18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Jak_chcesz_to_chodz 2014-10-16, 20:53
Może sobie zasłużył bo np. ojca zabił czy coś, nie ma co osądzać jak się nie zna wszystkich faktów.
Zgłoś
Avatar
qhasz 2014-10-16, 20:57
takie kurwy powinny byc sterylizowane
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-10-16, 21:18 3
Legalize_It napisał/a:

Baby to jebane zwierzęta



Rozumiem, że ciebie wychowywało dwóch facetów?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-10-16, 21:22 1
No już spokój gimby. Popłakaliście sobie nad losem bachora, ale jemu się od tego dupa szybciej nie zagoi. Gnojek na pewno za darmo nie dostał, musiał nieźle rodzicielkę wkurwić.

Prawdziwym sadolem był nagrywający. Ani jednym niepotrzebnym ruchem nie przerwał tej zajebistej akcji. Z niego macie brać przykład, a nie jęczeć jaki to biedny dzieciaczek, a życie takie niesprawiedliwe.
Zgłoś
Avatar
paralyse 2014-10-16, 21:44
Ja pierdole rzadko tak mam ale nawet mi się szkoda zrobiło małego żółtka.
Widać że to jakaś kurwa za coś takiego to bym jej pochlastał ryja
Zgłoś
Avatar
remikoss 2014-10-16, 21:45
oby miala raka
Zgłoś
Avatar
thevittalis 2014-10-16, 22:00
Szmata. Takie kurwy trzeba dawać do domów publicznych, zabierać prawa rodzicielskie na zawsze, a jak suka będzie narzekać, to wypierdolić jej z buta głową o beton 6 razy
Zgłoś
Avatar
backagain632 2014-10-16, 22:23
Dyuath napisał/a:

Jakoś mnie to nie rusza


Soczysty chuj Ci w dupę, to jest małe dziecko, niczemu niewinne, pewnie sobie nawet nie zdaje sprawy z tego co zrobił.
Życzę Ci, aby twojemu dziecku ktoś kiedyś tak najebał.
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2014-10-16, 22:41
Nie wolno bić dzieci... tak mocno.
Zgłoś
Avatar
tomino92 2014-10-16, 22:54
ależ nabrałem ochoty żeby jej wpierdolić...
Zgłoś
Avatar
-UnStopaBle- 2014-10-16, 23:57 1
dosu napisał/a:

@gzy
może matka wiedziała, że jest pierdolnięta i chciała usunąć ale to wbrew prawu więc urodziła i teraz dzieciaka męczy za kare ... tak bardzo wykłada w prawo...

Kobieta powinna mieć opcję aborcji jeżeli chce i gówno innym do tego. A tutaj jest już normalny człowieczek i ma życie przejebane ;/



taka "kobieta" powinna mieć też mózg i wiedzieć ,że jak idzie się ruchać to z tego może powstać dziecko inna sprawa jak wiadomo ze dziecko urodzi się upośledzone , niepełnosprawne w dużym stopniu, niedojebane itp.
Zgłoś
Avatar
Rhesus25 2014-10-17, 0:07
To jest bardzo przykre znecanie sie nad takim maluchem, niewiem gdzie ona ma serce...
Zgłoś
Avatar
T................X 2014-10-17, 0:33
Kurwa jakbym coś takiego na własne oczy zobaczył to z miejsca rozjebałbym jej głowę o ten beton. I jebać to że poszedłbym siedzieć na lata do pierdla,żyłbym satysfakcją że takie gówno nie chodzi już po tej pięknej planecie.
Zgłoś
Avatar
SimonZGR 2014-10-17, 1:07
Huj kiedyś to było na porządku dziennym, ale z uwagi na fakt iż mamy rok 2014 i jest to przedstawicielka jakiegoś brudasowa to jebać kurwę ogniem piekielnym... I huj z tym dzieciakiem to jakiś przyszły brudas, a my nie zapominajmy gdzie jesteśmy...
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-10-17, 1:37
no i to jest dobry temat - matka leje małego dzieciaka. po to tu się wchodzi, to jest obca mi osoba i chuj mnie to obchodzi co ona z tym dzieckiem robi, może je nawet zjeść i wysrać. nie rozumiem oburzenia niektórych osób. Załóżcie konto gdzie indziej i oglądajcie co innego jak za miękkie serduszka macie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie