18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Szop lubiący adrenalinę. - teraz popularne
Avatar
shavoth 2013-10-20, 21:55 5
Również nie cierpię czarnuchów, ale mam do ciebie pytanie wymuskany mamin cycu. Byłeś kiedyś głodny?
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2013-10-20, 22:00
nie śmieszne ;(
karmiłbym
Zgłoś
Avatar
joszkoB 2013-10-20, 22:30 4
Czy ktoś powiedział, że to ma byś śmieszne? Wstawiłem na sadola, bo chyba skądś się ta nazwa portalu wzięła.
Zgłoś
Avatar
JarekJUHC 2013-10-20, 22:41 12
Dlaczego dzieci w afryce chodzą gołe ?
bo chcą się najeść wstydu
Zgłoś
Avatar
manio49 2013-10-20, 23:11 3
takie biedne wow.

kastracja chemiczna i siup kurwa bęc - problem głodu w afryce znika. Nie robić 2134 dzieci, bo jedna antylopa we wsi nie styknie na wyżywienie...
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-10-21, 0:10
@Jarek, a mogłeś zrobić osobny temat... Brawo.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-10-21, 12:00 1
za małą czcionke zawsze kaktus w dupala
Zgłoś
Avatar
NoobsAndBoobs 2013-10-21, 14:47
kufa, śmiać się z małych, biednych, głodnych dzieci z afryki to chamstwo! macie co jeść codziennie, mama wam gotuje ciepłe obiadki. a wy co? śmiejecie się z biednych, co nie mają nawet co jeść! paranoja. ogarnia mnie trwoga, z jakimi ludźmi muszę żyć w tym kraju!
nie no żartuje. dzięki za te danio, bo właśnie się zastanawiałem, jaką szamę na zajęcia wziąć. elo
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-10-21, 14:55 1
jak kiedyś wspominałem w podobnym poście czarnuch a czarnuch jest różnica...
smoluchy z juesej są głupsi często od ich kuzynów co w afryce wpierdalają liście i grzebią se palcami w dupie
Smoluchy z afryki nie nie te z futrem co se grzebią owym palcem w dupie to inna bajka...
Smoluchy z afryki są biedne bo kurwa Afryka jest biedna w chuj, nie ma roboty głód smród i ubóstwo jak u nas we wschodzniej części kraju
Natomiast smoluchy z juesej np. banda kurwa brudasów jebanych nierobów co stoją naprzemian z ciapatymi w kolejce po social i kurwa cyganami bo się robić kurwa nie chce, owe smoluchy podchodzą pod teorię, że czarnuch jest to najgłupsza rasa stworzona jedynie do pracy .
Zgłoś
Avatar
H88tman 2013-10-21, 15:30
Oho, co niektórzy komentujący chyba nie wiedzą, na jakim portalu są. Polecam przycisk "usuń konto".
Zgłoś
Avatar
Ciku 2013-10-21, 15:36
Czarnuchy w afryce sami to na siebie sprowadzili. Świat co chwile pompuje grube miliony w pomoc tym ludziom, jest w chuj organizacji itd. Od lat chcą tych czarnych przesiedlić z ich wiosek do miasta, gdzie jest woda czy co zjeść, ale oni nadal wolą siedzieć w swoich lepiankach z gówna to po co dalej tam pompować ten hajs? Skoro od tylu lat się nic nie zmieniło?!
Niech tylko ktoś nie pierdoli "A może są szczęśliwi" No na pewno są bardzo szczęśliwi, widać to na powyższym zdjęci i wielu innych! Po co pomagać komuś, kto tej pomocy nie chce przyjąć? Ten hajs dali by na domy dziecka w Europie/Stanach czy nawet Azji, na pewno lepiej został by spożytkowany niż na te afrykańskie...
Zgłoś
Avatar
lukis1322 2013-10-21, 16:03
hue hue niby z Afryki a nie ma brzucha
Zgłoś
Avatar
raynox 2013-10-21, 16:15
"Idealna zakładka dla sadola w idealnym miejscu książki."

Sadole nie czytają książek
Zgłoś
Avatar
Wroganin 2013-10-21, 16:50
@Raynox
Ja czytam książki i jestem sadolem

Najwięcej o technikach samogwałtu :x
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie