18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
eRsko87 2017-02-05, 21:32 1
Kradzione,nie ma piwa
Zgłoś
Avatar
eloguma 2017-02-05, 22:14 11
Sadol staje się plagiatem jebzdzidy już od dłuższego czasu. Nie ma się co przypierdalać, bo praktycznie wszystkie memy są kopiowane i przesyłane dalej przez ludzi którym zależy na piwach, lajkach i tak dalej. Jeśli chcesz materiałów własnych, to na sadolu z pewnością znajdziesz coś dla siebie w dziale hard a jeśli nie to zamknij mordę bo nikogo nie obchodzi to, że "KRADZIONE".
Zgłoś
Avatar
Hubertus999 2017-02-05, 22:56 2
Mądrzyć się nie chce ale na hardzie jakieś 90% materiałów (nie wliczając własnych urazów) są kradzione z innych stron...
Zgłoś
Avatar
M................t 2017-02-05, 22:57 2
eloguma napisał/a:

Sadol staje się plagiatem jebzdzidy już od dłuższego czasu. Nie ma się co przypierdalać, bo praktycznie wszystkie memy są kopiowane i przesyłane dalej przez ludzi którym zależy na piwach, lajkach i tak dalej. Jeśli chcesz materiałów własnych, to na sadolu z pewnością znajdziesz coś dla siebie w dziale hard a jeśli nie to zamknij mordę bo nikogo nie obchodzi to, że "KRADZIONE".

Zgłoś
Avatar
unname90 2017-02-05, 23:36 1
Wiekszosc jest gdzies znalezione ale zeby skopiowac tandete i gnioty z jbzd czy z kwejka to juz calkiem porazka...
Zgłoś
Avatar
szczupak123 2017-02-06, 1:09 1
to wyjedź do niemczech jak cię tu biją
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2017-02-06, 20:55 2
Hubertus999 napisał/a:

-Tato, w szkole dokuczają mi i mówią że jestem gejem.



- Pierdolone cioty, a teraz podnieś spódnicę bo mam ochotę na seks

Zgłoś
Avatar
eRsko87 2017-02-07, 9:20
eloguma nie zesraj się,dupa cię boli to się podrap.Obrońca od siedmiu boleści..
Zgłoś
Avatar
flaszka 2017-02-07, 9:35 2
eRsko87 napisał/a:

Kradzione,nie ma piwa



I powiedział to ten, który nie wrzucił ani jednego tematu na sadola. Wkład zerowy.



Wbijcie sobie wszyscy do tych tępych zakutych łbów, że jak coś jest dobre na sadola to powinno się tu znaleźć i chuja nas obchodzi skąd to jest. Nie każdy jest na tyle zjebany żeby chodzić po wszystkich portalach i tracić życie tylko na głupoty. Po za tym kopiowanie =/= kradzież już nie mówiąc, że ktoś do danej rzeczy potrzebuje praw autorskich i dać zastrzeżeń co do kopiowania, a tym bardziej do jakiś memów , kawałów czy innych bzdur.
Zgłoś