18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Mamusia
Veni_Vidi • 2024-07-10, 8:38
Zostawiła dziecko w rozgrzanym aucie, poszła kupić spodnie.

Dramatyczne sceny rozegrały się przed jedną z galerii handlowych w Kluczborku (Opolskie). Dzięki interwencji przypadkowych świadków udało się uratować roczne dziecko, które siedziało zamknięte w aucie w czasie upału. 24-letniej matce grozi do 5 lat więzienia.

Zgłoś
Avatar
~Beny 2024-07-10, 8:47 79
Veni_Vidi napisał/a:

24-letniej matce grozi do 5 lat więzienia



Zamiast więzienia powinni ją zamknąć w tym samochodzie. Taniej, szybciej i jeśli przeżyje, to się nauczy.
Zgłoś
Avatar
Novik 2024-07-10, 8:48 30
I kupiła te spodnie?
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-07-10, 8:50 11
Beny napisał/a:

Zamiast więzienia powinni ją zamknąć w tym samochodzie. Taniej, szybciej i jeśli przeżyje, to się nauczy.



Dobrze napisane popieram
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-10, 9:17 40
Novik napisał/a:

I kupiła te spodnie?



Nie znasz bab? 3 godziny łaziła, oglądała i wyszła z niczym...
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-07-10, 9:41 23
Pewnie dziecko spało to lepiej zostawić. Wogole zero jakiejkolwiek wyobrażni, totalna idiotka, która nie powinna sie rozmanażać.
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2024-07-10, 10:03
Skoro nie można zostawiać auta z odpalonym silnikiem żeby klimatyzacja działała…
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-10, 10:16 4
Powinni wyjebać wszystkie szyby aby zapamiętała. I donieść do ubezpieczyciela o powodach aby kasy nie odzyskała
Zgłoś
Avatar
kumak3 2024-07-10, 10:31 3
Mi by gaśnica kilka razy uderzyła w drzwi jeszcze 😆
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2024-07-10, 10:35 3
a samochód jeszcze czarny żebby się dobrze upiekło
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-10, 10:56
Widzę, że to Wałbrzych

To nie jest ta, co jebała się w przebieralni?
Zgłoś
Avatar
Erqti 2024-07-10, 11:18 15
Zarzuty powinna mieć inne, nie rozumiem tego patyczkowania się? Przecież takie zachowanie jest jednym jeśli nie jedynym możliwym sposobem na prawie legalne zabicie niechcianego, a już urodzonego dziecka, bo jeśli dopuszczamy możliwość że matka jest pierdolnieta i nie wiedziała jakie mogą być tego skutki to poza 5 letnią odsiadką należałoby jej przyklepać żółte papiery i odebranie praw obywatelskich - to bym jeszcze zrozumiał. Natomiast naginanie w ten sposób motywów i przyklejanie narażenia a nie usiłowania zabójstwa niczemu nie służy, napewno nie resocjalizacji ogólnej. Przecież to jebnięte babsko będzie rozpaczać bo pójdzie siedzieć a dziecko i tak przeżyło. Ja wiem, powiecie że baby są jednak tak pierdolnięte, więc odrazu przyznam wam rację i nie bede się upierał - niech będzie narażenie
Zgłoś
Avatar
Długopłetwiec 2024-07-10, 11:27 2
Bardzo dobrze że wybili, co za brak świadomego myślenia, tyle się teraz o tym mówi, ja nie wiem o czym niektórzy myślą. Ona na matke się nie nadaje i nigdy się nadawać nie będzie

[ Dodano: 2024-07-10, 11:29 ]
Erqti napisał/a:

Zarzuty powinna mieć inne, nie rozumiem tego patyczkowania się? Przecież takie zachowanie jest jednym jeśli nie jedynym możliwym sposobem na prawie legalne zabicie niechcianego, a już urodzonego dziecka, bo jeśli dopuszczamy możliwość że matka jest pierdolnieta i nie wiedziała jakie mogą być tego skutki to poza 5 letnią odsiadką należałoby jej przyklepać żółte papiery i odebranie praw obywatelskich - to bym jeszcze zrozumiał. Natomiast naginanie w ten sposób motywów i przyklejanie narażenia a nie usiłowania zabójstwa niczemu nie służy, napewno nie resocjalizacji ogólnej. Przecież to jebnięte babsko będzie rozpaczać bo pójdzie siedzieć a dziecko i tak przeżyło. Ja wiem, powiecie że baby są jednak tak pierdolnięte, więc odrazu przyznam wam rację i nie bede się upierał - niech będzie narażenie



Popieram całkowicie, jestem ta bardzo za , że nawet przeciw
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-10, 11:34 5
Typowe kurwisko. Pizde żeby dać to pamięta, ale co potem z niej wyjdzie to już skleroza.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-10, 13:04
[ Dodano 2024-07-10, 13:07 ]
TerazPolska123 napisał/a:

a samochód jeszcze czarny żebby się dobrze upiekło



Coś w tym jest, jak byłem w Izraelu czy na Cyprze to wszyscy mają białe, u nas też trzeba już powoli inwestować mocniej w ten kolor
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie