18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
m................z 2011-08-02, 0:15
^mnie szkoda takich jak Ty, bylbys pierwszym dracym ryja, gdyby ktos wszedl/zniszczyl Twoja wlasnosc.

co nie zmienia faktu, ze reakcja jest smieszna:d
Zgłoś
Avatar
P................A 2011-08-02, 0:18 1
Phelot napisał/a:

Szkoda mi takich ludzi jak Staszek, ale chociaż pośmiać się jest z czego


Zgłoś
Avatar
konował 2011-08-02, 0:29 21
@UP Kurwa tosty jem chuju jebany
Zgłoś
Avatar
Everal 2011-08-02, 0:47
Ma kurwa rację koleżka, tyle m2 pola to zboża wartego 2 zł. Polak musi walczyć o swoje!
Zgłoś
Avatar
cowboy 2011-08-02, 0:58 8
ParanoiA napisał/a:


Obrazek



ani to nie smieszne, ani to nie cycki

Zgłoś
Avatar
jastszomp 2011-08-02, 1:00
kurwa jego pole
Zgłoś
Avatar
majkelson 2011-08-02, 2:18
Kabel jebany 'Zadzwonie do matki i tyż cie zjebie'
Zgłoś
Avatar
B................k 2011-08-02, 2:21 2
Ufff.... już myślałem, że filmik trwa 10 sekund, a reszta to powtórki. Jak dobrze być mile zaskoczonym pod koniec wieczoru... .
Zgłoś
Avatar
Samilo 2011-08-02, 5:20 24
Przez takich pojebów nic w kraju nie można zrobić, bo to bo tamto nie ma pozwoleń i chuj... pozostaje chlać piwo na przystanku. sadistic.pl/wjechal-rajdowka-w-dom-vt33908.htm normalna reakcja tak dla kontrastu

W mojej miejscowości było stare lotnisko wojskowe na które przyjeżdżały co niedziela kluby samochodowe i motocyklowe... Było mnóstwo widzów, również zimą, ogólnie fajna zabawa bo każdy kto miał auto mógł się zmierzyć, i to niespotykane uczucie gdy ścigacz śmignął koło ciebie 300km/h tak że aż ziemia drżała.. i co? pewnego razu niepilnowany gówniarz wyleciał przed samochód i jeb. Nic się dzieciakowi groźnego nie stało ale mochery wielce oburzeni, i wójt kazał zasypać kilkoma hałdami piachu płytę lotniska (za pieniądze mieszkańców) a jak goście przyjechali i zobaczyli że jest zasypane to wzięli łopaty i odkopali sobie przejazd. To wtedy wójt kazał zerwać asfalt z lotniska i go sprzedać (4zł/t). Tym samym pozbawiając okoliczne wsie największej atrakcji. Inteligencja i promowanie gminy kurwa.
Zgłoś
Avatar
owek 2011-08-02, 6:59
@Samilo Normalna reakcja bo kolesiowi powiedzieli od razu ze dostanie kase. A Staszkowi sie nie dziwie, tylko nie musial tak drzec ryja

A co do lotniska to bez komentarza na prawdziwy tor nas nie stac a sprzedaja jakies dobre miejscowki za grosze
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-02, 7:59
on po prostu pojechał do pitstopu, obrucił się na dach żeby lepiej było opony zmieniać i jedynie obsługa była mizerna
Zgłoś
Avatar
Reos 2011-08-02, 8:49 3
angel napisał/a:

kurwa! moje pole



każdej innej osobie która by to tu napisała zrównano by z błotem ale że masz ~ przed nickiem nikt nic nie powie...

a co do filmiku skąd tam nagle tyle ludzi?
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-08-02, 10:58
Nie wiem na ile ten rajd był zorganizowany, ale takie sprawy przeważnie są załatwiane z ubezpieczenia.
Zgłoś
Avatar
erotyczny 2011-08-02, 12:39 1
pewnie po widły wkurwiony poszedł
Zgłoś
Avatar
Phelot 2011-08-02, 12:53 1
@ michasz

"^mnie szkoda takich jak Ty, bylbys pierwszym dracym ryja, gdyby ktos wszedl/zniszczyl Twoja wlasnosc."

Tak, będę darł japę na kogoś kto mi wjechał w pole pełne chaszczy xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie