18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Manifa 2012 pyta.pl
Mił • 2012-03-13, 23:13
Manifa i babochłopy, chociaż fragment o masturbacji popieram


A propos się nie dziwie ,że babka uwielbia się masturbować ,bo nic innego jej raczej nie pozostaje.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-03-14, 8:32 3
O jak dawna jesteś trans?
jestem kobietą gdybym był kobietą to bym ze smiechu umarł albo ze wstydu z domu nie wychodził......

A to wspomniany Krzysztof Bęgowski (Anna Grodzka).... faktycznie 100% kobieta.....
Zgłoś
Avatar
newena. 2012-03-14, 8:41
liczyłam na to, że skoro feministki, to będzie się z czego pośmiać... mój błąd.
Zgłoś
Avatar
slowak 2012-03-14, 9:05
jesteście kurwa idiotami! kiedy filmiki z pyta.pl były promowane pierdoliliście, że gówno, że po chuj to tu, a teraz kurwa komentujecie i sie rozwodzicie na debilnym tematem i nad debilem który te pytania zadaje.
Zgłoś
Avatar
Ubakany 2012-03-14, 9:17
ja pierdole... Maja chłopaki gadane, mogli by poruszać naprawdę ważne i ciekawe problemy z nutka sarkazmu. A oni wola sobie napierdalać głupoty i żenujące żarty. Gimbusy....
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-14, 10:12 3
Chciałbym tam stanąć pośród nich... No dobra, jakieś 50 metrów od nich. Z działkiem Vulcan.
Zgłoś
Avatar
Devox4 2012-03-14, 12:03 1
Wkurwiają mnie ci pierdoleni tranzwestyci .
Zapierdala po ulicy jak klaun i ma pretensje że inni ludzie są ograniczeni i nie rozumieją jego pedalstwa
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-03-14, 12:24 5
vass napisał/a:

Kurwa jak katole mogą chodzić w procesjach, to czemu by nie mogli oni chodzić ?



Katole z założenia nie chcą zabijać ludzi, a feministki tak.
I nie wyjeżdżaj mi to z "ksiądz pedofil" bo mówię o założeniach ogólnych, ideowych, a nie błędach pojedynczych pojebów.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-03-14, 12:38 4
Feministki, taa faktycznie. To po prostu niedopieszczone idiotki.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-03-14, 12:38 6
Macie kurwa nowoczesną Europe, pierdole wole ciemnogród.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-14, 12:46 4
Ludzi z tej manifestacji nie łączy wspólny cel tylko to, że są równie pojebani. Kolesie w sukienkach, onanistki które nie mogą znaleźć chłopa, kobiety za aborcją które nie były nigdy w ciąży czy idiotki które nie potrafią udowodnić swojej wyższości nad facetami ale cały czas myślą, że należy im się najwięcej. To nie manifestacja tylko skupisko bez celu, chcą się tylko pokazać i myślą, że to coś im da. Ani od tego nie wyładnieją, ani nie zmądrzeją, co najwyżej choć na chwile poczują się ważne.
Zgłoś
Avatar
maraglear 2012-03-14, 13:31
Libertinus napisał/a:

O jak dawna jesteś trans?
jestem kobietą gdybym był kobietą to bym ze smiechu umarł albo ze wstydu z domu nie wychodził......ObrazekObrazek

A to wspomniany Krzysztof Bęgowski (Anna Grodzka).... faktycznie 100% kobieta.....



o ja pierdole, czlowieku, nie przy jedzeniu...
Zgłoś
Avatar
zeta 2012-03-14, 14:17 1
JaxTeller napisał/a:

...zrób kursy , naucz się 2 języka , zrób dodatkowe studia i zostań jego przełożoną...



Jeśli uważasz, że uczynienie powyższych rzeczy zagwarantuje Tobie awans na przełożonego/ą to właśnie udowodniłeś, że masz 12 lat i znajomość działania firm/korporacji na zerowym poziomie.
Zgłoś
Avatar
Adiro 2012-03-14, 14:53
Debilne kobiety, których nikt nie chce, a chcą się pokazać jeszcze przeboleje. Ale ci niedopieszczeni faceci z transparentami "Po chuj mi chuj" zasługują na strzał w głowę.... ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-03-14, 15:00
Autorzy pyta.pl i ich wierni fani to ociężali umysłowo zbiegli pacjenci szpitala psychiatrycznego pod wezwaniem szalonego Hieronima we Włocławku.
Zgłoś
Avatar
Mił 2012-03-14, 17:14
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Autorzy pyta.pl i ich wierni fani to ociężali umysłowo zbiegli pacjenci szpitala psychiatrycznego pod wezwaniem szalonego Hieronima we Włocławku.


Cicho ,bo się wyda....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie