18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
Nattsjel 2018-03-02, 22:53
ci co pisza, że gówniak itp to swoich dzieci nie mają i pewnie sami jeszcze gołej baby nie widzieli. Po drugie: jeśli dziecko chore, to jest to przykre i nic się na to nie poradzi ale z drugiej strony jak się wie, jak dziecko się zachowuje w markecie to po cholere sie tam pcha. Po trzecie: jeśli dziecko jest zdrowe a tak się zachowuje to jest to tylko wina rodziców.
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2018-03-03, 0:27
Z dzieckiem trzeba postępować delikatnie i odpowiedzialnie.

Ale z takim gówniakiem to jak z babą - jak drze mordę o byle gówno: strzał w pysk (tylko jeden). Jak znów drze - znów strzał. Po kilku takich akcjach wykształci im się instynkt trzymania mordy zamkniętej na kłódkę.
Zgłoś
Avatar
Gondone 2018-03-03, 8:51
że zacytuję spod filmiku "mały czort"...
JG800 napisał/a:

Wielka mi rzecz, przecież to normalne u małp.

Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-03-03, 12:26
stara glupsza niz te dziecko
Zgłoś
Avatar
nynun3 2018-03-03, 18:18
Może opętany
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2018-03-23, 4:18
pierdolicie tu o ignorowaniu i poblazliwosci, jesli nie chore to wpierdol srogi najlepiej na gole dupsko, przynajmniej bedzie mial o co morde drzec. Wiecej tak nie zrobi, a jak sie odwazy to znowu i jeszce wiekszy wpierdol az w koncu podziala. Przeszedlem to i wiem co mowie. Chuj zalatwicie ignorowaniem i uspokajaniem w wieku 3 lat wpierdoli sie wam na leb zeby sie wysrac. Dlatego nie mozna powierzac calkowicie wychowania kobiecie. Jak cos sie dzieje wystarczy jedno moje spojrzenie i maly wie ze ma skonczyc, zona nie ma takiego komfortu.
Zgłoś