18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Mandat z Kołobrzegu
Kvinto • 2013-05-09, 2:15
Kumpel wrzucił focie na fejsbonia.
Miał jednak mały problem z jednym wyrazem wpisanym na kwit.

Mandat nie duży, więc zapewne go przeboleje.

Dla miejscowych miasto znane również pod kryptonimem "Kałobrzeg"
Zgłoś
Avatar
scorpicorn 2013-05-09, 13:34 3
Pjędziesiąt to dają na pewno za walenie konia w parku.
Zgłoś
Avatar
buszta2 2013-05-09, 14:42
Kołobrzeg zajebisty wchuj! od 8 lat ostatni weekend lipca uderzam jak zły!
Pozdrawiam z Lublina
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-05-09, 16:09 1
Na sunrise można się dorobić
Zgłoś
Avatar
maczozxc 2013-05-09, 20:25 2
chyba 'pięĆdziesiąt' :|
Zgłoś
Avatar
ZimnySkurwiel 2013-05-09, 20:27
kurwa jak się posty usuwa
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-05-09, 20:28 10
Nich kolega nie płaci: warunkiem ważności mandaty jest jego porawne wystawienie.
Ja miałem niemal identyczny (dwieście piędziesiąt) i składając reklamację na policji został on uznany za nieważny, aczkolwiek próbowali mi wkleić następny, poprawnie wypisany. Wtedy poprosiłem o okazanie wyniku pomiaru i mordy zamknęli a sprawa się rozeszła.
Kżdy prawnik potwierdzi że dokument błędnie wystawiony jest nieważny.
Zgłoś
Avatar
19ahmed22 2013-05-09, 20:29 4
@maczozxc

Dzięki za cynk, nie zauważyłem.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-05-09, 20:35 1
-Gdzie jest Kołorzeg?

-Koło brzegu

dobry suchar nie jest zly
Zgłoś
Avatar
browarinho 2013-05-09, 20:40 1
sawass napisał/a:

Niestety, mandat nawet z tak rażącym naruszeniem zasad ortografii jest prawomocny, pociecha, że nie za wielka kwota do zapłaty



o widzisz ja wlasnie slyszalem co innego ze zle wypisany mandat (tu liczy sie literowka w nazwisku itp wiec domniemam ze zle wpisana kwota takze ale tu trzeba by bylo sie dowiedziec ) musi zaplacic sam wypisujacy ;D.. tak wiec mysle ze warto sie tego dowiedziec i jak ktos bedzie mogl potwierdzic lub zanegowac potwierdzajac to jakims zrodlem bylbym wdzieczny
Zgłoś
Avatar
M3L3R 2013-05-09, 20:41
Jestem z Kołobrzegu i tej drugiej nazwy nigdy nie słyszałem, natomiast Kolberg czesto.
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2013-05-09, 20:48
Bo ta nazwa oznacza gównianą stronę tego miasta
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2013-05-09, 20:51
browarinho napisał/a:



o widzisz ja wlasnie slyszalem co innego ze zle wypisany mandat (tu liczy sie literowka w nazwisku itp wiec domniemam ze zle wpisana kwota takze ale tu trzeba by bylo sie dowiedziec ) musi zaplacic sam wypisujacy ;D.. tak wiec mysle ze warto sie tego dowiedziec i jak ktos bedzie mogl potwierdzic lub zanegowac potwierdzajac to jakims zrodlem bylbym wdzieczny



Wyczyść uszy przed następnym słuchaniem albo zmień rozmówców. Każdy mandat wystawiony przez służby jest ważny. Tak samo zresztą jest w sądach: jeśli nawet przekręcą twoje nazwisko w korespondencji (powiedzmy, że nazywasz się Nowak, a oni wpiszą w dokumenty Nowicki), to i tak musisz się poczuwać. Ot, takie państwo.
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-05-09, 21:53
nie musi płacić za taki mandat, można się odwołać - takie są przepisy, że musimy być dokładnie napisane.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-05-09, 22:46
A mój stary na mandacie z błędem dopisał w tytule przelewu - "tytułem mandatu nr xxxx i na edukację tępych pał, które nie potrafią pisać po polsku". Rzecz się działa parę lat temu, skończyło się na tym, że jakiś pałkarz zadzwonił do niego z pretensjami i straszył go sprawą w sądzie za obrazę władzy. Stary mu powiedział, że bardzo żałuje bo chciał jeszcze dopisać " i na karmę dla psów" ale już się nie zmieściło. Pałkarz rozłączył się i na tym się skończyło.
Zgłoś
Avatar
Cirion 2013-05-09, 23:33
Cytat:

nie musi płacić za taki mandat, można się odwołać - takie są przepisy, że musimy być dokładnie napisane.



Nie, nie musi być dokładnie i bez błędu napisane.

Nie, od żadnego mandatu nie można się odwołać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie