18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Mały żydek z kotkiem
essek • 2013-10-24, 19:54
Auschwitz - Birkenau rok 1944
Ładują żydów do komory.
Wśród tłumu maszeruje mały żydowski chłopiec. Na rączkach trzyma małego słodkiego kotka.
Podchodzi do pilnującego ssmana i pyta:
- Proszę Pana, czy ja tego kotka mogę zabrać ze sobą?
Ssman spogląda na niego, pochyla się, szczypie serdecznie za policzek i mówi:
- Ty mały morderco
Zgłoś
Avatar
Knijol 2013-10-24, 20:05 17
Piwo za grę na uczuciach.
Zgłoś
Avatar
evilbg 2013-10-24, 20:12 167
Stało się: Izrael stworzył swój własny program kosmiczny. No i polecieli ci dzielni astronauci w swej koszernej rakiecie. Nowoczesna technologia, lecą niebywale szybko, mijają kolejne planety, gwiazdy, czasem zdarzy się jakaś mgławica... W pewnym momencie są już tak daleko, że pojawiają się masy antymaterii. Nic to, lecą dalej, mijając antygalaktyki, antygwiazdy... Patrzą- antyplaneta. Lądujemy- pada decyzja. I wylądowali na antypolanie. Rozglądają się, a na skraju antypolany, pod antylasem stoi sobie antydomek. Antydym leci z antykomina, pewnie zamieszkany. Podchodzą blizej, zaglądają przez antyokno- pustka. Chwytają antyklamkę, otwierają antydrzwi, a w antysalonie, przy antystole siedzą antysemici.
Zgłoś
Avatar
Valkiria_ 2013-10-24, 20:41 6
Zaraz się posypią hejty, że z takich rzeczy zbrodnią jest się śmiać, ale... ZAJEBISTY dowcip
Zimny browar z pianką na 3 palce
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-10-24, 20:54
mały Sadolek
Zgłoś
Avatar
builek 2013-10-24, 21:52
Założyłem konto, żeby postawić piwko.
EPICKIE!
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-10-24, 21:56 5
słabe. prawdziwy ARYJCZYK nie dotknie gównianego żyda. HEIL HITLER
Zgłoś
Avatar
Raikiri73 2013-10-24, 21:59 1
@up Ty chuju z góry, zaraz Cię zbanują
Zgłoś
Avatar
bloodthirsty_racoon 2013-10-24, 22:28 3
@Banananator
I po jaką cholerę jarasz się tym czarnym pokurczem z Austrii? Aryjczycy? Słowianie k*rwa!
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-10-24, 22:33
Jakim algorytmem jadą admini, ze wiele fajnych leci na suchary a takie padaczki na główną
O ile o głównej decydują użytkownicy, to jednak czasami im się nie daje wypowiedzieć piwami, tylko admin uznaje coś za suchar i wypierdala.
Suchar rzecz względna, dla jednego stare i czerstwe dla drugiego fajne i nowe
Niech decydują użytkownicy, a admini niech się skupią czy się murzynów i cyganów nie obraża za mocno
Właśnie chyba doświadczam bólu dupy, ma ktoś maść ??
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-10-24, 22:40 1
@up
nie nie nie, bardzo dobrze ze jest instytucja admina i to on decyduje co trafi na główną, bo będzie tak jak (trochę dziwne porównanie) z demotami, kiedyś były tam naprawdę fajne rzeczy lecz teraz praktycznie sam szittt.

ps. proszę o to maść
Zgłoś