18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wychodzi na to, że Putin nie jest osamotniony w swej walce:

Cytat:




W Australii nie dojdzie do zapowiadanego przełomu w sprawie legalizacji "małżeństw" tej samej płci.

Jak się spodziewano, pod koniec roku "małżeństwa homoseksualne"miały być dozwolone w pierwszym regionie – Australijskim Terytorium Stołecznym, czyli Canberze i okolicach. Jednak, jak pisze „The Weekend Australian", z ekspertyzy wynika, że byłoby to niezgodne z konstytucją. Przygotowany projekt jest sprzeczny z federalnym prawem (Marriage Act).

Dwa tygodnie temu, niedługo po zwycięstwie w wyborach federalnych, nowy premier Australii i lider Partii Liberalnej Tony Abbott oświadczył, że do końca roku w Australijskim Terytorium Stołecznym zostanie uchwalona ustawa równościowa. Jak dodał, wymaga to jeszcze ekspertyzy, o którą wystąpi prokurator generalny.

Z doniesień „The Weekend Australian" wynika, że ekspertyza jest negatywna.

Rok temu australijski parlament odrzucił projekt uznania "małżeństw jednopłciowych" w całym kraju.



Źródło , rp.pl
Zgłoś
Avatar
mops83 2013-10-09, 21:21
Chyba ruchanie kangurów im się znudziło %-)
Zgłoś
Avatar
Fojart 2013-10-09, 23:36
dzidokAK47 napisał/a:


[...]
Zrozum kurwa. Człowiek to nie zwierzę. A wśród zwierząt są takie same pojebusy jak w gatunku ludzkim.



Jak nie zwierzę, to co? Roślina? Grzyb?

W każdym gatunku są jednostki o różnych odchyleniach w stosunku do reszty. Pedalstwo normalne nie jest, ale oczywiście nawet tutaj musieli się znaleźć tacy, co myślą, że raz w dupę to nie pedał i podają chujowy argument, że u zwierząt również to występuje. To trzeba leczyć, a nie jeszcze jakieś jebane parady urządzać!
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-10-10, 2:59
Niezły ból dupy wywołał mój komentarz przestańcie ruchać analnie swojekobiety, bo to nie jest naturalne, koniec z lodzikami, bo to nie jest naturalne, masturbacja też odpada, bo to nie jest naturalne. Tylko na misjonarza w cipę, koniec, kropka.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-10-10, 8:00
dzidokAK47 napisał/a:

Zrozum kurwa. Człowiek
to nie zwierzę.


no na pewno nie ty. Bo twój stary to gleba, a twoja stara to kość. Tak mniej więcej.

Chuj, zaraz tu przekopiuję tu wszystkie moje posty z tematu o homoślubach w polsce i znowu wygram dyskusję. Chyba że dla zachowania zwycięskiej pozycji będziecie zmuszeni mnie od razu zignorować.

sorry za piwo Foiart, pomyłka.
Zgłoś