18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
CzerstWybut 2023-07-24, 19:13 6
I tak pseudo służby będą miały wytoczony prpces za użycie siły
Zgłoś
Avatar
Json 2023-07-24, 19:27
To ten nowy spider Man z czekoladowym bohaterem?
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-07-24, 19:54 2


Powinni schować ten nóż głęboko w małpiej dupie.
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2023-07-24, 20:06 5
Powinno się jak najszybciej wyłapywać samce i samicę tej czarnej rasy, następnie wykastrować cała tą małpią zarazę to by się chociaż te gówna nie rozmnażały.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-07-24, 20:46 9
Koko ma porządny majcherek ale co z tego? W GB sądownictwo jest podobnie spierdolone jak u nas. Tylko, ze u nas 85% to różowe kurwy, 2-3 pokolenie komuszych ścierw, spolegliwych wobec sowieckiego terroru. W GB to naturalizowane Latiszje i Praszany, których rodzice srali w kucki do rynsztoka w Nairobi albo Mumbaju. Dzieci dostawały stypendia na czarny ryj i bonusowe punkty na uczelniach, więc pokończyli Oxfordy i Cambridge. Niby inne ale i tu, i tu, to czerwone spierdoliny, które ponad zdrowy rozsądek i prawo, stawiają układy towarzyskie i schlebianie mainstreamowi. Koko dostanie kilka miesięcy pierdla w luksusowych warunkach, które pewnie będą znacznie bardziej komfortowe niż jego śmierdząca, brudna, komunalna nora. Spotkałem kiedyś gościa, który siedział kilka lat w GB. Kręcił jakieś lody z samochodami… nie ważne. Poza setkami śmiesznych historii o życiu w brytyjskim więzieniu, facet miał pamiątkę. Taką pogiętą, wyświechtaną kartkę-wydruk z exela. Dwutygodniowe menu dla osadzonego. Siedząc w pierdlu mógł sobie zaznaczać krzyżykami (bo miał kilka opcji dziennie do wyboru), co ma ochotę zjeść. A to jakiś Steak Pie, a to Spegetti Bologniese. Co ciekawe, codziennie mógł nawet wybierać z kilku deserów: lody, galaretka albo placek z owocami. Tak, że Koko nie będzie miał źle…
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2023-07-24, 20:57 1
MalcolmX napisał/a:

Koko ma porządny majcherek ale co z tego? W GB sądownictwo jest podobnie spierdolone jak u nas. Tylko, ze u nas 85% to różowe kurwy, 2-3 pokolenie komuszych ścierw, spolegliwych wobec sowieckiego terroru. W GB to naturalizowane Latiszje i Praszany, których rodzice srali w kucki do rynsztoka w Nairobi albo Mumbaju. Dzieci dostawały stypendia na czarny ryj i bonusowe punkty na uczelniach, więc pokończyli Oxfordy i Cambridge. Niby inne ale i tu, i tu, to czerwone spierdoliny, które ponad zdrowy rozsądek i prawo, stawiają układy towarzyskie i schlebianie mainstreamowi. Koko dostanie kilka miesięcy pierdla w luksusowych warunkach, które pewnie będą znacznie bardziej komfortowe niż jego śmierdząca, brudna, komunalna nora. Spotkałem kiedyś gościa, który siedział kilka lat w GB. Kręcił jakieś lody z samochodami… nie ważne. Poza setkami śmiesznych historii o życiu w brytyjskim więzieniu, facet miał pamiątkę. Taką pogiętą, wyświechtaną kartkę-wydruk z exela. Dwutygodniowe menu dla osadzonego. Siedząc w pierdlu mógł sobie zaznaczać krzyżykami (bo miał kilka opcji dziennie do wyboru), co ma ochotę zjeść. A to jakiś Steak Pie, a to Spegetti Bologniese. Co ciekawe, codziennie mógł nawet wybierać z kilku deserów: lody, galaretka albo placek z owocami. Tak, że Koko nie będzie miał źle…



Tez znam co tam siedzieli i potwierdzam info. Więzienie tam jak hotel 2 gwiazdki w pl. O ile nie trafisz do kolorowych na Bedford tam jest już gorzej. Sam udało mi na tyle najebac że obudziłem się na dołku i nie wierzę. Ruda laseczka przez klapę pyta kawa, herbata,,? Cukier ile ? Mleko? Pełna profeska. Może i tam nie noszą zwykle chodnikowce broni ale są tak wyszkolenie, że takiego bambino z maczeta składają w 2 sec.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-24, 21:41 1
Szkoda, że Mokebe nie odjebał paru brytoli to było kwiczenie w mediach, że go sprowokowali
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-07-24, 22:28
Tylu murzynów i nic nie ukradli?
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2023-07-24, 23:24
żmij napisał/a:

Powinni schować ten nóż głęboko w małpiej dupie.



tak pieknie się pioenka zaczęła, i musieli to spierdolić jakimś jęczeniem
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-07-25, 8:24 1
Jbać wszystkie małpy pierdolone
Zgłoś
Avatar
Cezzar 2023-07-26, 14:03 1
Już za 10 lat u nas takie akcje. Zacznijcie ćwiczyć grubasy i przygotujcie się na obronę.
Zgłoś
Avatar
miroohmiro 2023-07-27, 20:43 1
Jak na takich nagraniach słyszę "dindu nuffin" to mnie kurwica strzela
Zgłoś