18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pytasiwasa 2014-01-18, 22:40
troche wiecej szacunku dla matki , nawet jeśli cie wkurwia! posluchaj rad starszego kolegi
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2014-01-19, 2:06
Wyłączam, wsioku
Zgłoś
Avatar
Mirek23 2014-01-20, 13:39
Ty pierdolony gówniarzu !

Matka urodziła Cię w bólu, jak srałeś, podcierała Ci dupę, jak darłeś swojego zjebanego ryja dostawałeś żreć, przewijała Cię, żebyś kurwa nie miał obsranej dupy, kupowała Ci ubrania, żebyś miał ciepło i nie zmarzł, a teraz nagrywasz kiedy matka chce skorzystać z komputera kupionego za jej pieniądze i udostępniasz to w internecie?

Wiesz co... Niech Cię chuj strzeli łachmeto !

Amen.
Zgłoś
Avatar
Pindol1996 2014-01-20, 16:26
Mirek23 napisał/a:

Ty pierdolony gówniarzu !

Matka urodziła Cię w bólu, jak srałeś, podcierała Ci dupę, jak darłeś swojego zjebanego ryja dostawałeś żreć, przewijała Cię, żebyś kurwa nie miał obsranej dupy, kupowała Ci ubrania, żebyś miał ciepło i nie zmarzł, a teraz nagrywasz kiedy matka chce skorzystać z komputera kupionego za jej pieniądze i udostępniasz to w internecie?

Wiesz co... Niech Cię chuj strzeli łachmeto !

Amen.



1. To nie ja tylko znajomy, ja swoją zbyt szanuje, żeby sypać takimi tekstami
2. Co on robi i jakie ma stosunki ze swoją matką mnie nie interesuje, skoro to udostępnił w internecie to mnie to rozbawiło więc pokazałem tutaj.

Więc jak ktoś łapie ból dupy to mu to piszcie pod filmikiem, tu możecie co najwyżej napisać że chujowe
Zgłoś
Avatar
P0RTABLE 2014-01-24, 19:12
Ja pierdolę, co za tłumok. Przecież dźwięki z mikrofonu słychać na serwerze dopiero, gdy trzymamy naciśnięty któryś przycisk, więc jeżeli dla gościa ta rozmowa z matką była kompromitująca, to po chuja miał odpaloną komunikację głosową? >.<
No chyba że chciał się popisać przed kolegami.
Zgłoś