdego.

Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-08-15, 12:49 26
Tylko to zostawię:

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2017-08-15, 13:32 3
Jebane małpy... Powinni wyciągnąć giwery i wybić to pierdolone stado razem z chorymi białymi osobnikami z pod pedoantify
Zgłoś
Avatar
Chodowca 2017-08-16, 0:35
masz tu 20ste piwo
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-08-16, 3:25
Chodowca napisał/a:

masz tu 20ste piwo


A Ty co? Znów zaczynasz i się chwalisz że dałeś 20ste piwo? Czy posty sobie po prostu nabijasz?
Zgłoś
Avatar
natking 2017-08-16, 5:01
@mlodyrzuf lewicowe bojówki. Równie głupi w swej skrajności, co skuteczni różnych bijatykach z odmiennopoglądowymi (w odróżnieniu od reszty tego towarzystwa). I dlatego chyba właśnie nielubiani. Natomiast ta niebojówkarska część antify składa się z ludzi, którzy chcieliby się bić, ale nie potrafią albo się boją.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-08-16, 10:12
O czym ty piszesz, jaka antfia. Może nie wyłapałem odpowiedniego momentu, ale nic na filmie nie usłyszałem o żadnej antfie. Natomiast widziałem białych z flagami konfederatów, co się wyklucza z jakimkolwiek pedalstwem. Tak, czy siak powinni zrobić porządek z tymi pieprzonymi czarnuchami.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-16, 10:18
@up

Rozumiem, że się mogłeś pogubić - ale nie uważasz że to dziwne że inni biali napierdalają białego dziadka z flagą konfederacji w łapie? Nie przypomina ci to czegoś?
Zgłoś
Avatar
Gonczor 2017-08-16, 12:32 2
Cytat:

Tam też biali zorganizowali sobie protest przeciwko nygrom (o ile dobrze zrozumiałem, ale pewnie nie).



Chodziło o protest przeciwko usuwaniu pomnika generała Lee, który walczył po stronie CSA w czasie wojny secesyjnej. Co ironiczne uwolnił on swoich niewolników jeszcze przed wojną.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-16, 13:24
@up

Czyli miałem rację i nie miałem racji Dzięki.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-08-16, 14:57
Wszystko spoko, ale rozjebało mnie to, że czarny "wmieszał się w tłum białych rasistów"
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-16, 15:08 1
@up



Ale faktycznie głupio to brzmi. Zresztą już wyżej ktoś napisał, że chodziło o pomnik, a nie o nygrów.

Zwyczajnie nie analizuję tego - bo jak coś lewaki mówią to znaczy, że pierdolą i szkoda uszu kaleczyć tym gównem.
Zgłoś