18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
artis1990 2013-06-10, 18:52
Chuja wiecie o muzułmanach, chuja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". Chuj kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpierdalasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - spierdalaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-06-10, 18:57 1
Tymec napisał/a:

Japierdole, jacy wy jesteście żałośni, on pochodzi z Czeczenii, nie jego wina, woli sie uznawać za polaka i chwała mu za to, jest zajebistą osobą, jednym z najlepszych fighterów i sie tym nie lansi. Wszyscy mają do niego szacunek tak samo jak on do innych, takie osoby sie jednak ceni. Ja go osobiście podziwiam. Buraki pierdolone.



zamknij morde gnoju
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2013-06-10, 19:09
juz Wam mowilem ze Mamed to nie zwykly ciapak tylko Muzulmanin !
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-10, 19:15 3
Tymec napisał/a:

Japierdole, jacy wy jesteście żałośni, on pochodzi z Czeczenii, nie jego wina, woli sie uznawać za polaka i chwała mu za to, jest zajebistą osobą, jednym z najlepszych fighterów i sie tym nie lansi. Wszyscy mają do niego szacunek tak samo jak on do innych, takie osoby sie jednak ceni. Ja go osobiście podziwiam. Buraki pierdolone.


On woli uznawać się za Polaka, gdyż bardzo mu się to opłaca.
Tutejsi "eksperci" MMA mają go za boga walki wręcz, dzięki czemu może obijać popłuczyny po UFC (dodajmy w mocno szemrany sposób) za wypłatę niewiele mniejszą, niż ma mistrz Bellatora.
Zgłoś
Avatar
OjciecTadeusz 2013-06-10, 20:32
Toż to owca! Dewiant jeden!
Zgłoś
Avatar
Komandzio 2013-06-10, 20:36
Ciapaty to ciapaty ! Patrzeć jak nas wszystkich zacznie napierdalać na ulicach bośmy niewierni ;D
Zgłoś
Avatar
win1905 2013-06-10, 21:45
Najsmutniejsze w tym jest chyba to, że to właśnie ciapaty reprezentuje Polske, a nie z czystej krwi Polak. Niezależnie od tego i tak należy się ukłon dla niego.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-10, 21:50
sniper9 napisał/a:


On woli uznawać się za Polaka, gdyż bardzo mu się to opłaca.
Tutejsi "eksperci" MMA mają go za boga walki wręcz, dzięki czemu może obijać popłuczyny po UFC (dodajmy w mocno szemrany sposób) za wypłatę niewiele mniejszą, niż ma mistrz Bellatora.



Te, nie myślałeś czasem o fakcie, że polski do najłatwiejszych języków nie należy? Myślisz, że Chalidow nauczył się polskiego wtedy, gdy zorganizowali mu pierwszą walkę, a dlatego, by zarabiać porządne pieniądze? To istny geniusz musi z niego być, a przy tym wybitny jasnowidz!

win1905 napisał/a:

Najsmutniejsze w tym jest chyba to, że to właśnie ciapaty reprezentuje Polske, a nie z czystej krwi Polak. Niezależnie od tego i tak należy się ukłon dla niego.



Mam znajomego, którego stara jest Polką, ojciec zaś Nigeryjczykiem. Był przy tym trzy razy w życiu w Nigerii. Polak, czy Nigeryjczyk? A może po prostu NIKT?
Zgłoś
Avatar
fashX 2013-06-10, 21:57
Pierwszy raz pokazał się z zona a Wy wielkie hallo robicie
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-06-11, 10:17
dionizodoros napisał/a:


Te, nie myślałeś czasem o fakcie, że polski do najłatwiejszych języków nie należy? Myślisz, że Chalidow nauczył się polskiego wtedy, gdy zorganizowali mu pierwszą walkę, a dlatego, by zarabiać porządne pieniądze? To istny geniusz musi z niego być, a przy tym wybitny jasnowidz!

Tak, to robi ogromną różnicę, kiedy on się tego polskiego nauczył i ja oczywiście okropnie dużo o tym pisałem.

Swoją drogą Polski nie jest trudny dla kogoś, kto zna już rosyjski i vice versa.
Zgłoś
Avatar
mineten 2013-06-11, 22:10
artis1990 napisał/a:

Chuja wiecie o muzułmanach, chuja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". Chuj kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpierdalasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - spierdalaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.



Moze i chuja wiem o muzelmanach ale jednak wiem jedno. Ich religia otwarcie nakazuje mi mnie zabic wiec nie wiem czy chcialbym isc na piwo z kims takim. A skoro twierdzisz ze 90% ludzi na tym forum to lamusy, to dlaczego nie znajdziesz sobie lepszego forum ?
Zgłoś
Avatar
mrseev 2014-05-22, 0:32
artis1990 napisał/a:

Chuja wiecie o muzułmanach, chuja wiecie o chrześcijanach. 90% lamusów na tym forum wypowiada się w oparciu o wiedzę nabytą z youtube'a. Banda cebulowych polaczków. Prędzej z Mamedem bym się dogadał i poszedł na piwo niż z internetowymi "polakami z krwi i kości, a raczej z zawiści i zazdrości". Chuj kładę na kolor skóry, religię, narodowość, gusta muzyczne, płeć, orientacje. O ile jesteś w porządku dla mnie i nie wpierdalasz się w buciorami w moje życie, 5tka dla Ciebie. Jeśli jest odwrotnie - spierdalaj biedaku, bo moim zdaniem jest to jedyne słuszne podejście. Jeżeli ktoś atakuje czarnego, dlatego, że jest czarnym, to dla mnie jest marginesem intelektualnym.



gowno bys poszedl na piwo z nim, bo akurat ten ciapaty jest cholernie praktykujacy, a koran zabrania mu pic piwa.

i dobrze jakby w koncu zawalczyl z kims normalnym, bo daja mu na ta chwile emerytow z ufc, a napierdalaja o nim wszedzie, jakby conajmniej byl mistrzem swiata.

odswiezam bo znowu sie jaraja tym ciapkiem!
Zgłoś