18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nessika 2021-08-27, 19:29 1
Symbian napisał/a:

Czarna kurwa zniszczyła życie swojemu dziecku .



Zwierzęta mają tylko najprostrze instynkty: nażreć się i rozmnożyć. Jeżeli młode nie zdechnie z głodu przez tą akcję to chyba życia jej nie zniszczyła.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2021-08-27, 19:54 2
Jest nas 8 miliardów, a biali są w mniejszości - wyluzujcie.
Zgłoś
Avatar
B.T.K 2021-08-27, 20:16
Jak cie suko znajde w piekle, to ci dopierdole
Zgłoś
Avatar
enzodg 2021-08-27, 21:09
Sam mam córkę mniej więcej w takim wieku. Przeglądam sadola od lat i z hardem jestem na bieżąco, ale dawno nic mi tutaj tak nie siadło w głowę.
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2021-08-27, 21:48
Zgłoś
Avatar
anzej_paeu 2021-08-27, 22:20
kurwa, ale pojebana akcja... sadol już nie jest taki jak kiedyś i zwyczajnie rozjebał mnie ten obrazek, przez pierwsze chwile to w ogóle zastanawiałem się o co chodzi.. jak już w ogóle skleiłem akcję, to zacząłem przewijać na 2-3 razy i ostatnie kliknięcie było na ostatnie 5 sekund... wiem że kurwa na pudelku nie jestem, ale pierwszy raz od XX lat nawet nie chce wracać do filmiku i analizować co z czym i po co... ja pierdole, dobrze że żabka jeszcze otwarta, 6 hainekenów i joint pomoże
Zgłoś
Avatar
bartock1 2021-08-27, 23:29
Kurwa
Jestem tu już z 8-9 lat
Ale to mnie kurwa jakoś ruszyło
Zgłoś
Avatar
robijunta2 2021-08-27, 23:48
Chuj z tym że się powiesiła. Ale że zrobiła to przy dziecku, które będzie to pamiętać do końca straumatyzowanego życia to niepojęte...
Zgłoś
Avatar
wujek123 2021-08-28, 8:49
grzeo123 napisał/a:

Każdy samobójca to ciota i chuj



Niekoniecznie. Bywa, że ludzie mają naprawde ciężko w danej chwili życia, nie mają nikogo kto pomoże, nie ma partnera, rodziców, pracy czy h wie czego tam jeszcze i perspektywa postrzegania się zmienia. Bądź co bądź nie taka ciota , wielu tu kozaków nie byłoby w stanie pociąć się, a co dopiero odstrzelić się.

Ale przynajmniej jednej małpki mniej

Zgłoś
Avatar
Viutek2000 2021-08-28, 9:10
Jak tak można przy dziecku? Jak?
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2021-08-28, 9:31
zbynekmaslanka napisał/a:

, ale w obozie pewein policjant policji żydowskiej powiedział do siostry i matki "i tak żyliście już długo" ... po czym wsadził ich do wagonu który jechał do obozu. .



aj waj niedobra o tym mowic
Zgłoś
Avatar
X................3 2021-08-28, 11:35
baronturbina napisał/a:

Tchórzliwa czarna pizda! Każdy samobójcą to ciota a tym bardziej nagrywający się przy dziecku. Niech jej ziemia ciężką będzie !



Co im po takich tekstach jak już nie żyją? Jedyny przypadek gdzie mogliby zostać skazani za popełnienie samobója to przypadek gdzie te brednie o bóstwie/wach są prawdziwe i rzeczywiście każą za odbieranie sobie życia, bo jak wiadomo, te wszystkie chrześcijańskie zasady są pisane przez innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-08-28, 15:28
Jebana szmata
Zgłoś
Avatar
Bartsad 2021-08-28, 16:20
baronturbina napisał/a:

Tchórzliwa czarna pizda! Każdy samobójcą to ciota a tym bardziej nagrywający się przy dziecku. Niech jej ziemia ciężką będzie !



W Polsce więcej ludzi umiera śmiercią samobójczą niż w wypadkach drogowych.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2021-08-28, 19:10
Taką typiare warto by było uratować, żeby później móc ją zajebać rękami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie