18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się


z naszego rodzimego podworka :kawa:

2024-02-14, 18:01
Velture napisał/a:

i nikt tych zbiórek nie weryfikował?
Jak mi na nogę dawaliście to musiałem przedstawić k***a całą dokumentację medyczną i zeskanować ok 50 stron papieru aby mi zaakceptowali wiarygodność zrzutki a tutaj nikt się k***a nie zagłębiał czemu dziecko nie ma dokumentacji?



Twierdza, że sprawdzali

https://www.siepomaga.pl/julka-bajura/poprzednie-zbiorki/zBtoQ8

A tutaj zdjęcia dziewczynki. https://lukow24.pl/wiadomosci/choroba-obdziera-julke-zywcem-ze-skory/SDRAUMHBlmKRPCt5Wsbw

2024-02-14, 18:07
Velture napisał/a:

i nikt tych zbiórek nie weryfikował?
Jak mi na nogę dawaliście to musiałem przedstawić k***a całą dokumentację medyczną i zeskanować ok 50 stron papieru aby mi zaakceptowali wiarygodność zrzutki a tutaj nikt się k***a nie zagłębiał czemu dziecko nie ma dokumentacji?



Z tego co dziś w przelocie usłyszałem w mediach to matka lekarzom mówiła, że te wszystkie uszkodzenia są spowodowane chorobą, a lekarze przykład kiwali, że tak jest. Tak więc, może i papier na to miała...

Velture napisał/a:

i nikt tych zbiórek nie weryfikował?
Jak mi na nogę dawaliście to musiałem przedstawić k***a całą dokumentację medyczną i zeskanować ok 50 stron papieru aby mi zaakceptowali wiarygodność zrzutki a tutaj nikt się k***a nie zagłębiał czemu dziecko nie ma dokumentacji?





Z tego co dziś w przelocie usłyszałem w mediach to matka lekarzom mówiła, że te wszystkie uszkodzenia są spowodowane chorobą, a lekarze potwierdzali, że tak jest. Tak więc, może i papier na to miała...

2024-02-14, 18:31
Gdzie jesteś jak Cie potrzeba ?


2024-02-14, 18:39
slaveyy napisał/a:

Twierdza, że sprawdzali

A tutaj zdjęcia dziewczynki.



Ja bym się przyjrzał tym lekarzom, którzy generowali tą dokumentacje. Możliwe że sk***iele brali działkę z tych zbiórek

2024-02-14, 18:44
Rycerze ortalionu już dostają parcia na zwieracz.
Przecież matka nie trafi w nagrodę do sanatorium, tylko do miejsca, gdzie na wejściu musisz powiedzieć za siedzisz. I z doniesień medialnych powszechnie wiadomo, że akurat za takie coś chyba dużo lepiej byłoby dla niej powiesić się zawczasu.

2024-02-14, 19:03
Nie mógł autor posta od razu wrzucić zdjęcia mordy poszkodowanej gówniary?



Swoją drogą, to ten gówniak jest jakiś upośledzony, że się nie poskarżył komuś sam, że się stara nad nim znęca od dłuższego czasu? Ze zdjęć wynika, że to już jest ten wiek, gdzie dzieciak komunikuje ludziom z dalszego otoczenia, np babci, czy pani w szkole, że np. tatuś mu włazi do wanny i r*cha go w dupe, a on tego nie lubi, albo że mu mamusia wstrzykuje coś w mordę i ryj po tym strasznie piecze...

2024-02-14, 19:13
Ważne, że zrzutka na Brauna została upie**olona

2024-02-14, 19:14
Baronessa napisał/a:

Nie mógł autor posta od razu wrzucić zdjęcia mordy poszkodowanej gówniary?
Swoją drogą, to ten gówniak jest jakiś upośledzony, że się nie poskarżył komuś sam, że się stara nad nim znęca od dłuższego czasu? Ze zdjęć wynika, że to już jest ten wiek, gdzie dzieciak komunikuje ludziom z dalszego otoczenia, np babci, czy pani w szkole, że np. tatuś mu włazi do wanny i r*cha go w dupe, a on tego nie lubi, albo że mu mamusia wstrzykuje coś w mordę i ryj po tym strasznie piecze...



Wiesz co, wystarczy ,że ładnie ubierzesz te zastrzyki w słowa. I dzieciak jest nie świadomy, a to że boli potem ciężko skojarzyć że to z zastrzyków. I tak koło się zamyka bo matka powie ,że te zastrzyki są od tej choroby...

2024-02-14, 19:35
_flamaster_ napisał/a:

Wiesz co, wystarczy ,że ładnie ubierzesz te zastrzyki w słowa. I dzieciak jest nie świadomy, a to że boli potem ciężko skojarzyć że to z zastrzyków. I tak koło się zamyka bo matka powie ,że te zastrzyki są od tej choroby...



To samo chciałem napisać. To tylko dziecko. Jak matka powie, że robi coś dla jego dobra a to potem choroba a ona dalej ją leczy i koło się zamyka. Dziecko to nie jest dorosły aby skojarzyło takie rzeczy. TO jest k***a matka, dla dziecka które ma tylko samotna matkę to zasadniczo jedyna rodzina.

2024-02-14, 20:13
Janko napisał/a:

Mamuśka j***na patologia zamknąć k***ę do końca życia w kryminale



I utrzymywać ją? A niby z jakiej racji? Zerwać skórę z tej k***y i zrobić bębenek. Bez skóry niech sp***ala, jak nie będzie chciała sp***alać, posypać solą.

2024-02-14, 20:39
No to powodzenia w pierdlu :D

2024-02-14, 21:39
Janko napisał/a:

Mamuśka j***na patologia zamknąć k***ę do końca życia w kryminale



Odj***ć, taniej wyjdzie.

2024-02-14, 21:53
j***ne polskie media. gdzie sa zdjecia

2024-02-14, 22:25
Niech ktoś ogarnie zdjecia tej matki żeby w więzieniu dziewczyny wiedziały z kim mają doczynienia Gleboko nacinać i lizolem k***isko

2024-02-14, 22:25
Münchhausen by proxy - Przeniesiony zespół Münchhausena.