18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Małpie ruchy
Anal_Intruder_69 • Wczoraj 15:08
Przywitanie nowego kolegi w kenijskiej celi.


Wystarczy stary dobry batog i już upodabnia się do swoich przodków.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu Wczoraj 15:17 1
Kuli jak piesek przy kupci. No i ma lordozę.
Zgłoś
Avatar
WKND Wczoraj 15:26 6
Kto wypina, tego wina.

______________

"Aby dowiedzieć się kto Tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno Ci krytykować"
Voltaire
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 15:27
Śmiejcie się kurwa! A mówi wam coś „Planeta małp”? Nie ma żarów.
Zgłoś
Avatar
patmon Wczoraj 15:37 2
Coś mnie się zdaje, że to taka gra wstępna czarcich pomiotów 😂 i te okrzyki jak w małpim gaju. Szkoda, że nie tłumaczyła Krystyna Czubówna, bo bardzo lubiłem i miło wspominam.
Zgłoś
Avatar
SprytnySkurwiel Wczoraj 17:57 3
Na pewno będzie mu potrzebna

Zgłoś
Avatar
Gieros35 Wczoraj 18:32
Jedyna rozrywka dla starych goryli w tej klatce
Zgłoś
Avatar
TrzeciaPyraNaTaczce Wczoraj 19:41 1
Już wolałbym rzucić się na któregoś, wyrwać mu krtań i niech mnie pozostali rozszarpią na miejscu, lepiej tak niż siedzieć w takich warunkach raczej bez nadziei na wyjście
Zgłoś
Avatar
smc Wczoraj 19:46
A potem go ruchali
Zgłoś
Avatar
Sstoumer Wczoraj 20:35
Co jak co nie wiem jaki cel był tego, dali mu życie po czymś takim?
Bo szczerze to sam nie wiem czy moja duma by na to pozwoliła, nie zdziwił bym się jakby po jakiś czasie samabuja zajebał.
Tak idąc logicznym tokiem myślenia
Zgłoś
Avatar
MalcolmX Wczoraj 20:47 1
Przychodzi taki młody Mokebe pod celę.
Świerzy mandzur, kocan, pościółko, klapeczki, te rzeczy...
W celi siedzi wielki jak góra Bafanga i głosem grzmiącym niczym nadciągająca burza rzecze:
- Cześć młody. Kim chcesz być. Mamusią czy tatusiem?
Mokebe drży ze strachu i poci się obficie. Boże, mój Boże, co wybrać?
Przecież jak wybiorę mamusię, to mnie ten goryl zajebie na śmierć. Tatusiem, TAK! trzeba wybrać tatusia!
- Tatusiem, TATUSIEM!, chcę być tatusiem
Niemal krzyczy podenerwowany Mokebe.
- W takim razie dziś tatuś robi laskę mamusi...
Rzecze Bafanga, powoli rozpinając spodnie.

______________

Opis
Zgłoś
Avatar
Tadzik_Na_Górę Wczoraj 21:30
Oni tak leczą ból korzonków, to masaż rozgrzewający.
Zgłoś
Avatar
Adameck Wczoraj 21:36 1
Zgłoś
Avatar
Analinator Wczoraj 21:58
I pomyśleć, że dzieliły nas granice a teraz takie zwierzęta będą chodzić po polskich drogach. Jebane kurwy dlatego noszę nóż. Te kurwy nie umią się bić honorowo. Zawsze chuj każdy jeden ma sprzęt przy sobie, ale kolega z Francji mi wyjaśnił. U nich skąd pochodzą nóż lub maczeta w kieszeni to naturalny sprzęt jak dla europejczyka telefon. My sobie porzucamy kurwami na sadolu, a małpa jedna z drugą strugają patyki, bo nadziewają szczury jak saszłyki i wpierdalają, więc nie ma co wymagać od nich honorowej walki. Oni walczą, żeby przeżyć i nie rozumieją postępu. Pojebane to wszystko, ale piwko daje, że mu wjebali 😎
Zgłoś
Avatar
Alosza Wczoraj 23:34
Widać i słychać, że to lubi, nie krzyczy i dodatkowo robi przy tym striptiz zdejmując koszulę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów