18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-03, 22:54 49
taki stary a taki niewychowany, dobrze ze sa jeszcze policjanci ktorzy cenia kulture i wyrafinowany jezyk, precz z prostactwem !
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-11-03, 23:00 3
Oduczy się chłop brzydkich słów używać!
Zgłoś
Avatar
Dopek 2012-11-03, 23:06 31
Ludzi ratują, emocje są, człowiek nie panuje nad słowami, ale co tam... Mandat wystawię.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-11-04, 1:09 2
No tak i własnie na takie osoby jak ten wystawiajacy mandat mówi się " Psy " a na normalne zachowujęce się jak człowiek odpuszczajace itp policja .
To był zwykły szczeniak
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-11-04, 1:15 2
To ja po meczu B klasy bym chyba kurwa się nie wypłacić z barbórki nawet.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-11-04, 2:31
Podczas wystawiania mandatu wystepuje pouczenie o mozliwosci nie przyjmowania go.
Zgłoś
Avatar
Gwardek 2012-11-04, 2:41
Kiedyś miałem taką sytuację, że pały przyjechały lodówą i nam zaczęły wmawiać o drugiej w nocy, że znaki po pijaku przekręcamy. Kiedy powiedziałem, że nie wiemy nic o żadnych znakach, nagle jeden psiarz powiedział: "W chuja sobie lecicie?!". Jednak kiedy zapytałem drugiego krawężnika czy za przeklinanie w miejscu publicznym należy się jakiś mandat to zamknął pizde i już się więcej nie odzywał...
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-04, 2:43
Sratata Według pana wsiowego wyglądało to tak: "Heniek kurwa szybko dawaj lewarek bo facetowi nogę przycięło" "Hola proszę pana, tak się nie wyrażamy, nu nu, 100 zł kary i wpis do dzienniczka uwag". Prawdopodobnie przyjechała policja a ten cały podkręcony rzucił wiązankę w stronę pałarza a później płacz przed kamerami.
Zgłoś
Avatar
Okash 2012-11-04, 2:43
Człowiek robi dobry uczynek i mu się jeszcze dostaje - w tym kraju (a szczególnie jeżeli mowa o policji) to klasyk...
Tacy ludzie jak ten facet powinni być nagradzani, no ale przecież gdzie w tym byłby nieodzowny absurd...?

Pewnie jakby na środku skrzyżowania w Polszy wylądowali kosmici z lekiem na wszystkie choroby też by dostali mandat.
Zgłoś
Avatar
v2008 2012-11-04, 2:47
ja pierdole co za kraj,,,, mandaty wystawiaja wtedy kiedy nie trzeba ..
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2012-11-04, 7:22
to jest kurwa żart, no bo kurwa nie powinno istnieć takie skurwysyństwo
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2012-11-04, 8:03
nie znamy opinii drugiej strony czyli znamy tylko pół prawdy, należy o tym pamiętać również gdy policyjny rzecznik prasowy relacjonuje zdarzenia
Zgłoś
Avatar
trebeter 2012-11-04, 8:06
sadze ze spokojnie moglby go nie przyjac, o ile chcialo mu sie do sadu jechac.
mysle ze sedzia anulowalby biorac pod uwage okolicznosci, a gdyby byl kumaty dalby zjebe policjantom co tez sie zdarza
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-11-04, 8:13
a ja sadze, ze jestescie ociemniali i nie slyszeliscie wersji policjanta. Ja wiem, ze moda, zeby napieprzac na sluzby. Ale moze przez chwile przemknie wam mysl, ze koles nie 'przeklnal' tylko rzucal kurwami, co moglo utrudniac akcje ratownicza? I moze dostal wczesniej upomnienie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie