18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Mały Kotek
e................e • 2013-04-17, 18:52
Otóż jestem posiadaczką małego pomieszczenia gospodarczego z okienkiem - taka kapciora Okno było cały czas otwarte, żeby się wietrzyło. Pewnego razu weszłam do niej i usłyszałam piski (?) kota, po chwili zauważyłam go. Był mały i widać, że niedawno się urodził. Szkoda mi się go zrobiło, położyłam obok starą szmatkę, i jakoś go przeniosłam, przyniosłam mu także mleko w misce. Tylko tyle mogłam zrobić. Zostawiłam okno otwarte z nadzieją na to, że kotka go zabierze.

Następnego dnia - ulga. Nie słychać kota. Posprawdzałam jeszcze zakamarki - nie ma go. Ucieszyłam się, że matka go zabrała i sumienie mnie nie męczy. Jeszcze tylko sprawdziłam ze dwa razy czy nie ma go na pewno.

Wcześniej zrobiłam mu zdjęcie (Data: 23.09.2012 r.)



Dzisiaj czyli 17.03.2013 r. postanowiłam zrobić porządki w mojej kapciorze. Nagle dostrzegłam:



Nie wiem jakim cudem ciągle tam był. Została po nim tylko sierść.

Zgłoś
Avatar
e................e 2013-04-18, 15:08 1
Nie mam szczęścia do kotów! Dziś, na moich oczach, samochód rąbnął kota! Ale żyje.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2013-04-18, 21:43 1
jak kurwa można być takim imbecylem i przynieść niedawno urodzonemu kotu mleko w misce ... (to trzeba strzykawką do gęby pchać)

pewnie niemowlaka też będziesz łyżką karmiła zaraz po urodzeniu ...

evidence proszę nie zachodź w ciążę - nigdy !!!

A wystarczyło trochę pomyśleć - zaopiekować się i po pół roku zamiast kupki sierści dałabyś jakiejś emo lasce małego kotka na utrzymanie.

Szkoda że obok "Daj Piwo" nie ma "Daj Mózg" bo byś dostała ...
Zgłoś
Avatar
e................e 2013-04-19, 6:20
Jason-X napisał/a:

jak kurwa można być takim imbecylem i przynieść niedawno urodzonemu kotu mleko w misce ... (to trzeba strzykawką do gęby pchać)

pewnie niemowlaka też będziesz łyżką karmiła zaraz po urodzeniu ...

evidence proszę nie zachodź w ciążę - nigdy !!!

A wystarczyło trochę pomyśleć - zaopiekować się i po pół roku zamiast kupki sierści dałabyś jakiejś emo lasce małego kotka na utrzymanie.

Szkoda że obok "Daj Piwo" nie ma "Daj Mózg" bo byś dostała ...



Słuchaj, nie spinaj się bo to nie ma sensu. Akurat strzykawki nie miałam, mleka specjalnego dla kotów nie miałam, nie jestem o każdej porze dnia i nocy przygotowana na zawitanie obcego kota na moim terenie. Po drugie, nie było takiej możliwości żebym go zatrzymała, mam dwa psy w domu. Uwierz, że gdyby był tam na drugi dzień to bym coś z tym zrobiła... Ile razy mam tłumaczyć, że wolałam zostawić, żeby matka go wzięła?
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2013-04-19, 14:36
a w sumie racja ... jebać kotka ... podpal tą sierść ... podobno fajnie skwierczy ...
Zgłoś
Avatar
Dragonov 2013-04-19, 16:33
lordnexo napisał/a:
Cytat:

I co wszystkie osoby posiadające konto na sadisticu, mają nie mieć uczuć i serca? Na sadisticu jest też kategoria z kawałami, może ktoś sobie tylko tamten temat przegląda... Obyś kiedyś trafił na taką osobę która Ci pomoże jak może, a nie na takiego ch*ja jak Ty...


Ale ze mnie skurwiel,co z tego,że np. parę lat temu pomogłem kotce z 5 kociątami.A Ty tylko się spinasz w necie,gówno kiedykolwiek pomogłeś,a sadistica bierzesz na poważnie
Zgłoś
Avatar
Pr!Ce 2013-04-19, 18:43
wiesz kotka może go tutaj zostawiła natomiast kocury (nawet ojcowie) zjadają młode
Zgłoś