18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wychodzi na to, że Putin nie jest osamotniony w swej walce:

Cytat:




W Australii nie dojdzie do zapowiadanego przełomu w sprawie legalizacji "małżeństw" tej samej płci.

Jak się spodziewano, pod koniec roku "małżeństwa homoseksualne"miały być dozwolone w pierwszym regionie – Australijskim Terytorium Stołecznym, czyli Canberze i okolicach. Jednak, jak pisze „The Weekend Australian", z ekspertyzy wynika, że byłoby to niezgodne z konstytucją. Przygotowany projekt jest sprzeczny z federalnym prawem (Marriage Act).

Dwa tygodnie temu, niedługo po zwycięstwie w wyborach federalnych, nowy premier Australii i lider Partii Liberalnej Tony Abbott oświadczył, że do końca roku w Australijskim Terytorium Stołecznym zostanie uchwalona ustawa równościowa. Jak dodał, wymaga to jeszcze ekspertyzy, o którą wystąpi prokurator generalny.

Z doniesień „The Weekend Australian" wynika, że ekspertyza jest negatywna.

Rok temu australijski parlament odrzucił projekt uznania "małżeństw jednopłciowych" w całym kraju.



Źródło , rp.pl
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2013-10-07, 16:42 1
Gdyby nie to że prawie wszystko co się rusza ma możliwość zabić to był by taki piękny kraj.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-10-07, 17:05 18
wszystko co jest niezgodne z naturą albo totalnie popierdolone - powinno być zakazane.
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-10-07, 17:45 3
Pedały do gazu, lesbijki można zostawić w spokoju
Zgłoś
Avatar
staffior 2013-10-07, 19:07 2
a może by tak jebnąć wszystko i przeprowadzić się do Australii...
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-10-07, 20:17 5
staffior napisał/a:

a może by tak jebnąć wszystko i przeprowadzić się do Australii...


Masz nadzieję, że tam się "hajtniesz" ze swoim chłopakiem?
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-10-07, 20:30
to nie miał być przełom tylko wybryk.
Zgłoś
Avatar
gringo303 2013-10-07, 20:37 10
Sylarr napisał/a:


Masz nadzieję, że tam się "hajtniesz" ze swoim chłopakiem?



Głupi czy tylko czytać ze zrozumieniem nie umiesz?
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-10-08, 0:14 2
RockyWood napisał/a:

wszystko co jest niezgodne z naturą albo totalnie popierdolone - powinno być zakazane.



Wiesz. że homoseksualizm występuje w naturze u zwierząt? Co teraz?
Zgłoś
Avatar
Sosnowiec_jest_be 2013-10-08, 0:15 2
SteelMike napisał/a:



Wiesz. że homoseksualizm występuje w naturze u zwierząt? Co teraz?



Jadę do Sosnowca, popatrzę na rynku czy to prawda.
Zgłoś
Avatar
przybini 2013-10-08, 13:43 2
No i chuj, że występuje u zwierząt. To jest najczęściej używany przez obrońców pedałów argument a jest on inwalidą już w samym założeniu. Popęd seksualny występuje u zwierząt w celu rozmnażania się i przedłużania gatunku a jak może temu służyć dymanie się pedałów? Może inaczej, co znaczy "naturalny". Jeżeli, że tylko występuje w naturze bez ingerencji to ok, pod takim względem jest naturalny homoseksualizm ale ja myślę, że właściwsze jest to do czego służy w naturze i jaki był stan pierwotny. Bo chyba gatunek ludzki nie przetrwał dzięki dymaniu w dupsko. Wkurwiłem się.
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-10-08, 20:27
przybini napisał/a:

No i chuj, że występuje u zwierząt. To jest najczęściej używany przez obrońców pedałów argument a jest on inwalidą już w samym założeniu. Popęd seksualny występuje u zwierząt w celu rozmnażania się i przedłużania gatunku a jak może temu służyć dymanie się pedałów? Może inaczej, co znaczy "naturalny". Jeżeli, że tylko występuje w naturze bez ingerencji to ok, pod takim względem jest naturalny homoseksualizm ale ja myślę, że właściwsze jest to do czego służy w naturze i jaki był stan pierwotny. Bo chyba gatunek ludzki nie przetrwał dzięki dymaniu w dupsko. Wkurwiłem się.



Poczytaj sobie:
pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-10-09, 2:09 9
SteelMike napisał/a:



Wiesz. że homoseksualizm występuje w naturze u zwierząt? Co teraz?



Masz na myśli swoją rodzinę, tak?

A swoją drogą już mi się rzygać chce kiedy czytam te wynurzenia pedałów o tym jak to niby pedalizm jest naturalny.
Bo do tych wybryków nie dociera to,że piesek jednego dnia wyrucha samca a drugiego samice, bo go po prostu to nie interesuje - on chce zaruchać cokolwiek i wsio.
Myśliscie,że piesek pewnego pięknego wieczoru postanawia przejść pirógizację?

Ale to potwierdza moją tezę,że pedał to brakujący element pomiędzy człowiekiem a gąbką.
Zgłoś
Avatar
Rael3251 2013-10-09, 12:56 9
SteelMike napisał/a:



Wiesz. że homoseksualizm występuje w naturze u zwierząt? Co teraz?



w naturze u zwierząt występują jeszcze kanibalizm, zabijanie potomstwa innych samców, kradzieże i masa innych przyjemnych spraw. nadal chcesz sie na zwierzętach wzorować?
Zgłoś
Avatar
-=coma=- 2013-10-09, 13:06 2
SteelMike napisał/a:



Wiesz. że homoseksualizm występuje w naturze u zwierząt? Co teraz?



Nosz kurwa, ręce opadają. Inne choroby wśród zwierząt też występują, ale nie są czymś pozytywnym, naturalnym czy pożądanym tylko odstępstwem od normy, wadą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie