18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

mały ale wariat
nowynick • 2019-11-14, 12:41
Opel Corsa C vs ciężarówka




Tirowiec :dead:

2019-11-14, 20:39
@Salieri16000 daj spokój, przecież to kolejny gówniarz który spuszcza się widząc wk***ienie innych i komentarze. Oszczać ciepłym moczem.

2019-11-14, 20:46
Salieri16000 napisał/a:

Ty tak na poważnie, czy trollujesz? Ciekawy jestem, jak byś zareagował, gdyby tak zginął Twój ojciec, który Cię żywi (i być może Twoje rodzeństwo). Już widzę, jak biegniesz uśmiechnięty przybić "piątkę" z kierowcą osobówki...



A jak ginie motop*zda która zarabia na rodzinę to każdy z sadolow jest zadowolony

2019-11-14, 20:49
j***na banda hipokrytów się zebrała. Pies Was j***ł, siekiera w plecy. Ze wszystkiego innego heheszki, ale tutaj ból dupy. Na pożegnanie, pie**olcie Cie frajerzy.


2019-11-14, 20:57
Wy w tej polsce macie jakiś żal do kierowców za co? Za to że mają dwie wasze pensje w miesiąc? Skala nie nawisci wobec kierow w polsce sprawia że pie**ole i nie wracam do tego zj***nego kraju, a uk jest szacunek dla kierowców bo społeczeństwo tu jest widocznie bardziej inteligentne i znają znaczenie transportu, w wypadku zmarł człowiek a wy takie rzeczy piszecie, wstyd i hańba pewnie połowa z was na fabrykach zapie**ala i zdobycie lejec na ciężarówkę zostaje tylko w granicach waszej wyobraźni i wylewacie żal właśnie przez takie komentarze

2019-11-14, 21:32
@up

Widać, że jesteś j***nym, kabinowym butelkoszczochem bo nawet się wysłowić za bardzo nie potrafisz. Wielka mi k***a umiejętność - prowadzenie ciężarówki. Każdy j***ny debil, co widać po Twoim przykładzie, może zdobyć uprawnienia. Na drodze również mamy tego dowód. Panicze dróg z małymi ku*asami (żeby weszły do butelki co by mogli się wyszczać) nie widzą niczego poza czubkiem swojego nosa. Zawodowi kierowcy to jeden z najgorszych sortów ludzi i do 9/10 nie mam za grosz szacunku, bo nie dość, że są ułomni jak j***ne parapety to jeszcze cuchną i blokują kolejki na stacjach.

2019-11-14, 22:14
boli Cię dupa ślunski kirowco tyra???
prawda jest taka że jesteście do dupy. precz do kopalni

2019-11-14, 23:03
Kurczę... Taka malutka Corsa potrafiła wybić z toru jazdy ciężarówkę... Jak widać, fizyka i warunki drogowe zrobiły swoje.

Ja jeszcze jakoś czas temu miałem szacunek do kierowców TIRów, bo czasem jeździłem z kolegą po europie... nieeeee... pewnie sobie pomyślicie, jeździłem zwiedzać, a nie w celach towarzyskich, choć fajnie było dla niego, bo miał z kim pogadać w pracy, ale nie o tym mowa.

Jakiś czas temu, a dokładnie w zeszłoroczne wakacje jechałem nad morze i wyprzedzałem rząd TIRów na A1, no i znalazł się jeden mądry za wyprzedzanie, jadąc 1km/h szybciej od pozostałych. Bez migacza zmienił sobie pas ruchu, ja byłem w połowie jego długości. Zepchnął mnie na pas zieleni i prawie wj***ł w barierki enerochłonne. Niczego sobie z tej sytuacji nie zrobił, pojechał dalej, a więc wszystkim tym kierowcom ch*j w dupę, a najgłębiej temu co mnie zepchnął.

2019-11-14, 23:49
Sadol sadolem, ale kierowca ciężarówki nic nie zawinił

Druga sprawa, widać klatka po klatce, że kierowca odbił w bok żeby uniknąć stłuczki

2019-11-15, 01:10
Cytat:


Ciekawy jestem, jak byś zareagował, gdyby tak zginął Twój ojciec, który Cię żywi (i być może Twoje rodzeństwo)


CO ty pie**olisz ?
Kierowca tira potrafiący wyżywić rodzinę ? :D To brzmi jak pracujący cygan :D
Żeby było śmieszniej... żaden kierowca tira nie jest świadomym ojcem... oni r*chają tylko tanie cyganki...
A ich żony (tudzież konkubiny i inne partnerki) r*chane są przez cyganów :D bo przecież starego w domu nie ma... bo dzielnie wiezie serek i bułki :D

Cytat:


Wy w tej polsce macie jakiś żal do kierowców za co? Za to że mają dwie wasze pensje w miesiąc


Pokaż mi jednego kierowcę w tym kraju który ma pensji więcej niż 3000zł brutto..... (bez DELEGACJI - czyli zwrotów kosztów podróży które wynagrodzeniem nie są)
Pomijam fakt że bierze torbę ze słoikami na cąły miesiąc i wpie**ala czokoszoki przez 3 tygodnie żeby k***a dietę do domu przywieźć... bo j***ny alimenciarz przed komornikiem sp***ala jak diabeł przed święconą woda...
To są ameby umysłowe które można zastąpić dobrze tresowaną małpą....
A nie zarabiają.. bo banda tych kretynów nie potrafi nawet pomyśleć ile powinni zarabiać.
Kretyni podpisują wszystko co "dziad" podsunie - byleby te biedne 5-6 tyś do ręki dostać...



Moje dwie pensje w miesiąc...
Zapraszam k***a.... do weryfikacji przelewów na konto...
Jak któryś ku*as kierowca tirowiec pokaże mi przelew na konto od dziada na 24tyś zł to mu przeleje 1000zł.....
To sa dwie moje pensje k***a wasza w dupe zaj***na tirowska mać.

2019-11-15, 06:46
Dżizas_kurde napisał/a:

CO ty pie**olisz ?
Kierowca tira potrafiący wyżywić rodzinę ? To brzmi jak pracujący cygan
Żeby było śmieszniej... żaden kierowca tira nie jest świadomym ojcem... oni r*chają tylko tanie cyganki...
A ich żony (tudzież konkubiny i inne partnerki) r*chane są przez cyganów bo przecież starego w domu nie ma... bo dzielnie wiezie serek i bułki


Pokaż mi jednego kierowcę w tym kraju który ma pensji więcej niż 3000zł brutto..... (bez DELEGACJI - czyli zwrotów kosztów podróży które wynagrodzeniem nie są)
Pomijam fakt że bierze torbę ze słoikami na cąły miesiąc i wpie**ala czokoszoki przez 3 tygodnie żeby k***a dietę do domu przywieźć... bo j***ny alimenciarz przed komornikiem sp***ala jak diabeł przed święconą woda...
To są ameby umysłowe które można zastąpić dobrze tresowaną małpą....
A nie zarabiają.. bo banda tych kretynów nie potrafi nawet pomyśleć ile powinni zarabiać.
Kretyni podpisują wszystko co "dziad" podsunie - byleby te biedne 5-6 tyś do ręki dostać...
Moje dwie pensje w miesiąc...
Zapraszam k***a.... do weryfikacji przelewów na konto...
Jak któryś ku*as kierowca tirowiec pokaże mi przelew na konto od dziada na 24tyś zł to mu przeleje 1000zł.....
To sa dwie moje pensje k***a wasza w dupe zaj***na tirowska mać.



Ale wiesz że zrobiłeś im przykrość?

2019-11-15, 08:39
Exi84 napisał/a:

Wszyscy napie**alaja, A jak by nie kierowcy zawodowi to nie kupisz bułki w sklepie, ciuchów na dupe, I nawet ten sprzęt co piszesz na nim te wypociny, to kierowca przywiózł.. wypowiedzi dno i metr mułu



Masz rację. Od dziś przestajemy nimi gardzić i się z nich napie**alać.
Jest nam bardzo wstyd, że śmialiśmy się z ludzi, którzy w życiu opanowali tylko sztukę kręcenia kołem.

2019-11-15, 08:42
O rzesz k***a nie wiedziałem, że wypadek z udziałem TIRa wywoła tu taki ból dupy, Chyba wstawię coś o zawalającym się kościele czy parlamencie :D

2019-11-15, 12:14
Salieri16000 napisał/a:

Ty tak na poważnie, czy trollujesz? Ciekawy jestem, jak byś zareagował, gdyby tak zginął Twój ojciec, który Cię żywi (i być może Twoje rodzeństwo). Już widzę, jak biegniesz uśmiechnięty przybić "piątkę" z kierowcą osobówki...



Kto normalny przyzna sie ze jego ojciec jest kierowca tira? :)

2019-11-15, 12:18
NIe qmam jak mała corsa mogła zepchnąć potęźżnego tira. Nie potrzebnie kręcił kierownicą na bok.

Nie kumam jak mała corsa mogła zepchnąćtir z drogi. niepotrzebnie kręcuił kierownicą na boki.

2019-11-16, 11:35
Piwo dla kierowcy corsy, jeden tir z drogi mniej to jeden krok do bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym