18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Dziadek 2012-12-02, 16:12
Chciałbym zobaczyć walkę Kimbo Slice vs Mamed Khalidov .
Zgłoś
Avatar
Stoho 2012-12-02, 16:13
Za Mameda ZAWSZE piwo!!
Zgłoś
Avatar
bathiev 2012-12-02, 16:41
Cała konstrukcja federacji KSW polega na tym, że kreowanych jest kilku bohaterów (Khalidov, Materla, Błachowicz) i pod nich dobiera się przeciwników. Liczy się widowisko, nikt nie weźmie zawodnika, z którym dany bohater nie ma większych szans, ponieważ zyski spadną. To jest biznes, ze sportem to nie ma wiele wspólnego. Coś jak Pride, tylko w uboższej, polskiej wersji.
Zgłoś
Avatar
k................a 2012-12-02, 17:00
Jarvis napisał/a:

KSW to teatrzyk, jakoś mam wrażenie że te wszystkie walki są ustawione... Dopóki Khalidow nie przejdzie do UFC, dopóty będę tak myślał



ale chuj nas obchodzi co ty myślisz i co będziesz myślał. Mamed nie przejdzie do UFC bo za mało chcą mu tam zapłacić wiec to pierdoli.
A teraz
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-12-02, 17:28
może być teatrzyk ale chuj z tymi sędziami!!
że klepie go 5sec to odrazu przerywa. żałosne to jest na maxa w tych śmieciowych ksw ;x
Bellator jest zajebisty i tam do przerwania musi pójść dużo krwi a tutaj??
"Walka" Materli była żałosna! Liczyłem na coś więcej
Zgłoś
Avatar
coreq 2012-12-02, 17:33
h7kchryst napisał/a:

Najbardziej irytujący są komentatorzy.. tak pierdolą że oglądam walki KSW bez głosu. Ten pseudo raperzyna najbardziej..
Sędzia wcześniej powinien odciągnąć Khalidowa od Amerykanina...

co ty pierdolisz? jaki raper czy tam" pseudoraperzyna"? jak nie masz wiedzy w temacie to nie wypowiadaj sie bo sie osmieszasz
Zgłoś
Avatar
Ronald Wdan 2012-12-02, 17:51 1
A mnie w pyte dziwi czemu nikogo nie porusza, ze czlowiek piasku wystepuje jako polski zawodnik i jeszcze dziekuje allach*jowi po pojedynku?! WTF?!
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-12-02, 17:56
nawet ogladajac ufc czy pride nielatwo obejrzec takie zajebiste akcje jak wywija mamed, a co dopiero znalezc jednego zawodnika ktory w kazdej walce odwali cos widowiskowego
Zgłoś
Avatar
zuzahofner 2012-12-02, 18:08
myślałem że na tym portalu są normalni ludzie, a jak widać same gimbusy. raz jest płacz o to że za mało sadystycznych filmików a jak jest walka mameda to wszyscy odrazu piszą że to mordobicie itp. wtf? i ci eksperci od siedmiu boleści
Zgłoś
Avatar
spr 2012-12-02, 18:48
Mammed to dobry człowiek. Choć nie znam go osobiście to miałem okazje poznać ludzi z jego otoczenia więc śmiało mogę tak stwierdzić. Pozdrowienia z Anglii dla Pawła, Darka, I waszych pięknych żonek
Zgłoś
Avatar
boogeyman 2012-12-02, 19:39
Świetna walka, świetni zawodnicy, nic tylko podziwiać. Walka przeplatana niezwykle miłymi akcentami. Super!
Zgłoś
Avatar
eryq 2012-12-02, 20:10
Dla wszystkich ludzi którzy uważają, że mma to udawany sport: Zapiszcie się na trening do jakiegoś klubu w okolicy (często jest, że pierwszy trening możesz iść za darmo- zobaczyć jak jest i zdecydować czy cie to interesuje) Albo poprostu przyjdźcie kiedy chłopaki będą mieli na treningu sparingi i spróbujcie jak te "udawane" ciosy bolą... Głupotą jest wypowiadanie się na temat czegoś, o czym nie ma się pojęcia a nawet jeśli, widać jak zawodnicy potrafią wyglądać po walce. Posiniaczeni, poobijani, porozcinani. Wygląda to brutalnie, jednak jest to sport... Jedni lubią kopać piłke inni lubią walczyć.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-12-02, 20:19
Kurwa, wczoraj byłem pewien, że usłyszałem "Allah Akbar" chwile po tym jak Grove odklepał.
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-12-02, 20:33
Dla mnie każdy zawodnik zasługuje na szacunek! Wyobraźcie sobie dwóch podobnej postury facetów, którzy potrafią się bić, i przy tym do walki przygotowując się przez pół roku! resztę sami se wyobraźcie!
Zgłoś
Avatar
Haartian 2012-12-02, 20:36 1
evilmatt napisał/a:

Kurwa, wczoraj byłem pewien, że usłyszałem "Allah Akbar" chwile po tym jak Grove odklepał.



Allah Armbar*
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie