18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
manifestacja w Metz
Yeebunny • 2015-11-15, 9:22
Witam, dla tych co nie ogarniają języka Moustache
Ci co trzymają race krzyczą hasła typu, Islamiści wy*** z naszego kraju, Francja dla Francuzów, itp. Natomiast ten większy tłum którego broni Policja haha jest tutaj żeby połączyć się kulturowo z islamistami, że fajnie zabiłeś mi całą rodzinę ale nic się nie stało jest spoko.Na początku krzyki, od 3:25 coś się dzieje, polecam też 4:30 kozolover ...



Pozdrawiam pewien teatr z Białegostoku
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-11-15, 9:35 77
no i tak to wygląda; 15-tu którzy nie boją sie głośno mówić NIE! i tysiące zmanipulowanych żabojadów z biało-niebiesko-czerwoną nakładką na ryju dla których to był tylko wypadek kilu imigrantów którzy nie potrafili się obchodzić z karabinami maszynowymi.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-11-15, 9:38 10
Głupi beda umierac, tak to juz jest na tym świecie. Swoją drogą to pół roku temu wypowiedzieli wojnę grupie sandalarzy z pustyni mając jednocześnie u siebie w kraju tysiące potencjalnych komórek sabotażu. Strategiczne mistrzostwo. Putin tak raz sie przejechał, tyle ze on teraz sie zabezpieczy, a oni beda dalej odstawiac hollywood + flagi internecie. Przy pełnej komiczności to cos jakby polska bombardowała watykan, albo amerykanie napadliby na meksyk Zero zagrożenia od środka co nie?
Zgłoś
Avatar
g................1 2015-11-15, 9:42 18
Jebać żabojadów,chcieli to maja multi kulti zjeby genetyczne.
Zgłoś
Avatar
deck123 2015-11-15, 9:51 1
Moim zdaniem obydwie strony powinny zaprzestac tych zamieszek, przeciez o to chodzi islamista by wporwadzic chaos
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-11-15, 9:52 25
HAL9000/2 napisał/a:

no i tak to wygląda; 15-tu którzy nie boją sie głośno mówić NIE! i tysiące zmanipulowanych żabojadów z biało-niebiesko-czerwoną nakładką .



Mnie najbardziej szokuje to ze tamci po prawej nawet nie przyszli kurwa chociaz zaprotestowac przeciwko przemocy jakims marszem milczenia tylko napierdalaja "racist" jak na filmie. Nawet nie mieli krzty wspolczucia ani smiadomosci, ze to bylo mini ludobójstwo w ich kraju. Poprawność tak im wyprała mózgi ze to chyba powinno miec jakąś medyczną nazwe.
Zgłoś
Avatar
tomity 2015-11-15, 9:52 2
oco chodzi z tym teatrem z Białegostoku bo nie bardzo jestem w temacie
Zgłoś