18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Mamuśka sadola
ukasy • 2013-08-19, 19:41
Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić mamie żart - powiedziałem że poznałem dziewczynę i jesteśmy już parę miesięcy razem. Po pytaniu jak wygląda odpowiedziałem że jest czarna i przyjechała rok temu z Afryki. Po kilkunastu sekundach milczenia mama powiedziała mi że jeśli kiedykolwiek spróbuję przyprowadzić tą małpę to wypierdoli mnie z domu, a także zabroniła mi wychodzić ponieważ nie chce żebym miał HIV.

Gratki dla mamy za właściwą postawę i to, że tak dobrze dba o syna


Post nie miał na celu urazić małp oraz innych zwierząt pochodzących z Czarnego lądu.
Źródło
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-08-20, 8:03
Ja mając lat niewiele spytałem rodziców, czy zgodzili by się, żebym miał czarną dziewczynę. Ojciec na to, że nie mieli by nic przeciwko. Ale kiedy moja siostra zapytała czy mogłaby mieć czarnego chłopaka to usłyszała "po moim trupie"
Zgłoś
Avatar
milosciprzyjazn 2013-08-20, 12:16
semi.exe napisał/a:

wyśmiewanie każdego białego czarnego ciapatego wszystkich tu lewaków prawicowców komuchów faszystów wszystkich każdego.


Hahaa, noo chyba coś Ci się pomyliło Obok największego zbiorowiska prześmiewców i osób z czarnym humorem w polskim internecie, mamy tu również najwięcej hipokrytów i ludzi bez dystansu do siebie, którzy dostają bólu dupy, gdy humor obraca się przeciwko nim . A jako że większość serwisu (przynajmniej nie-harda) to biali katolicy o prawicowych poglądach społecznych i gospodarczych można się domyśleć komu się to obrywa najmniej ( w ogóle), a komu najwiecej
Zgłoś