18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Jak się nieoficjalnie dowiedziałem, wirus atakujący Europę jest bardziej zjadliwy, ponieważ został wprowadzony do obiegu przez Francuzkę, która wróciła z Chin i postanowiła pozbyć się podpaski...

Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-03-21, 12:36 22
fajnie że pysk pokazany, po mojemu jeszcze tak plakat dwa na dwa z jej pyskiem powinien być, ja rozumiem że może sraczka złapać, ale idź kurwa jak biały cywilizowany człowiek poproś nie wpuszczą cię do kibla, powinni na jej koszt sklep odkazić cały
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2020-03-21, 12:40 16
I rozumiem że to my polaczki jesteśmy nieokiełznanymi, zacofanymi troglodytami? No może ja jestem bo takiej kazałbym tą podpaskę wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-03-21, 12:51
nie wiem co wy widzicie w tych kobietach
mamy 21 wiek A wy świnicie świntuchy,
macie ręce!!!!
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2020-03-21, 13:33
cuurniprime napisał/a:

I rozumiem że to my polaczki jesteśmy nieokiełznanymi, zacofanymi troglodytami? No może ja jestem bo takiej kazałbym tą podpaskę wpierdolić.



ty tak zawsze oceniasz całe narody po zachowaniu jednej osoby? Jeżeli tak to mam dla Ciebie złe wieści... jesteś zacofany.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-03-21, 13:59
Jeden tu taki, to by nie wycierał, tylko się podmywał.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-03-21, 14:29 4
cuurniprime napisał/a:

I rozumiem że to my polaczki jesteśmy nieokiełznanymi, zacofanymi troglodytami?



Przestań się zadawać z patusami u siebie na wsi i pojeździj trochę po świecie, to zobaczysz, ze globalnie to Polska wcale nie jest zacofana.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-21, 14:52 5
Za takie cos powinni dojebac jej taka grzywne ze latami by splacala penera jedna. Syfiara do kwadratu.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-03-21, 15:12 1
Ryj nagrany powinni zrobić z pare setek plakatów z jej ryjem i wywiesić na drzewach, ścianach a nagranie w wiadomościach puścić... Już nawet nie wspominam o każe pieniężnej.
...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-03-21, 15:15 1
I wy się dziwicie że ich tam tak ścina? Zachód europy to jebane syfy i brudasy... A włochy to cygani europy nie bez powodu tak ich nazywam bo syf tam to norma a jebiący samochód chuj wie czym to też norma... U nas żul tak nie jebie jak ich samochody czyli dym tytonoiwy zmieszany z najtańszą perfumą od chinczyka w plus 30 stopniach.....
Zgłoś
Avatar
Mez 2020-03-21, 16:17
Czytam te wasze posty i powiem że bede żygoł. W polszy też są syfiary i śmierdzące baby. Smierdzą potem i z ryja tak bardzo że odruch wymiotny miałem. A na utrzymaniu ruchu jak pracowałem to kanaliza się zapychała ichniejszymi śledziami. Raz się wkurwiłem i wyjebałem im te śledzie do damskiego kibla. Pamiętam jak jedna szwaczka miała takie lumbago, że osrała kibel i kafelki za nim myślicie, że posprzątała po sobie nie zostawiła koleżance sprzątacce .
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2020-03-21, 17:16 1
ona kloca stawiala a nie podpaske barany!
Zgłoś
Avatar
karakal 2020-03-21, 17:22
Takiej syfiary, to nawet murzyn by się brzydził ruchać.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-21, 17:22
jasiek.kulaga napisał/a:

ona kloca stawiala a nie podpaske barany!



Podejrzewaliśmy, że to Twoja siostra...
To dla niej normalne zachowanie, czy tak jej się wymsknęło??
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-03-21, 18:38
Zwykły szon!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie