18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Mamuśka sadola
ukasy • 2013-08-19, 19:41
Dzisiaj wracając ze szkoły chciałem zrobić mamie żart - powiedziałem że poznałem dziewczynę i jesteśmy już parę miesięcy razem. Po pytaniu jak wygląda odpowiedziałem że jest czarna i przyjechała rok temu z Afryki. Po kilkunastu sekundach milczenia mama powiedziała mi że jeśli kiedykolwiek spróbuję przyprowadzić tą małpę to wypierdoli mnie z domu, a także zabroniła mi wychodzić ponieważ nie chce żebym miał HIV.

Gratki dla mamy za właściwą postawę i to, że tak dobrze dba o syna


Post nie miał na celu urazić małp oraz innych zwierząt pochodzących z Czarnego lądu.
Źródło
Zgłoś
Avatar
wi4droman 2013-08-19, 19:46 9
Poznałeś dziewczynę? Matula na pewno się uśmiała

A teraz leć do sklepu po kratę zimnych browarków dla mamci za postawę
Zgłoś
Avatar
gajos112 2013-08-19, 19:49 118


Udało mi się wam zrobić jedna fote zanim ja zostawiłeś
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-08-19, 20:27 9
ja zawsze chciałem puknąć murzynkę...ale ja poje**ny jestem więc looz
Zgłoś
Avatar
ElNino 2013-08-19, 20:52 4
Dzisiaj ze szkoły? Człowieku kalendarz ci się jebnął o 3 tygodnie. Chyba, że egzamin poprawkowy (nawet nie wiem kiedy on jest bo nie miałem nieprzyjemności na nim być). Jeśli tak to wypad nadrabiać zaległości, a nie na sadolu siedzisz.
Zgłoś
Avatar
ukasy 2013-08-19, 21:32 8
ElNino napisał/a:

Dzisiaj ze szkoły? Człowieku kalendarz ci się jebnął o 3 tygodnie. Chyba, że egzamin poprawkowy (nawet nie wiem kiedy on jest bo nie miałem nieprzyjemności na nim być). Jeśli tak to wypad nadrabiać zaległości, a nie na sadolu siedzisz.



Widzę, że na siłę chcesz być śmieszny. Podałem źródło i jak się pewnie domyślasz nie jest to moja historia.

Postaram się wytłumaczyć prościej: KOLEŚ, KTÓRY PISAŁ TĄ HISTORIĘ WRZUCIŁ JĄ DO NETA W CZASIE ROKU SZKOLNEGO. BARDZO TEŻ MOŻLIWE, ŻE HISTORIA JEST PO PROSTU ZMYŚLONA.

Co nie zmienia faktu, że przypierdalasz się o szczegóły.

Cytat:

Chyba, że egzamin poprawkowy (nawet nie wiem kiedy on jest bo nie miałem nieprzyjemności na nim być).



Biorąc pod uwagę twoją zdolność do logicznego myślenia obawiam, się że miałeś kartę stałego klienta na egzaminy poprawkowe.
Zgłoś
Avatar
CezaryS 2013-08-19, 23:03
fake jak huj, sa wakacje i nie ma szkoły
Zgłoś
Avatar
Andrzej07 2013-08-19, 23:07 1
Powiedziałbym tak żart niesmaczny bo małpek nie lubię, ale taką mame mieć to skarb ja też bym czarnucha pogonił precz.
Niech zbiera bawełne dla białych
A dla CIebie za czarno biały humorek piwko !

heh widzę że co niektórzy zbyt dosłownie wyłączyli uzwojenia w swoich łepetynach i ciągle nie myśląc gadają jaka szkoła wakacje lol znowu gimba ??
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-08-19, 23:11 1
No matka roku, kurwa mać. I jeszcze się tępe bydło chwali, jebane cebulaki.
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-08-19, 23:11 1
Sami kurwa rasiści na tym sadolu.
Zgłoś
Avatar
ElfickiWojownik 2013-08-19, 23:12
Co to za moda na wstawianie yafudów ??
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-08-19, 23:15
ElfickiWojownik napisał/a:

Co to za moda na wstawianie yafudów ??


kogo?
Zgłoś
Avatar
Old.Mc.Boner 2013-08-19, 23:16
oglądam sadola a tu yafud
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-08-19, 23:20 11
skysky napisał/a:

Sami kurwa rasiści na tym sadolu.


To nie są demoty czy inne kfejki żeby przestrzegać Bóg wie jakichkolwiek zasad moralnych i życiowych rasizm wyśmiewanie każdego białego czarnego ciapatego wszystkich tu lewaków prawicowców komuchów faszystów wszystkich każdego. Z każdego się tu napierdala i nikogo nie pomija! jak się nie podoba to
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-08-19, 23:29 1
Jakby ktoś pytał o tytuł filmu ze screena, jest to Road Trip, warto obejrzeć, gra w nim Stifler z American Pie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie