18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
krzychu6 2012-09-08, 1:48
konradssc napisał/a:

Kolego, jak mieszkam na wsi tak nie znam ani jednego pedała Z tego co mi wiadomo to pedały to Ci wielcy tolerancyjni i oświeceni z wielkich miast.


Z tego co mi wiadomo, to rano musisz wstać i 3 kilometry na PKS zapierdzielać żeby paszę dla świń kupić.
Zgłoś
Avatar
NluckY 2012-09-08, 1:58 1
Czegoś nie rozumiem. Muzyka nie dość, że chujowa to jeszcze rosyjska. Do jej rytmu trójka mężczyzn robi "śmieszne rzeczy". Nie żebym jakoś starał się hejtować ale nie ma w tym nic śmiesznego ani polskiego jak to określił autor : x. Wydaje mi się, że bohaterowie to ten typ ludzi, których kiedy zapytasz o to jakiej muzyki słuchają, odpowiadają "nowości". Rozumiem jakby się rozjebali, wtedy materiał byłby pierwsza klasa. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
monto 2012-09-08, 2:27 6
krzychu6 napisał/a:


Z tego co mi wiadomo, to rano musisz wstać i 3 kilometry na PKS zapierdzielać żeby paszę dla świń kupić.



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-09-08, 3:05
jedyne dobre bylo z supermenerm za szyba pijacy wode
Zgłoś
Avatar
pekka satan 2012-09-08, 6:31
Może i oni mieli fajną zabawę, ale kurwa ja tu nie widzę nic ciekawego... nic kurwa... A już na pewno porażką jest to, że ktoś nie wstydzi się pokazywać swojego ryja tak publicznie w takich okolicznościach...

Btw. MEGANE I ??? HAHAHAHAHA Z Rosji kojarzą mi się nie dość, że zajebiste laski to chociaż VOLVO XC90
Zgłoś
Avatar
Artis23 2012-09-08, 8:45
pisuar wywnioskowali to z twojego bardzo wiesniackiego jezyka, pelnego pychy i nieleczonych kompleksow;)
Zgłoś
Avatar
Serval666 2012-09-08, 10:14
nie no kurwa ale z was jebane zaćmione ryje. Mnie się podoba i to nawet bardzo bo jest to śmieszna parodia tego teledysku. Nazywacie ich wieśniakami.. A chuj wam w dupe, mieszkajcie sobie w tych swoich 30 metrowych klatkach siedźcie przed monitorem jak pierdolone tuczniki i chodźcie po centrach handlowych w czapkach z 10 naklejkami jak pierdolone cioty. Założę się, że każdy ten "wsiok" najebałby wam do pryszczatych dup kopy gdybyście go tak nazwali. Pierdolone cwaniaki wszystko hejtować bo chujowe pedalskie itp. Już wkurwia mnie ta pierdolona mentalność "nastoletnich gniewnych" którzy to są wielce zajebiści a każdy oprócz nich to ciota pedał i lamus.

Co do chłopaków w filmiku: Fajny pomysł, dobra zabawa - szacun dla nich za pozytywne podejście, piwko
Zgłoś
Avatar
pepik535 2012-09-08, 10:44
Kolega z lewej słabo rucha:d
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2012-09-08, 11:24
monto napisał/a:



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie



Widocznie tak bardzo kocha swoje świnki, że karmi je kawiorem
Zgłoś
Avatar
eyven 2012-09-08, 11:39
Oni chociaż coś zrobili i potem przy piwie sie pośmieją Piwo dla ludzi którym coś sie chce w tym smutnym jak pizda cyganki kraju....
Zgłoś
Avatar
b203822 2012-09-08, 12:08
monto napisał/a:



pewnie kupuje ta pasze tam gdzie twoj stary dla ciebie



widziałeś kawior jak świnia niebo
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-09-08, 13:57 1
pisuar:
Cytat:

pedały z małego miasteczka, przedmieścia albo jakiejś wsi (oczywiście nie przeszkadza mi to, po prostu mówię to w odniesieniu to realiów tam panujących; tzn.: najlepsze kawałki to największe szity, które są na "topie", a nawet jak tam przyjedzie majka jeżowska to wszyscy się cieszą bo coś przyjechało i słuchają tego do następnego festynu) zrobiły sobie klip w "najlepszych" swoich koszulkach w stylu "pójdę na bazar i kupię "śmieszną" koszulkę" i myślą, że są śmieszni.
jakieś marne cwelki.


Większość biedy umysłowej spotykam w mieście niż w małych miasteczkach, oczywiście są też jebane brudasy, ale tego nie można uniknąć. Spójrz na blokowiska i zobacz ile tam miernoty mieszka, która uważa się za miastowego cwaniaka.
Zgłoś