18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Manifa 2012 pyta.pl
Mił • 2012-03-13, 23:13
Manifa i babochłopy, chociaż fragment o masturbacji popieram


A propos się nie dziwie ,że babka uwielbia się masturbować ,bo nic innego jej raczej nie pozostaje.
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-03-13, 23:37 18
Witaj Europo!
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-13, 23:51 1
Kurwa jak katole mogą chodzić w procesjach, to czemu by nie mogli oni chodzić ?
Zgłoś
Avatar
JohnnyKJY 2012-03-14, 0:14 6
Ostatnie rozpierdala
Zgłoś
Avatar
mig1988 2012-03-14, 0:24
pyta zawsze w formie. piwko
Zgłoś
Avatar
JaxTeller 2012-03-14, 0:24 36
Kurwa... Odcinek straszliwie żenujący , uczepili się tematu płodów i w sumie nic w tym śmiesznego ,ani odkrywczego nie było.

Co do tych kuchennych stworzeń to zastawia mnie jedno. Przychodzi multum takich pasztetów na manifę , protestują sobie czy coś tam robią , zamiast kurwa starać się poprawić jakość swojego życia przez codzienne czyny do kurwy nędzy !!! Facet Ci przy dziecku nie pomaga ? To kurwa w pysk go , nie daj mu dupy przez miesiąc to prędzej czy później zrozumie. Zarabiasz mniej od swojego kolegi w pracy ? Do chuja , zrób kursy , naucz się 2 języka , zrób dodatkowe studia i zostań jego przełożoną. Wkurwiłem się. Chodzą , protestują ,a każdy wie ,że chuja z tego będzie. Do kuchni kurwa.
Zgłoś
Avatar
brodziu666 2012-03-14, 0:25
,,na łonie przyrody albo w sz.... "Czyżby chodziło o szkołę
Zgłoś
Avatar
czokletmen 2012-03-14, 1:17
uwielbiam pyte.pl ale zabrakło mi tu MORDECHAJA
Zgłoś
Avatar
wangog 2012-03-14, 1:36 7
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-03-14, 1:51
Kocham Pyte.pl!!!
Zgłoś
Avatar
Dziuchni 2012-03-14, 4:40 1
Więc marsz, marsz, marsz, do kuchni marsz a potem sprzątać czas!
Zgłoś
Avatar
Massdeath 2012-03-14, 5:58 3
"Ja nie lubię krów to je zjadam, Pani nie lubi płodów to ...?"

W sumie zajebista sprawa. Zrobić jednej z drugą gulasz z płoda (przecież to nie człowiek, tym bardziej nie zwierzę [co by się jakaś weganka chciała skusić]) i ciekawe jestem co powie, czy smaczne.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-03-14, 6:06
pyta jak zawsze w formie
Zgłoś
Avatar
liana 2012-03-14, 6:39 2
Do gazu ,z tym całym cyrkiem.
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2012-03-14, 8:28 1
JaxTeller napisał/a:

Kurwa... Odcinek straszliwie żenujący , uczepili się tematu płodów i w sumie nic w tym śmiesznego ,ani odkrywczego nie było.

Co do tych kuchennych stworzeń to zastawia mnie jedno. Przychodzi multum takich pasztetów na manifę , protestują sobie czy coś tam robią , zamiast kurwa starać się poprawić jakość swojego życia przez codzienne czyny do kurwy nędzy !!! Facet Ci przy dziecku nie pomaga ? To kurwa w pysk go , nie daj mu dupy przez miesiąc to prędzej czy później zrozumie. Zarabiasz mniej od swojego kolegi w pracy ? Do chuja , zrób kursy , naucz się 2 języka , zrób dodatkowe studia i zostań jego przełożoną. Wkurwiłem się. Chodzą , protestują ,a każdy wie ,że chuja z tego będzie. Do kuchni kurwa.



to masz na imie ? Danuta ? Dariusz ? Tomasz ? Anna ?

a może na1sze danuta a na drugie dariusz ? albo na odwrót /
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie