18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Scorpio_SIC 2018-03-28, 18:12
Velture napisał/a:

Moja siostra opowiadała mi historię swojej jakiejś znajomej która miała pytona takiego konkretnego już.
Ta babka zauważyła dziwne zachowanie swojego węża. Przestał jeść i zrobił się bardzo "kochający". Zaczął się o nią ocierać, przytulać i ogólnie dużo czasu spędzał blisko niej.
Baba myślała, że wąż się zakochał i po prostu pokazuje swoje uczucia.
Jak poszła do weterynarza zaniepokojona brakiem apetytu to ten ją oświecił, że wąż wcale się nie zakochał i nie okazuje uczuć tylko przygotowuje się aby ją zjeść a brak apetytu jest dlatego, że chce całkowicie opróżnić układ pokarmowy aby mieć więcej miejsca na nią.

Także tego. Jeśli ktoś myśli, że gady, płazy czy inne owady okazują miłość do właściciela ten jest naiwny po prostu.



Już ten tekst czytałem kilkanaście razy na różnych forach. A teraz proponuję chwilę zastanowienia. W naturze dorosłe pytony, anakondy i boa zjadają jelenie, kapibary itp. Jak myślisz w jaki sposób pyton zagaduje do jelenia, aby poczekał na niego ze 3 dni, aby się mógł przystosować, żeby go opierdolić?
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-04-01, 1:29
Mogę mieć pytanie do posiadaczy wszelakich, węży, pająków i inne kurestwa które nie potrafi nic oprócz tego że śmierdzi? Co wy w tym widzicie ? Przecież to nie ma żadnych, dosłownie żadnych walorów użytkowych (o estetykę się nie kłócę każdemu podoba się co innego) i jeszcze wam może zrobić krzywdę. Przecież to nie wykazuje żadnej relacji z człowiekiem, one są jak komuchy, żyją by żreć. Nawet ptaki są 1000x bardziej interaktywne, bo takie żako kongijskie to inteligentne ptaszysko, kurwa nawet ze szczurem można wytworzyć wieź, uczyć go różnych rzeczy. A wąż, pająk co to umie?
Zgłoś