18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bombel076 2016-05-19, 19:51 62
Syryjski inżynier w Berlinie.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2016-05-19, 21:24 2
a już myślałem że to jakiś protest feministek
Zgłoś
Avatar
momonon 2016-05-19, 23:48 12
Nawet mandryle walą konia kurwa, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" i musi iść do spowiedzi gdzie spowiadać go będzie grubas który sam wali konia i rucha małe dzieci, żeby bozia mu przebaczyła akt samogwałtu który nie zakończył się poczęciem..
Zgłoś
Avatar
Zimon2210 2016-05-20, 1:58 19
momonon napisał/a:

Nawet mandryle walą konia kurwa, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" i musi iść do spowiedzi gdzie spowiadać go będzie grubas który sam wali konia i rucha małe dzieci, żeby bozia mu przebaczyła akt samogwałtu który nie zakończył się poczęciem..



Chcesz o tym porozmawiać?
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2016-05-20, 9:35 1
Biedna laska, chyba pierwszy raz w życiu widziała penisa...
Zgłoś
Avatar
leonfun 2016-05-20, 15:17 17
Ciekawe co wy byście robili gdyby was zamknęli w klatce gdzie wieje nudą w chuj i tylko te małpy się gapią z iPhonami w łapach.
Zgłoś
Avatar
gonzales1988 2016-05-20, 16:03 1
Prawdziwy sadol
Zgłoś
Avatar
p0lybius 2016-05-20, 16:59 10
Cytat:

Nawet mandryle walą konia kurwa, a jak człowiek zwali konia to" ma grzech" (...)



Nom, tylko że my też jesteśmy zwierzętami z biologicznego punktu widzenia. Więc dlaczego określamy siebie "ludźmi" i stawiamy poza zwierzętami? Tutaj przychodzi z pomocą kultura i okrzesanie, tym się różnimy od zwierząt, że potrafimy panować nad popędami i tymi czynnościami, które zwierzęta robią bez zahamowania.

Nie chodzi mi tutaj o walkę z waleniem konia, po prostu zwracam uwagę, że argument "zwierzęta też tak robią" przy rozmowie o wielu różnych czynnościach, to stawianie nas na równi z nimi.

Przecież na to zwracają uwagę pederaści, bo przecież pingwiny czy inne zwierzęta też pierdolą się chłop z chłopem, więc jest to jak najbardziej normalne. Psy ruchają się na ulicy, krowy srają pod siebie, małpy kradną a dzikie zwierzęta zabijają się ot tak, bo im ktoś nie pasuje. Ale człowiek tego wszystkiego nie robi, albo przynajmniej jest nacisk społeczny żeby tak nie robić i to właśnie czyni nas ludźmi. Natomiast te akurat zachowania często propagują lewaki. Wszystkie pojebane rzeczy chcą legalizować "bo zwierzęta też tak robią", ruchanie międzygatunkowe okej, bo czasami pies albo zając do kota się dobiera, więc laska z psem też może etc. Więc do kogo oni równają? Do ludzi czy do zwierząt?

Jak pisałem, nie chodzi tutaj o stricte walenie konia, tylko o panowanie nad popędami. Ruchanie siostry żony, dawanie dupy każdemu jak popadnie, zdradzanie żony i chodzenie na dziwki czy inne tego typu zachowania to domena zwierząt. Człowiek powinien się starać tak nie robić. Właśnie te "staranie się" i świadomość, że nawet jak tak robię to jednak nie jest czymś godnym pochwały to różnica pomiędzy ludźmi a zwierzętami.
Zgłoś
Avatar
matieo444 2016-05-20, 18:29 3
~up
Opowiedz mi proszę jak to zwierzęta chodzą na dziwki ....
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2016-05-20, 21:24 1
@matieo444
Czytałem kiedyś, że jakieś małpy chodzą, dokładniej rzecz biorąc to homo mudżinuss oraz homo ciabaruss- to dwa gatunki małp, które chodzą na dziwki a tak na serio, to cytując JM:
joemonster napisał/a:

Okazuje się, że na biegunie panuje deficyt na kamienie, które są dla pingwinich dam cennym materiałem budowlanym – dzięki nim skonstruować można porządne gniazdo, a następnie znieść jajo i zapewnić schronienie potomstwu. Dochodzi do tego, że żeńskie nieloty wykradają budulec innym pingwinim pięknościom. W związku z tym nierzadko dochodzi też do bójek.

Ta sytuacja doprowadziła niektóre z co bardziej wyuzdanych mieszkanek bieguna do ostateczności – pani pingwin wymyka się z gniazda (pozostawiając w nim swego partnera) i udaje się na poszukiwanie samca, który „jest przy kamieniu”. Jeśli ptasia prostytutka spisze się na medal, to klient nie tylko pozwoli jej zabrać jeden z kamieni, ale i dorzuci napiwek w postaci... kolejnego kamienia.

W ten sposób co bardziej obrotne ptaszyska są w stanie dorobić się kamiennej fortuny – jeden z badanych przez naukowców ptaków dochrapał się tym sposobem aż 67 niewielkich głazów.

Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-05-21, 23:10
może ma cukrzycę...?
Zgłoś