18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
jabuszko127 2011-04-23, 20:40
noo nawet strasburger lepiej będzie grał od naszej repreentacji
Zgłoś
Avatar
Gemmil 2011-04-23, 21:06
Eeee to nawet ja bym trafił...
Zgłoś
Avatar
Eth 2011-04-24, 0:40
drax napisał/a:

@ Eth, ja widzę natomiast u Ciebie 0 tematów i całe 3 chujowe zresztą posty... Więc pytam się co tu robisz do chuja jeśli nie odpowiada Ci treść serwisu? Zmień portal albo zacznij rozwijać to forum w takim kierunku, jaki preferujesz. Proste, prawda?



To ile wrzucam nijak nie ma wplywu na to jaka tematyke mial prezentowac sadistic, a wole nie wrzucac nic niz cos co calkowicie tutaj nie pasuje.
Ten portal nie bez powodu ma taka nazwe jaka ma, a jestem na nim znacznie dluzej niz mam to konto i pamietam jego poczatki.
Powoli robia sie z tego demoty gdzie praktycznie tylko w nazwie juz pozostalo pierwotne zalozenie.
To nie jest miejsce na slodkie filmiki, ktorych jedyna czarna strona jest ze ojciec realizuje przez dzieciaka swoje wiksy.

Masz problem z zaakceptowaniem, ze ten filmik tutaj nie pasuje - to juz Twoj problem.
Zgłoś
Avatar
drax 2011-04-24, 18:24 1
Eth, Widzę, że nadal chuja rozumiesz...
Eth napisał/a:

To ile wrzucam nijak nie ma wplywu na to jaka tematyke mial prezentowac sadistic,


Miałoby wpływ, gdybyś cokolwiek kurwa wrzucał...
Eth napisał/a:

pamietam jego poczatki.


Problemy z pamięcią? Śmiało cofnij się do października 2007 i spójrz na wrzuty Centuriona
Eth napisał/a:

Powoli robia sie z tego demoty


Wyjebane mam na demoty i poprostu tam nie wchodzę. Proste
Eth napisał/a:

To nie jest miejsce na slodkie filmiki,


Nie Ty o tym decydujesz!
Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości, polecam lekturę: sadistic.pl/sadisticpl-wrzuta-20-vt31426.htm
Jeśli nie będziesz wiedział jak usunąć konto, służę pomocą.
Zgłoś
Avatar
Gras..!! 2011-04-24, 23:33
I kolejne godziny leca ,czas mija a ja dalej kurwa jakieś dzieci widzie !!! co jest kurwa grane ???
Zgłoś