18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
myha 2013-09-26, 16:47 1
zawadzki86: zapewne huja wiesz a udajesz znawce
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-09-26, 16:54 2
zawadzki86 napisał/a:



Zapewne za kilkanaście/kilkadziesiąt lat w Europie dominować będzie Islam, gdy każą Ci, lub twoim synom dymać kozy, a córce wyleją kwas na twarz ponieważ nie nosiła burki, to wtedy przypomnisz sobie o tolerancyjnej religii.



Bo nie może być tak że nie ma religii, musi być jakaś i koniec. Gdyby 100% Polaków było ateistami to oczywiście nikt nie broniłby swojej ojczyzny przed kozojebcami. Islam i Chrześcijaństwo to ta sama bajka, tylko wyznawcy inni. Religia została wymyślona przez ludzi a żaden Bóg nie ingeruje w nasz świat i nigdy nie ingerował. Ja nie rozumiem jak można przylgnąć do takiego mitu bez żadnej weryfikacji, przecież w tamtych czasach nie tylko Biblia pisała o zmartwychwstaniach i innych cudach W IV wieku zastraszyli głupich ludzi piekłem i skutki są widoczne do dziś.
Zgłoś
Avatar
z................6 2013-09-26, 17:36
myha napisał/a:

zawadzki86: zapewne huja wiesz a udajesz znawce



Za to Ty wychodzisz na idiotę.
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-09-26, 18:25
To jakaś podpucha na pedofilów?
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-09-27, 0:30
zawadzki86 napisał/a:



Zapewne za kilkanaście/kilkadziesiąt lat w Europie dominować będzie Islam, gdy każą Ci, lub twoim synom dymać kozy, a córce wyleją kwas na twarz ponieważ nie nosiła burki, to wtedy przypomnisz sobie o tolerancyjnej religii.



Jestem obywatelem państwa a nie członkiem sekty. A państwo powinno chronić obywateli przed każdą religią i jej wpływem.

Państwo powinno być w 100% świeckie, a ja nie muszę wyznawać żadnej religii aby nie tolerować islamu.

Religie są mniej lub bardziej szkodliwe, dopóki mnie nie dotykają mogę je tolerować, kiedy coś zaczyna ingerować w moje życie, należy z tym walczyć.
Zgłoś
Avatar
iglo01 2013-09-27, 21:30
Zgłoś
Avatar
słit_dżizas 2013-09-27, 22:02
hogg napisał/a:


Jestem obywatelem państwa a nie członkiem sekty. A państwo powinno chronić obywateli przed każdą religią i jej wpływem.



Jakimś dziwnym trafem, w tym zniewolonym przez KK kraju zwanym Polską, można chodzić spokojnie po ulicy, bez strachu, że jakiś ciapak obetnie ci łeb tasakiem, natomiast Francja, czy kraje skandynawskie, które szczycą się świeckością w taki sposób dbają o ochronę swoich obywateli, że już niedługo będą koloniami arabskimi.
Zgłoś
Avatar
hogg 2013-09-28, 0:21
słit_dżizas napisał/a:



Jakimś dziwnym trafem, w tym zniewolonym przez KK kraju zwanym Polską, można chodzić spokojnie po ulicy, bez strachu, że jakiś ciapak obetnie ci łeb tasakiem, natomiast Francja, czy kraje skandynawskie, które szczycą się świeckością w taki sposób dbają o ochronę swoich obywateli, że już niedługo będą koloniami arabskimi.



Chcesz mi powiedzieć, że mogę chodzić po ulicy spokojnie, bo duża cześć społeczeństwa deklaruje wiarę w Jezusa, a księża gromią zło z ambony? Chcesz powiedzieć, że to jest ten powód, dzięki któremu nie ma aktów terroru islamskiego nad Wisłą?
Zgłoś